www.niepelnosprawny.org

Wspomnienie Projektu SeeYou – czyli sieć komórkowa i telefon stworzone całkowicie na potrzeby niewidomych i słabowidzącychW skład projektu See You wchodzi komplet aplikacji sterowanych głosowo.

See You zawierał:
1 SeeYou Phone – telefon smartfon całkowicie dostosowany do osób niepełnosprawnych
2 SeeYou Mobile – wirtualny operator z dodatkową usługą osobistego asystenta,
3 SeeYou Platform – system operacyjny urządzenia (smartfonu)dostosowany przez wybrane aplikacje, które wchodzące w skład SeeYou Platform, które pozwalają na udźwiękowienie konkretnych funkcji telefonu.

Bazą wyjściową projektu SeeYou Phone jest Samsung Galaxy Nexus, czyli typowy smartfon na androidzie. Projekt smartfonu (See You Phone) działa na zasadzie rozwiązań chmury informatycznej do której dostęp przez internet i udźwiękowienie sprawiają, że dostępne są przez komendy wszystkie od podstawowych funkcji tj. SMS, książka adresowa, kalendarz, poczta email, GPS, sieci społecznościowe, przeglądarka internetowa, programy biurowe itp. Duże b
rawa,dziękujemy firmie Humann.

Cena See You Phone była w okolicach 2500PLN. To bardzo dobra cena w porównaniu do innych firm oferujących w tej cenie sam czytnik (program czytający).

See You mobile również bardzo pomaga osobie ociemniałej lub słabowidzącej, jest to jakby wirtualny concierge, może umówić na wizytę u lekarza, bilet na samolot, autobus, pociąg i wiele innych.
Do wyboru klient miał trzy abonamenty, nasza sieć zostaje uruchomiona przy współpracy Telogic. Działa w kraju i za granicą z roamingiem.

Cena Pakiet danych Rozmowy i SMS-y
38 150 MB transferu danych internetowych 50 minut lub 100 SMS-ów
57 300 MB transferu danych w interencie 100 minut lub 200 SMS-ów
76 1 GB transferu danych w internecie 200 minut lub 400 SMS-ówAplikacje See You apps były dostępne od 10PLN. Teraz jednak ich nie ma w google play. Więcej informacji Wojciech Maj, który ostatnio używał See You.;