www.niepelnosprawny.org

Dorabianie na ankietach

Na wstępie: dorabianie na wypełnianiu ankiet w internecie nie pzysparza wysokich zarobków, maksymalnie jest 100PLN/miesięcznie, ale choćby nawet te 20PLN, to do skromnej renty, pomaga gdy zabraknie tej przysłowiowej złotówki i nie trzeba wtedy pożyczać. Te ankiety nie są uciążliwe, od kilku do kilkunastu ankiet przychodzi w miesiącu, raz na tydzień lub dwa można poświęcić średnio 10 minut na jedną. Czasem są ankiety o wartości wielu punktów i dużo więcej niż zwykle można zarobić. W ciągu roku lub dwóch obserwuję zwiększoną ilość ankiet i co najważniejsze są lepiej płatne. Przykładowo Panel Opinea oferuje od 1€ (euro)do 1,5€ (euro) za ankietę, lecz najlepiej zapisać się do wszystkich trzech panelów (typ stałych ankiet), aby zarobki zwielokrotnić w tym samym okresie czasu. Niektóre firmy tworzą ankiety uciążliwe - bardzo długie, z wielokrotnymi wyborami w kazdym wierszu, tu natomiast rzadziej spotykałem takie "stonogi", tylko pierwsza w Global test market miała takie , ale niezwykle rzadko, właściwie tylko po rejestracji i póżniej po pół roku lub później.

Poniżej przedstawiłem trzy warte uwagi panele ankietowe, firmy badające opinię publiczną na różne tematy:

 

Panel Opinea                         http://www.panelopinea.pl

Wypełniane ankiety są premiowane pieniędzmi (w euro), po uzbieraniu minimum 5 euro jest wypłata (otrzymałem prawdopodobnie dwie wypłaty - dobrego sie nie pamięta :)  ).

 panel opinea

GFK                                          https://www.askgfk.pl

Za wypełnianie ankiet zdobywa się punkty, które później można wymienić na gotówkę lub nagrody rzeczowe (otrzymałem kilka, z tego co pamiętam chyba wymieniałem punkty na doładowania telefonu komórkowego).

askgfk

 

Global Test Market                https://www.globaltestmarket.com

Za ankiety są punkty, jeśli się uzbiera 1000 punktów wysyłają czek na 50$ na adres zamieszkania (otrzymałem, zrealizowałem w banku Millennium).

global test market

Ostatnio znajomi proponują mi (jednak przetestuje najpierw) panel w którym można pracować jak na etacie, a mowa tu o IMG KRC, samemu można, wsród znajomych przeprowadzać ankiety lub dzwonić do ludzi w całej Polsce.
Czekajcie cierpliwie na testy.

EDYTOWANO:
obecnie powyższe panele polecam bardziej nastolatkom, gdyż jest to tylko coś na kształ "kieszonkowego" - IMG KRC wydaje się być z "prawdziwego zdarzenia".

pozdrawiam
ap