www.niepelnosprawny.org

Dorabianie na sprzedaży allegro

Na allegro można sprzedawać prawie wszystko - od odzieży po auta, jednym z najpopularniejszych działów jest dział z elektroniką (sprzedaje sie najszybciej, można też uzyskać dobrą cenę),czasem okazyjnie można zyskać dobrą cenę na antykach, numizmatyce, przedmiotach kolekcjonerskie itp. Mimo wszystko trzeba się liczyć z opłatą za wystawienie przedmiotu (a tu ceny zależne od działu) i od ceny sprzedaży a także warto sprawdzić, czy przedmiot, który chcemy sprzedać nie jest zabroniony na allegro (regulamin allegro). Na allegro sprzedawałem głownie elektronikę od routera po telefon komórkowy, wystawione książki i rękodzieło się nie sprzedały, co przeniosłem na olx.
Oprócz allegro są trochę mniejsze serwisy aukcyjne jak: Świstak, Aukcjusz, Aukcje FM, Ebay, choć ten pierwszy od niedawna, po wprowadzeniu opłat zaczął podupadać, mimo wszystko są to główne polskie portale aukcyjne, warto również tak spróbować, bo są tam zazwyczaj niższe opłaty lub ich brak nawet.
Od niedana na allegro można uzyskać kupon na darmowe wystawienie 5 aukcji, jedyna opłata to opłata od ceny końcowej (prowizja procentowa).
Wart również uważać na oszustów i sprawdzać uzytkowników, czy mają jakieś negatywne komentarze.

http://allegro.pl

http://www.swistak.pl

http://aukcjusz.pl

http://www.aukcje.fm

http://www.ebay.pl