www.niepelnosprawny.org


Świadectwo angelica zembrano
 
Maxima (matka):
Nazywam się Maxima Zambrano Mora i uczęszczamy do kościoła "Casa de Oracion" w El Empalme. Pościliśmy przez 15 dni i wołaliśmy do Boga. Dołączyła do nas również córka Angelica. Podczas tych piętnastu dni na czczo, byłem w stanie zobaczyć poza naturalne, które nigdy wcześniej nie robiłem. Modlimy się i pościliśmy na wycieczkę, a nawet kontynuowaliśmy modlitwę i płacząc w domu, czekając na Boga, aby z nami rozmawiać.
Pan dał nam wiele zachęt. Ze względu na nasze próby często byliśmy gotowi zrezygnować, ale Pan nas tam pomógł. Dał nam Jeremiasza 33: 3 "Wzywajcie Mnie, a Ja Ci odpowiem, i pokażę ci wielkie i potężne rzeczy, których nie znasz". Moja córka zdecydowanie prosiła o to z Pana, chociaż tego nie wiedziałem wtedy.
Angelica (córka):
Nazywam się Angelica Elizabeth Zambrano Mora. Mam 18 lat i studiuję w "Colegio José María Velazco Ibarra", tutaj w El Cantón, El Empalme w Ekwadorze. Po raz pierwszy przyjąłem Chrystusa, gdy miałam 12 lat, ale powiedziałem sobie: "Nikt z moich przyjaciół nie był ewangelikami i czułam się dziwnie wśród nich", więc odszedłem od Boga i żyłem złym, strasznym życiem. Ale Bóg mnie wyciągnął stamtąd. Kiedy miałem 15 urodziny, pogodziłem się z Panem, ale nadal byłem pod wieloma względami. Biblia mówi: "Człowiek o podwójnym nastawieniu jest niestabilny na wszystkich drogach" (Jakuba 1: 8), a ja byłem jedną z tych osób. Mój tata powiedział: "Nie musisz tego robić, wygląda okropnie, to nie tak", ale odpowiadam: "tak jest, a jak chcę być, nikt mi nie powie Powinienem być, ani co powinienem robić, ani jak ubierać się, czy zachowywać się. " Odpowiedziałby: "Bóg z tobą poradzi, a on cię zmieni".
Podczas moich 17 urodzin zbliżyłem się do Pana. 28 kwietnia przyszedłem do Niego i powiedziałem: "Panie, czuję się tak źle, wiem, że jestem grzesznikiem", a ja powiedziałem mu, jak się czułam. "Panie, wybacz mi, chcę, abyś napisał moje imię w Księdze Życia i przyjąć mnie jako swojego dziecka". Pokutowałem i oddałem życie Panu. Powiedziałem: "Panie, chcę, abyś mnie zmienił, aby we mnie różnicę". Płakałem całym sercem, prosząc Pana, aby mnie zmienił. Ale z upływem czasu nie czułem żadnej zmiany. Jedyną różnicą było to, że zacząłem chodzić do kościoła, czytać Biblię i modlić się. To była jedyna zmiana w moim życiu.
W sierpniu zostałem zaproszony na 15 dni. Zdecydowałem się dołączyć, ale przed wejściem ja powiedziałem: "Panie, chcę, żebyś się ze mną spotkał". W czasie trwania Pana mówił prawie wszystkim, oprócz mnie! To było tak, jakby Pan mnie nie widział, a to bolało. Módlmy się: "Panie, czy nie zamierzasz zająć się mną?" Płaczę sam i kontynuuję: "Panie, czy mnie kochasz Czy ty jesteś tutaj Czy jesteś ze mną Dlaczego nie mówisz do mnie tak, jak ty dla wszystkich innych, mówisz tak wiele rzeczy innym, nawet słowom Proroctw, ale nie mnie ". Poprosiłem o znak, że był ze mną, a Pan dał mi Jeremiasza 33: 3: "Zadzwoń do mnie, a ja odpowiem wam i opowiem wam rzeczy wielkie i niezbadane, których nie wiesz". Powiedziałem: "Panie, po prostu mówisz do mnie?" Ponieważ usłyszałem Słyszalny głos i miałem wizję słów zapisanych w Jeremiasza 33: 3.
Powiedziałem: "Panie, czy to dla mnie?" Trzymałem to dla siebie, podczas gdy inni świadczyli o tym, co dał im Pan i to, co widzieli. Ale zachowałem to w tajemnicy i medytował tylko na słowa: "wezwanie do Mnie" oznacza modlitwę, ale co znaczy "wielkie i potężne rzeczy"? Pomyślałem: "To znaczy tylko niebo i piekło". Więc powiedziałem: "Panie, chcę tylko, abyś pokazał mi niebo, ale nie do diabła, bo słyszałem, że to straszne miejsce". Ale potem modliłem się całym sercem: "Panie, jeśli chcesz, abyś mi pokazał, co musisz, a potem zmień mnie przede mną. Chcę, abyś wywarł na mnie różnicę, chcę być inny".
Kiedy skończyliśmy na czczo, były próby i trudności, a czasem czułem się słaby, niezdolny kontynuować chodzenie z Panem. Ale dał mi siłę. Zacząłem słyszeć Jego głos i poznać Go lepiej. Staliśmy się dobrymi przyjaciółmi. Pan jest naszym najlepszym przyjacielem, Duchem Świętym. Powiedziałem mu: "Panie, jesteś moim najlepszym przyjacielem, chcę cię poznać" i podzielić się ze wszystkimi moimi myślami.
Modlę się przez cały sierpień, a potem w listopadzie sługa Pana przyszedł do naszego domu i powiedział: "Niech Pan ci błogosławi". Odpowiedziałem: "Amen". Następnie powiedział: "Jestem tutaj, aby przekazać Ci wiadomość od Boga ... musisz przygotować się, bo Pan pokaże ci wielkie i potężne rzeczy, których nie wiesz. On pokaże Ci niebo i piekło, ponieważ Prosiliście, od Jeremiasza 33: 3. " Zapytałem: "Tak, skąd wiedziałeś, że nikomu tego nie powiedziałem". On odpowiedział: "Tego samego Boga, którego służysz i chwalebisz, ten sam Bóg, którym również chwalę, powiedział mi wszystko".
Wkrótce zaczęliśmy się modlić. Niektóre siostry z naszego kościoła i inne z mojej rodziny były tam z nami modląc się. Ale jak tylko zaczęliśmy się modlić, zacząłem zobaczyć otwarte niebo. Powiedziałem: "Widzę, że niebiosa otwierają się, a 2 aniołowie schodzą!" Mężczyzna zapytał: "Zapytaj ich, dlaczego tu są".
Były wysokie i piękne; Z pięknymi skrzydłami. Były duże i lśniące, i wydawały się przezroczyste, genialne jak złoto. Nosiły kryształowe sandały i miały na święte szaty. "Dlaczego tu jesteś?" Uśmiechnęli się i powiedzieli: "Jesteśmy tu, bo mamy zadanie przeprowadzić ... Jesteśmy tutaj, ponieważ musicie odwiedzić Niebo i Piekło, a my nie wyjdziemy, dopóki wszystko to nie minie". Odpowiadałem: "bardzo dobrze, ale tylko chcę odwiedzić niebo, nie piekło". Uśmiechnęli się i zostali tam, ale nic więcej nie mówili. Po zakończeniu modlitwy mogłem ich tam zobaczyć.
Zacząłem też zobaczyć Ducha Świętego; On jest moim najlepszym przyjacielem; On jest Święty, jest wszechwiedzący; On jest wszechobecny! Widziałem Go, przezroczysty i genialny w tym samym czasie; Z błyskotliwą twarzą, widziałam Jego uśmiech i Jego miłosne spojrzenie! Nie potrafię opisać Niego, ponieważ jest piękniejszy niż aniołowie. Aniołowie mają swoje piękno, ale Duch Święty jest o wiele piękniejszy niż oni! Słyszę głos, głos pełen miłości, namiętny głos. Nie potrafię wyjaśnić jego głosu; Głos podobny do rozjaśnienia, a równocześnie mówił: "Jestem z tobą". Więc chciałbym kontynuować chodzenie z Bogiem, nawet gdy nas otaczały procesy. Przechodziliśmy przez bardzo trudne chwile, ale zwycięskie w tym samym czasie. Powiedziałem: "Panie, niech się stanie Twoja wola". Ciągle zauważyłem aniołów nawet w szkole iw moich zajęciach. Byłem tak szczęśliwy, tak pełen radości, że mogłem ich zobaczyć!
Sługa Pana, który odwiedził mój dom, kazał mi przygotować się, ponieważ miałem zobaczyć niebo i piekło. Ale on również powiedział mi coś trudnego. Powiedział: "Zginiesz". To nie było łatwe, gdy słyszałem to.
- Jak mam umrzeć? Jestem tak młoda - poprosiłem. Odpowiedział: "Nie martw się niczym, wszystko, co Bóg czyni, jest doskonałe, a On przywróci cię do życia, abyście mogli zeznawać o niebie i piekle, co chce nam znać każdy Pan". Powiedziałem: "Amen, ale czy będę przejeżdżał samochodem, jak umrę?" Pomysły przyszły mi do głowy, ale Pan kazał mi się nie martwić, wszystko było pod kontrolą. Powiedziałem: "Dziękuję ci, Panie!"
6 listopada, kiedy wróciłem z domu do domu, aniołowie nadal byli ze mną, nawet podczas chwalenia Pana. Nie rozmawiałyby ze mną; Wszyscy mówili: "Święty, Święty, Święty, Hallelujah", dając chwałę, cześć i chwałę naszym Ojcu Niebieskiemu. Duch Święty był tam wraz z aniołami i cieszę się. Wielu ludzi mówi, że ewangelia jest nudna, ale to jest wielkie kłamstwo od diabła, aby nie dopuścić do poszukiwania obecności Boga. Wierzę też w to, ale kiedy poznałem Pana i Ducha Świętego, wiem, że Ewangelia nie jest nudna, jest to najpiękniejsze doświadczenie, jakie możesz mieć na Ziemi!
Mógłbym zobaczyć; Bawić się, a nawet rozmawiać z Duchem Świętym. Ale aniołowie nie porozmawiali ze mną, ale chwalili Pana. Powiedziałbym: "Duch Święty przyjdź ze mną, aby to czynić" i On tam był. Czułem i widziałem Go.
Widziałem Go, gdy podniósłby się na nogi i nawet przygotował dla niego miejsce. Chociaż wielu nie widzi Go, jest tutaj! Te relacje trwają, nie ma powodu, aby to przerwać, gdy już to doświadczysz ... nie ma sposobu, aby wycofać się. Kiedy zastanawiam się, gdzie wyciągnęłam mnie z tego, co przedtem byłem, jestem tak wdzięczny za Jego miłosierdzie, za całą Jego miłość wobec ludzkości i wobec mnie!
7 listopada, kiedy wracałem do domu, usłyszałem głos, który powiedział: "Bądź przygotowany, bo dziś umrzesz", wiedziałem, że to był Duch Święty, ponieważ mogłem Go zobaczyć. Zignorowałem jego głos i powiedziałem: "Panie, nie chcę dzisiaj umierać!" Powtarzał: "Bądź przygotowany, bo dziś umrzesz!" Tym razem powiedział to głośniej iz większą siłą. Odpowiedziałem: "Panie, wiem, że to Ty mówisz do mnie, poproszę tylko o potwierdzenie i po tym, ze mną jak zechcesz. Zrobię cokolwiek poproszę, poddam się, nawet jeśli się boję , Bo wiem, że jesteś ze mną, a ty jesteś prawdziwy ".
Modliłem się: "Niech ta osoba, z którą korzystałeś wcześniej, przynieś mi wiadomość. Pojedź do domu w tej chwili, zanim przyjdę i powiedz mu, że dziś umrę". Teraz Pan zna naszą przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Wiedział, o co prosiłbym. Więc kiedy wróciłem do domu, sługa Pana już tam był.
Maxima:
Kiedy moja córka wróciła do domu, byliśmy w kuchni. Kiedy Angelica zobaczyła sługę Pana, rzekła: Niech cię Pan błogosławi. Człowiek Boży odpowiedział: "Niech cię Bóg błogosławi, jesteś gotowy, bo dzisiaj jest dzień, w którym Pan cię weźmie o 16 wieczorem". Stała tam, zdziwiona, że Pan przyznał jej prośbę;
Dzięgiel:
Kiedy słyszałem, powiedziałem: "Amen ... ale nie chcę umierać, nie umrę! Nie, lęk, obawiam się, bardzo boję się, przerażony!" Sługa Pański powiedział: "Módlcie się, aby wasze strach opuściłby teraz w imię naszego Pana". Powiedziałem: "Amen" i modliłyśmy się. Wkrótce poczułam strach i zostawiłam niezaprzeczalną radość, myśląc, że Śmierć była najlepszą rzeczą, która mogłaby mi się przydarzyć! Zacząłem się uśmiechać i śmiać się, podczas gdy wszyscy patrzyli na mnie, wszyscy widzieli, że od ponurych do radości odchodziłem, uśmiechając się, skakując i śpiewając.
Maxima:
Moja córka od razu poczuła radość w sercu i zaczęła jeść. Miała trochę wszystkiego, mówiąc: "Jeśli nie wróci, dobrze jadłem i jestem pełna".
Dzięgiel:
Wszyscy zaczęli się śmiać i zapytali: "Dlaczego zachowujesz się tak, zamiast smucić, jesteś szczęśliwa, jesteś radosna?" Powiedziałem im: "Oczywiście: będę oglądać Pana, będę z Nim, ale nie wiem, czy wrócę, więc chcę oddać wszystkie moje rzeczy". Wszyscy gapili się na mnie i zapytali: "Rozdajesz wszystkie swoje rzeczy?" Oczy mojej mamy były szeroko otwarte z zaskoczenia!
Maxima:
Moja córka zaczęła oddawać swoje rzeczy. Dała wszystko od siebie, wszystko! Nasze siostry kościoła były z nami jak zwykle, a ona dała coś każdemu z nich. Kiedy przesłuchiwałem jej intencje, powiedziała: "Jeśli wrócę, mogą mi oddać wszystko, ale jeśli nie wrócę, to mogą wszystko zachować".
Dzięgiel:
Mogę sobie wyobrazić, jak smutna moja mama musiała odczuwać, kiedy to powiedziałem. Ale czułem się tak szczęśliwy, że zacząłem dać wszystko: moje ubrania, moje łóżko, telefon komórkowy, wszystko, z jednym warunkiem: jeśli wrócę, wszystko musi zostać zwrócone do mnie. Wszyscy zaczęli się śmiać.
Maxima:
Była bardzo zdeterminowana, ale jako matka poczułem tak wiele smutku. To nie było łatwe. Zastanawiałem się: "Panie, kiedy nadejdzie chwila, jak to będzie?" Nie mogłem zrozumieć. Kiedy zaczęli się modlić, układałem coś w domu. Powiedzieli: "siostro, chodź, miejmy się modlić". Ale odpowiedziałem: "Dalej, wkrótce do ciebie dołączysz. Pozwól, że skończę to zadanie".
Dzięgiel:
Wszyscy obserwowali mnie, modląc się. Modliłem się: "Panie, chcę czynić Twoją wolę Nie jesteś mężczyzną, który kłamałby lub pokutował, wiem, że jesteś prawdziwy Jeśli ja cię zawiodę, wtedy lepiej, jeśli zabierzesz mnie ze sobą , Ale jeśli mam zamiar zrobić Twoją wolę, a następnie przyprowadzić mnie z powrotem, ale pomóż mi powiedzieć prawdę, przygotuj mnie, pomóż mi głoszić i kazać ludziom nawrócić ". To była moja najkrótsza modlitwa. Powiedziałem to słudze Pana i powiedziałem: "Nie mów mojej mamie, co powiedziałem do Pana". Odpowiedział: "Nie powiem jej teraz, ale gdy Pan cię wezmą, powiem jej". Kontynuowaliśmy modlitwę i spotkaliśmy się w kręgu modlitewnym.
Maxima:
O 15:30 Pan powiedział Słudze, aby pomazał moją córkę. Więc niektórzy poszli do pokoju i pomazali. Dał nam dwie minuty, aby namaszować ją, z włosów, wszystkiego, całego jej ciała. Została w pełni namaszczona.
Śmierć
Dzięgiel:
Moja mama i inna siostra kościoła, Fátima Navarrete, namaszczono mnie olejem. Ale gdy namaszczono mnie, poczułam coś okrywającego mnie, jak szkło otaczające mnie. Trudno to wytłumaczyć, czułem, że coś jest jak zbroja i nie mogłem wyjaśnić, jak mnie pokryto. Potem, kiedy próbowali mnie dotknąć, już nie mogli.
Maxima:
Kiedy modliliśmy się nad Angelicą, próbowałem położyć na nią ręce, ale nie mogłem jej dotknąć! Miała jakiś okrycie wokół niej. To było dziwne, nikt nie mógł jej dotknąć! To okrywanie zaczęło się od szczytu jej głowy do nóg, około 30 cm (12 cali). To mnie najbardziej zaszokowało. Przedtem położyłem ręce na ludziach, służąc Panu, ale coś takiego nigdy wcześniej się nie zdarzyło! Powiedziałem: "Och, coś musi się wydarzyć", zacząłem się modlić i podziękować Panu. Nagle poczułem wielką radość. Smutek w moim sercu zniknął, ból zniknął, a teraz czułem się radośnie i szczęśliwy! Nadal modlimy się o 16:00, moja córka upadła na podłogę.
Dzięgiel:
Podczas modlitwy odczuwałem krótkie tchnienie; Nie mogłem oddychać. Poczułem ból w brzuchu iw sercu. Czułem, że moja krew będzie nieaktywna i straszliwy ból na całym ciele. Mogłem tylko powiedzieć: "Panie, daj mi siłę, daj mi siłę!" Bo czułem, że nie mogę dalej. Nie miałem siły, to mnie zostawiało! Kiedy podniosłem wzrok ku niebu, w sferze duchowej, nie fizycznie, zobaczyłem niebo otwarte. Widziałem aniołów, nie dwa, ani dziesięć, ale miliony zebrali się razem. W pośród miliardów aniołów zobaczyłem Światło, 10 000 razy jaśniejsze od Słońca. I powiedziałem: "Panie, kim jesteś, który przyjdzie!"
Maxima:
Kiedy upadła, staraliśmy się ją podtrzymywać, ale nie mogła stać na własną rękę. W tej chwili mogliśmy jej dotknąć. Mówiła: "Módl się, nie mam siły, mamo, nie mam siły i czuję ból". Najpierw poczuła ból w jej sercu, a potem padło blisko jej brzucha. Ciągle się modliły i błagały Pana. Pan wziął jej życie!
Nigdy wcześniej w moim życiu nie widziałem, że ktokolwiek umiera. Musiałam widzieć moją córkę, bo ona cierpiała! To wcale nie było łatwe! Nie mogłem zrozumieć jej ostatnich słów, a na końcu zatrzymała się. Położyłem dłoń na jej twarzy i lustro do ust, żeby zobaczyć, czy ona oddycha. Nie miała oddechu, po prostu stanęła nieruchomo. Trzymałem ją, nadal była ciepła, jak zwykle. Wziąłem kartkę i przykryłem ją, a za chwilę zaczęła się zimno, bardzo zimno. Jej włosy były osadzone, jak włosy martwej osoby, a ona zamroziła się lodowato.
Dzięgiel:
Jezus zstąpił, i czułem, że moje ciało umiera. Kiedy Jezus i aniołowie zbliżyli się, czułem, że odejdę, że już nie jestem mną. Nie żyłem już, umierałem i to było agonujące! Kiedy moje ciało padło na podłogę, były już tutaj. Mój dom był pełen aniołów, a pośród aniołów zobaczyłem Światło, mocniejsze niż słońce! To było bardzo trudne; Czułem ogromny ból, gdy moja dusza i duch były rozdarte.
Płakałam i krzyczałem, widząc moje ciało na podłodze. Spytałem: "Panie, co się dzieje? Co się dzieje?" Chciałem dotknąć mojego ciała i wsiąść do środka, ale kiedy spróbowałem, chciałem chwycić powietrze: nie mogłem go dotknąć. Moja ręka poszła prosto przez to. Nikt z tych, którzy tam modlili się nie słyszał! I krzyknąłem: "Panie, pomóż mi!"
Maxima:
Mój mąż przyjechał, podczas gdy modlimy się, a on ją zobaczył. Pan dał mi siłę w tej chwili, ponieważ nie wiedziałem, co robić. To było tak, jakby była w śpiączce, ale wiedziałem, że jest w porządku, ponieważ to była praca Pana. Powiedziałem więc: "Panie, niech się stanie Twoja wola".
Pan Jezus Chrystus
Dzięgiel:
W tym momencie słyszę głos Pana, piękny głos z grzmotem i miłością: "Nie bój się, córko, bo Ja jestem Jehowa, Bóg twój, a ja tu przybyłem, aby ci pokazać to, co ci obiecałem. Jehowa, który trzyma cię prawą ręką i mówi ci: Nie bój się, pomogę ci ". Nagle wstałam. Uklękłem, patrząc na moje ciało, chcąc wrócić, ale nie będąc w stanie. Kiedy usłyszałem Jego głos, strach mnie opuścił, a już przestałem się bać.
Kiedy zacząłem chodzić, aniołowie zaczęli otwierać drogę. Rozległ się silny blask, a kiedy patrzyłem na to, poczułem spokój. Kiedy się obejrzał, zobaczyłem pięknego, wysokiego, eleganckiego, muskularnego mężczyzny. Światło wyłoniło się od Niego. Za dużo widziałam jego twarz! Widziałam jednak piękne włosy błyskotliwego złota i białą szatę z szerokim złotym pasem, który przekroczył jego piersi. Czytano: "KRÓLEM KRÓL I PANEM LORDS".
Spojrzałem na jego stopy, miał na sobie błyszczące, złote sandały, genialne złoto. Był tak piękny! Podał rękę do mnie. Kiedy wziąłem rękę, nie było tak, kiedy dotknąłem mojego ciała, moja ręka nie przeszła przez to. Spytałem: "Co się dzieje?" Powiedział: "pokażę ci piekło, abyście wrócili i powiedzieli ludziom, że piekło jest prawdziwe, że piekło istnieje, a także, Moja chwała pokażę ci, abyście powiedzieli Moim ludziom, że są przygotowani, bo Moja chwała jest prawdziwa, a ja jestem prawdziwa ". Powiedział: "Córko, nie bój się" - Powiedział to jeszcze raz i powiedziałem: "Panie, po prostu chcę iść do nieba, ale nie do piekła, bo słyszałem, że to straszne!" Powiedział: "Córko, będę z tobą, nie zostawię cię w tym miejscu, a ja pokażę ci to miejsce, ponieważ jest wielu, którzy wiedzą, że piekło istnieje, ale nie boją się. Uważają, że to gra , To piekło to żart, a wielu nie wie o tym, dlatego pokażę ci to miejsce, bo jest więcej, które giną niż ci, którzy wchodzą w moją chwałę ". Kiedy to powiedział, widziałem, jak łzy spływają do Jego szat. Zapytałem Go: "Panie, czemu płaczesz?" Odpowiedział: "Córko, bo jest więcej, co zginęło, a dam ci to pokazać, więc pójdziesz, powiedz prawdę, a ty nie wrócisz do tego miejsca".
Piekło
Nagle, gdy mówił, wszystko zaczęło się poruszać. Ziemia trzęsła się i rozpadła się, a ja widziałem bardzo ciemny otwór.
Staliśmy na skale z aniołami otaczającymi nas. Powiedziałem: "Panie, nie chcę iść do tego miejsca!" Powiedział: Córko, nie bój się, bo jestem z tobą. W pół sekundy zeszliśmy do ciemnej dziury. Próbowałem zobaczyć, ale była straszna ciemność. Widziałem ogromny okrąg i słyszałem miliony głosów.
Byłem tak gorąco, czułem, jak się pali. Spytałem: "Panie, co to jest? Nie chcę iść do tego miejsca!" Pan powiedział, że to był tylko tunel do piekła. Było straszne, odpychające i mdłe zapachu i prosiłem Jezusa, aby mnie nie zabrał. Odpowiedział: "Córko, musisz przyjść i znać to miejsce". Płakałem: "Ale dlaczego, Panie, dlaczego?" Powiedział więc, abyście mogli powiedzieć ludziom prawdę; Ludzkość zgubiła się, zgubiła się, a mało wchodzą do mojego Królestwa ". Mówiąc to, płakał, jego słowa wzmocniły i zachęcały mnie, więc ciągle chodziłem.
Przybyliśmy na końcu tunelu, kiedy spuściłem wzrok, zobaczyłem otchłań pokrytą płomieniami. Pan powiedział: Córko, dam ci to. Było to duże spoiwo z pustymi kartkami papieru. "Córko, weź ten ołówek, abyś mógł napisać wszystko, co ci pokażę, co zobaczysz i słyszysz. Pisasz wszystko, jak to obserwujesz, jak będziesz żył". Powiedziałem: "Panie, zrobię to, ale już tak dużo widzę, Panie, widzę dusze zmęczone, i ogromne płomienie".
Maxima:
Czas mijał, a moja córka nadal tam leżała. "Panie, co się dzieje?" Z oczu wyłoniły się łzy, ale kiedy wytarłem je, po prostu wrócą. Włożyłem lustro do ust, żeby zobaczyć, czy oddycha, nic nie było. Sprawdziliśmy jej tętno, nic. Położyliśmy rękę na jej żołądku, nic. Sługa Pański powiedział: "To, gdzie ona jest, nie jest miejscem uśmiechu, ale miejscem męstwa".
Dzięgiel:
Powiedziałem Jezusowi: "Świadczę, że to piekło jest prawdziwe, że piekło istnieje, ale zabierz mnie stąd!" Odpowiedział: "Córko, nawet nie wszedlismy do tego miejsca, a jeszcze nie pokazalem niczego, a juz chcecie, abys wyprowadzil was z tego miejsca?" - Panie, proszę, zabierz mnie stąd - powiedziałem. Potem zaczęliśmy schodzić do otchłani! Zacząłem płakać i krzyczeć: "Panie, nie, nie, nie, nie, nie chcę iść!" Odpowiedział: "Musisz to zobaczyć".
Widziałem straszne demony, wszelkiego rodzaju, zarówno duże, jak i małe. Biegły tak szybko, i niósł coś w rękach. "Panie, dlaczego biegają tak i robią to?" Odpowiedział: Córko, tak biegają, bo wiedzą, że ich czas się skończył, ponieważ czas jest taki krótki, aby zniszczyć ludzkość, a zwłaszcza Mojżesz. To, co niesie w ich rękach, to rzutki, aby zniszczyć ludzkość, ponieważ każdy demon ma imię i imię, które im da się ofiarować, mają lotkę, aby zniszczyć tę osobę i doprowadzić do tego miejsca; Ich celem jest zniszczenie tej osoby i doprowadzenie ich do piekła ". I widziałbym, jak demony biegały i wychodziły w kierunku Ziemi i powiedział mi:" Przyjadą na Ziemię, aby przywieźć ludzi i wyrzucać ludzi do tego miejsca ". Jak powiedział to Płakał, płakał tak bardzo, płakał cały czas i też płakałam.
Maxima:
Moja córka nie żyła przez 23 godziny, ale nie powiadomiłem władz. Modliłem się: "Panie, poczekam na 24 godziny. Jeśli moja córka nie wraca za 24 godziny, wezwę lekarza". Ale Pan przywiózł ją z powrotem przed 24 godzinami.
Dzięgiel:
Pan powiedział mi: "Czy jesteś gotowy zobaczyć, co pokażę ci?" - Tak, panie - powiedziałem. Zabrał mnie do celi, gdzie widziałem młodego człowieka, którego dręczyło wśród płomieni. Zauważyłem, że komórka została wyliczona, chociaż nie mogłem zrozumieć liczb, wydawały się być wsteczne. W tej komórce była ogromna tablica, a młodzieniec miał na czole numer "666". Miał też dużą metalową płytkę, która była zakurzona w jego skórę. Robaki, które je jedli, nie mogły uszkodzić tej płyty; Ani płomienie nie paliły go. Krzyczał: "Panie, zmiłuj się nad mną. Zabierz mnie z tego miejsca. Wybacz mi, Panie!" Ale Jezus odpowiedziałby: "Jest późno, za późno: dałem ci możliwości, a nie żałujesz."
Zapytałem Jezusa: "Panie, dlaczego tu jest?" Wtedy go rozpoznałem. Na Ziemi ten młodzieniec znał Słowo Boże, ale nagle odszedł od Pana, preferując alkohol, narkotyki i chodząc po złej drodze. Nie chciał iść drogą Pana. Jezus ostrzegał go wielokrotnie, co może mu się przydarzyć. Jezus powiedział: "Córko, jest w tym miejscu, ponieważ każdy, kto odrzuca Moje słowo, ma już sędziego: Słowo, które wypowiedziałem, będzie go sędziego w owym ostatnim dniu" (Jana 12:48), a potem Jezus płakał.
Kiedy Pan płacze, jest inaczej niż my. Płakałby tym bólem w sercu i szlochał głęboko. "Nie stworzyłem piekła dla ludzkości", powiedział Jezus. Więc spytałem Go: "Dlaczego tu jest ludzkość, Panie?" Odpowiedział: "Córko, stworzyłem piekło dla szatana i jego aniołów, którzy są demonami (Mt 25:41), ale z powodu grzechu i braku skruchy, ludzkość kończy się tutaj, a jest więcej, które giną niż te, Którzy sięgną Moją chwałę! " (Mat. 7:14) Płakał dalej, a to bardzo by mnie zraniło, aby zobaczyć, jak płakał. "Córko, dałem Moje życie za ludzkość, aby nie zginął, aby nie skończyło się w tym miejscu. Dałem moje życie z miłości i miłosierdzia, aby ludzkość mogła się nawrócić i mogła wstąpić do Królestwa Niebios ". Jezus jęknąłby jako ktoś, kto nie wytrzyma już bólu, tyle bólu, że czuł, jak patrzy na ludzi tutaj.
Będąc z Jezusem, poczułem się bezpiecznie. Pomyślałem: "Jeśli puściłem Pana, będę tu trzymał!" Zapytałem: "Jezusie, czy mam krewnych w tym miejscu". Spojrzał na mnie, gdy płakałam i powiedział: "Córko, jestem z tobą", bo tak się boję. Zabrał mnie do innej celi. Nigdy nie przypuszczałem, że widzę krewnego mojego w tej komórce. Widziałam, jak ta kobieta jest dręczona, miała robaki, które zjadły jej twarz, a demony wrzuciły jej ciało do włóczni. Krzyczała: "Nie, Panie, zmiłuj się ode mnie, wybacz mi, proszę, zabierz mnie z tego miejsca na jedną minutę!" (Łukasz 16:24)
W piekle ludzie są dręczeni pamięcią, co robili na Ziemi. Demony szydziłyby ludzi i powiedzieli im: "Czcigodni i chwalebnie, bo to jest Twoje królestwo!" A ludzie krzyczeli pamiętając, że zna Boga, ponieważ znali Słowo. Ci, którzy poznali Pana, byli drastycznie dręczeni.
Pan powiedział: "Nie ma innej możliwości [dla tych, którzy tu są], wciąż istnieją szanse dla tych, którzy żyją". Zapytałem Go: "Panie, dlaczego jest moja prababcia tutaj? Nie wiem, czy kiedykolwiek znała cię. Dlaczego ona jest w piekle, Panie?" Odpowiedział: "Córko, ona jest tutaj, bo nie wybaczyła ... Córko, kto nie przebaczy, nie przebaczy mu też".
Zapytałem: "Panie, ale odpuszczasz, a ty jesteś miłosierny". A On odpowiedział: "Tak, Córko, ale trzeba odpuszczać, ponieważ nie wybaczyli wielu ludziom i dlatego wielu ludzi jest w tym miejscu, bo nie wybaczyły ... Idź i powiedz człowiekowi, że jest Czas przebaczać, a zwłaszcza Mojżesz, gdyż wielu Mojżeszowi nie wybaczyło, powiedz im, że pozbawi się ich urazów, niechęci, tej nienawiści do serca, bo nadszedł czas na wybaczenie! Jeśli śmierć mogła zdziwić tę osobę Kto nie wybaczy, ta osoba może iść do piekła, bo nikt nie może kupić życia ". Kiedy opuściliśmy to miejsce, moja wielka babcia została pochłonięta ogniem, a ona krzyknęła: "Ach," i zaczęła bluźnić Bogu, że przeklęła Go; Każda osoba w piekle bluźnie przeciw Bogu.
Kiedy opuściliśmy ten obszar, widziałam, że piekło pełne było dręczonych dusz. Wielu ludzi wyciągnęło ręce, prosząc Jezusa, aby im pomógł i wyprowadził stamtąd. Lecz Pan nie mógł zrobić dla nich niczego, a oni zaczęli bluźnierić Bogu. Wtedy Jezus płakałby i powiedział: "Boli mnie, gdy ich słyszysz, boli mnie, aby zobaczyć, co robią, bo nie mogę już zrobić dla nich niczego. To, co ci powiem, to że wciąż mam okazję dla tego, kto jest wciąż Na Ziemi, który jeszcze nie umarł, który jeszcze żyje, wciąż ma czas żałować! "
Pan powiedział mi, że w piekle było wielu sławnych ludzi, a także wielu ludzi, którzy wiedzieli o Panu. Powiedział: "pokażę ci inną część pieca". Przybyliśmy do miejsca, gdzie kobieta była otoczona płomieniami, była w wielkiej męce, krzycząc, błagając Pana o zmiłowanie. Jego córka, powiedziała mi: "Córko, ta kobieta, którą widzisz tam, otoczona płomieniami, to Selena". Kiedy zaczęliśmy zbliżać się, krzyknęła: "Panie, zmiłuj się nad mną, wybacz mi Panu, zabierz mnie z To miejsce! "Lecz Pan spojrzał na nią i powiedział:" Jest późno, jest już za późno. Nie możesz teraz pokutować.
Widziała mnie i powiedziała: "Proszę, błagam cię, idź mówić ludziom o tym, proszę mówić i nie milcz, idź i powiedz, aby nie przyszli do tego miejsca, idź i powiedz, aby nie słuchał moich pieśni, Ani śpiewać moich pieśni ". (1 Jana 2:15) Więc zapytałem ją: "Dlaczego chcesz, żebym to powiedział?" A ona odpowiedziała: "Ponieważ za każdym razem ludzie śpiewają i słuchają moich piosenek, jestem jeszcze bardziej dręczony, a ten, kto to robi, kto śpiewa i słucha moich piosenek, idzie do tego miejsca. Proszę, powiedz im, żeby nie przyszli Tutaj, powiedz im, że piekło jest prawdziwe! Krzyczała, a demony rzucały włócznie z daleka w jej ciało i płakały: "Pomóż mi, Panie, zmiłuj się nad mną, Panie!" Ale niestety Pan powiedział jej: "Jest już za późno."

Rozejrzałem się po całym tym obszarze, było pełne śpiewaków i artystów, którzy umarli. Wszyscy oni śpiewali i śpiewali, nie przestali śpiewać. Pan wyjaśnił: "Córka, osoba, która tu jest, musi nadal robić tutaj, cokolwiek zrobili na Ziemi, gdyby nie żałowali".
Kiedy obserwowałem okolicę, zauważyłem wiele demonów, które rozlewały się na jakiś deszcz. Właściwie myślałem, że padało. Ale zauważyłem ludzi w płomieniach uciekających przed deszczem i krzyczących: "Nie, pomóż mi, Panie! ... Nie, to nie może być", a demony śmiały się i powiedzieli ludziom: "Chwalcie i czczą, bo To twoje królestwo na wieki wieków! " Widziałem wzrost płomienia, a robaki ludzi rozmnażały się! Tam nie było wody, był to siarka, która pomnożyła płomienie i zwiększyła cierpliwość każdego człowieka. Spytałem Jezusa: "Co się dzieje? ... Panie, co to jest?" Pan odpowiedział: "To są zarobki każdego, kto nie żałuje." (Psalmów 11: 6)
(Kliknij tutaj, aby obejrzeć wideo świadków Selena, Michael Jackson i John lennon w piekle)
Wtedy Pan zabrał mnie do miejsca, gdzie był bardzo znany człowiek. Wcześniej żyłem jako dwustronnie młoda chrześcijańska dziewczyna. Kiedyś myślałem, że każda osoba, która zmarła, pójdzie do nieba; Że ci, którzy odprawiają mszę, chodzą też do nieba, ale się mylę. Kiedy umarł papież Jan Paweł II, moi przyjaciele i krewni powiedzieli mi, że poszedł do nieba. Wszystkie wiadomości z TV, Extra i wielu innych miejsc mówią: "Papież Jan Paweł II umarł, może odpocząć w pokoju. Teraz cieszy się z Panem i jego aniołami w niebie" i uwierzyłam w to wszystko. Ale ja tylko się oszukałem, bo widziałem go w piekle, dręczony płomieniami. Spojrzałem na jego twarz, to był Jan Paweł II! Pan powiedział mi: "Cóż, córko, ten człowiek, który tam widzisz, to Papież Jan Paweł II, który tu jest w tym miejscu, jest dręczony, ponieważ nie żałował".
Ale zapytałem: "Panie, dlaczego tu jest?", Kiedyś głosił w kościele. Jezus odrzekł: "Córka, nie cudzoziemiec, żaden idolater, nikt, kto jest chciwy, a żaden kłamca nie odziedziczy mojego Królestwa" (Ef 5, 5). Odpowiedziałem: "Tak, wiem, że to prawda, ale chcę wiedzieć Dlaczego tu jest, ponieważ zwykł głosić mnóstwo ludzi! " I Jezus odpowiedział: "Tak, Córko, mógłby powiedzieć wiele rzeczy, ale nigdy nie mówił prawdy tak, jak jest. Nigdy nie mówił prawdy, a oni wiedzą prawdę, a mimo że zna prawdę, wolał pieniądze na głoszenie o Zbawienie, nie zaproponowałoby rzeczywistości, nie powiedziałoby, że piekło jest prawdziwe, a niebo też istnieje: Córko, teraz jest tutaj w tym miejscu ".
Kiedy spojrzałem na tego człowieka, miał wielki wąż z igłami, owinięty wokół jego gardła i spróbował ją zdjąć. Prosiłam Jezusa: "Panie, pomóż mu!" Człowiek krzyknął: "Pomóż mi, Panie, zmiłuj się ode mnie, zabierz mnie z tego miejsca, wybacz mi! Nawróć się, Panie, chcę wrócić na Ziemię, chcę wrócić na Ziemię, aby się pokutować".Pan obserwuje go i rzekł do niego: „bardzo dobrze wiedział, że bardzo dobrze wiedział, że to miejsce było prawdziwe ... To zbyt późno.. Nie ma innego okazja dla Ciebie”
Pan powiedział: „Spójrz, Córka, mam zamiar pokazać wam życie tego człowieka.” Jezus pokazał mi ogromny ekran, na którym mogłem obserwować, jak ten człowiek oferowane masa wielokrotnie do tłumów. I jak ludzie, którzy nie byli tak bałwochwalczy. Jezus powiedział: „Słuchaj, Córka, istnieje wiele bałwochwalcy w tym miejscu. Bałwochwalstwo nie zbawi, córkę. Jestem jedynym, który zbawia, a poza mną, nikt nie oszczędza. Kocham grzesznika, ale nienawidzę grzechu, córka. Idź i powiedz ludzkość, że kocham ich i że muszą przyjść do mnie.”
Jak Pan mówił, zacząłem widzieć, jak ten człowiek otrzymał rzesze monet i rachunki; pieniądze, z których każdy chciał zachować. Miał tyle pieniędzy. Widziałam obrazy tego człowieka siedzącego na tronie, ale byłem w stanie zobaczyć poza tym. Chociaż prawdą jest, że ci ludzie nie ożenić, mogę was zapewnić, że nie zmyślam, Pan pokazał mi, ci ludzie nie spać z zakonnic; z wielu kobiet tam!
Pan pokazał mi tych ludzi mieszkających w nierządu, a Słowo mówi, że żaden rozpustnik odziedziczą królestwa. Jak oglądałem to wszystko, Pan powiedział do mnie: „Spójrz córko, wszystko to, które ja pokazujący to, co się dzieje, co żył i co ciągle dzieje się wśród wielu ludzi, wśród wielu księży i papieży istniejących”. Wtedy mi powiedział: „Córko, pójść i powiedzieć ludzkości, że nadszedł czas, aby zwrócić się do Mnie.”
Pan pokazał mi miejsce, gdzie wielu ludzi szli do piekła. Zapytałem go: „Panie, jak to jest, że idą do tego miejsca?” On odpowiedział: „Pokażę ci”. Pokazał mi tunel z wieloma osobami chodzenia po niej. Ci ludzie zostali przykuci z rąk do stóp. Byli ubrani na czarno i przenoszenia obciążenia na plecach. Jezus powiedział: „Spójrz córko, te osoby, które widzisz tam, ci ludzie nie wiedzą jeszcze mnie. To, co noszą na plecach jest grzechem, ale idź i powiedz im, aby ich ciężar ponad Mnie, a dam im odpocząć, to ja jestem tym, który wybacza wszystkie ich grzechy ... córka, idź i powiedz tym ludziom przyjść do mnie, bo czekają na nich z otwartymi ramionami i przejść im powiedzieć, że są one chodzenia do tego miejsca „.
Jak już było oglądać ludzi chodzących, powiedziałem: „Panie, że osoba tam jest mój kuzyn, że młody człowiek jest moim kuzynem, Panie, i że dziewczyna schodzili jest również mój kuzyn, moja rodzina przyjeżdża do tego miejsca! " On odpowiedział: „Córko, oni idą do tego miejsca, ale idź i je tam, gdzie idą, idź i powiedz im, że idą do piekła. Idź i powiedz im, że wybrali cię jako mojego stróża ... Wybrałam ty jak mój stróż, gdyż oznacza to, że jesteś na prawdę. musisz iść i powiedzieć wszystko, co wykazały ciebie. Jeśli nie mówić i coś się dzieje z tą osobą, jego krew będzie wylana nad wami, ale jeśli pójdziesz i czynili, jak ja wam powiedziałem, wtedy ta osoba ma konto ze mną. Jeśli dana osoba nie nawrócicie, wówczas odpowiedzialność spoczywa na was zostaną zniesione, na konto spocznie na tej osobie i jego krew nie będzie . być wylewa na ciebie (Ezechiel 03:18)”

(na przykład kliknij tutaj: Michael Jackson był satanistą i Illuminati Lalek Część 1 z 4)

(Michael Jackson przyznał, że sprzedał duszę diabłu i innego artysty - kliknij tutaj)
Jezusa powiedział mi, że wiele znanych osób chodziliśmy do tego miejsca, znanych i ważnych ludzi. Weźmy na przykład Michaela Jacksona. Człowiek ten był znany na całym świecie, ale był satanistą. Mimo, że wiele osób nie może zobaczyć to w ten sposób, ale to jest prawda. Ten człowiek miał satanistyczne przymierza: Wszedł do umowy z diabłem, aby osiągnąć sławę i przyciągnąć wielu fanów.
Kroki te, które pełnił, to sposób, w jaki widziałem podczas walk demony dręczące ludzi w piekle. Będą przesuwać do tyłu i nie iść do przodu, a oni krzyczą; korzystających udrękę oni narzucić ludziom. Powiem wam, że Michael Jackson jest w piekle. Pan pokazał mi go po Michael zmarł. Pozwolił mi zobaczyć Michael Jackson dręczony w płomieniach. Płakałem do Jezusa: „Dlaczego?” Nie było to łatwe, aby zobaczyć, jak ten człowiek był dręczony i jak chciał krzyczeć. Każdy, kto słucha piosenek Michaela Jacksona lub śpiewa je lub kto jest fanem Michaela Jacksona, ostrzegam cię, że Szatan jest schwytanie cię w swojej sieci, dzięki czemu skończy się w piekle. Teraz, wyrzeczenia w imię Jezusa! Jezus chce was wyzwoli, dzięki czemu nie zostaną utracone.
Pan powiedział: „Córko, są też ludzie, którzy mnie znają, że idą do tego miejsca.” Spytałem: „Panie, jak można ludzi, którzy wiedzą też przyjść tutaj?” On odpowiedział, że „osoba, która zostawiłem sposoby i osoba, która mieszka podwójne życie.” Zaczął pokazując mi ludzi, którzy szli do piekła. Były one związane z ich rąk na nogi.
Każdy z nich miał na sobie białą szatę, ale to było podarte, poplamione i pomarszczona. Jezus powiedział: „Córko, zobacz jak Moi ludzie odeszła ode mnie. Córka, chcę ci powiedzieć, że ja nie idę do tych ludzi. Idę do świętego ludu, gotowy, bez skazy, bez zmarszczek i bez zmazy ... Idź i powiedz im, aby powrócić do starych ścieżek „. (Ef. 5: 26-27) zacząłem widzieć wielu moich wujków i wielu innych ludzi, którzy odeszli od sposobów Pana. „Idź i powiedz im, że czekam na nich, aby poddać ich ładunków do Mnie, a dam im odpocząć.” Jezus płakał: „Córko, oni idą tędy Idź i powiedz wujków;.! Pójść i powiedzieć swoim bliskim, że są one pochodzących tędy Córka, wielu nie wierzę, ale jestem twoim wiernym świadkiem, jestem twoim wiernym świadkiem. nigdy nie opuszczę cię. Nawet jeśli ci nie wierzę, córka, pójść i powiedzieć im prawdę, bo ja jestem z tobą. będę również pokazać, córka, jak ludzie przybywają w to miejsce.”
Udaliśmy się do tunelu, gdzie było mnóstwo ludzi spadających w przepaść. Nie 1000, a nie 2000, ale jak wielu jako piasek morski, niezliczone. Oni spadają przez sekundę, jak garście piasku wyrzucane w dół. Dusze zostały gwałtownie spada. Jezus płakał, On powiedział: „Córko, to w jaki sposób ludzkość ginie;! Tak to jest stracone ... Córka, boli mnie, aby zobaczyć, jak ludzkość ginie.”
Jezus powiedział: „Demony posiadają również spotkania w tym miejscu.” I powiedział: „Demony organizować spotkania?” Jezus powiedział: „Tak, córka, spełniają one planować, planować, co zrobią dla ludzkości. Posiadają dzienne tajne spotkania.” A z tym, Jezus wziął mnie do celi, gdzie ujrzałem drewniany stół z krzesłami wokół niego. I były demony - Wszystkie typy demonów. Jezus wyjaśnił: „Córko, oni są teraz planuje iść i zniszczyć rodzinom pasterzy misjonarzy ewangelistów i wszystkich tych, którzy znają mnie córka, chcą je zniszczyć;.. Mają wiele rzutki”
Demony śmiał i makiety i powiedzieć: „Niech zniszczyć ludzkość i doprowadzić ją do tego miejsca.” Jezus powiedział: „Idź i powiedz im, że jestem z nimi Powiedz im, żeby nie zostawić otwarte drzwi, aby nie pozostawić miejsce do szatana, szatan chodzi o jak lew ryczący, szukając kogo pożreć (1 Piotra 5:.. 8 )”Ale Słowo mówi,«idzie jak», ponieważ jedynym realnym Lew, to Lew Judy, Jezus Chrystus z Nazaretu (Objawienie 5: 5)! Jezus powiedział: „Córko, oni szczególnie chcą zniszczyć pastorów;. Rodzina” Zapytałem: „Dlaczego oni chcą zniszczyć rodzinę pasterzy”? A Jezus odpowiedział: „Bo są za tysiące ludzi, które są owce z owczarni. Owce z owczarni, że Pan im dał Chcą ci ludzie, aby powrócić do świata ponownie, aby spojrzeć wstecz i koniec w piekle ... Idź i powiedz pastorów mówić prawdę. Idź i powiedz im, aby głosić prawdę i mówić wszystko, co mówię, a nie trzymać się do siebie, co mam im powiedzieć!”
Jak wyszliśmy tego miejsca, a On mi powiedział: „Chcę ci coś pokazać jeszcze ... Są też dzieci w tym miejscu.” I odpowiedział: „Dzieci w tym miejscu, Panie? Dlaczego są tam dzieci tutaj? Twoje Słowo mówi: „niech dzieciom przychodzić do Mnie, a nie je zatrzymać. Przez Królestwo Boże należy do takich jak one«(Mt 19:14), Jezus odpowiedział:»Córko, to prawda, takich jest Kingdom of Heaven, ale dziecko musi przyjść do mnie, bo kto przychodzi do mnie, nie będzie wyrzucić. "(Jana 6:37) Natychmiast Pan pokazał mi ośmioletni chłopak jest dręczony w ogniu. chłopiec płakał „Panie zmiłuj się ze mnie, zabierz mnie z tego miejsca, nie chcę tu być!” Ciągle płacze i krzyczy. widziałem demony wokół tego chłopca, który przypominał postacie z kreskówek. nie było Smocze Kule z, Ben 10, Pokémon, Doral, itd. „Panie, dlaczego ten chłopiec tutaj?” Jezus pokazał mi duży ekran życia tego chłopca. widziałem, jak będzie spędzał cały swój czas przed telewizorem, oglądając te bajki.
Jezus powiedział: „córko, te animowane kreskówki, te filmy, te seriale, które są obserwowane codziennie w telewizji są instrumenty szatana, aby zniszczyć ludzkość ... Spójrz, córko, jak ten stał się”. widziałem, jak chłopiec był Rebell weksle i nieposłuszny wobec rodziców. Gdy jego rodzice rozmawiali z nim, chciał uciekać, rzucanie przedmiotami i ich nieposłuszeństwo. Po to się stało, samochód prowadził nad nim i zakończył swoje życie. Jezus powiedział: „Od tamtej pory, był w tym miejscu.”
I spojrzał na chłopca, gdy był dręczony. Jezus powiedział: „Córko, idź i powiedz rodzicom, aby poinstruować swoje dziecko, jak jest napisane w moim Słowie (Przysłów 22: 6).” Słowo Boże jest prawdziwe, to mówi nam, aby skorygować dziecko z pręta, ale nie każda chwila tylko wtedy, gdy dziecko jest nieposłuszne rodzicom. (Przysłów 22:15)
Pan powiedział mi coś, co jest bardzo smutne i bardzo bolesne. On powiedział: „Córko, istnieje wiele dzieci w tym miejscu ze względu na animowanych, z powodu buntu.” Zapytałem go: „Panie, dlaczego są animowane bajki winę za to?” On wyjaśnił: „Ponieważ są demony, które przenoszą bunt, nieposłuszeństwo, gorycz i nienawiść do dzieci, i inne demony wprowadzić te dzieci, tak że nie robią dobre rzeczy, ale to, co jest złe: co dzieci widzą w telewizji, chcą zrobić w rzeczywistości.” Istnieje piekło, piekło jest realne, a nawet dzieci muszą zdecydować, z którymi pójdą. I powiedział: „Panie, powiedz mi, dlaczego są tam dzieci w tym miejscu?” Jezus odpowiedział: «Kiedy dzieci mają wiedzę, że istnieje niebo i piekło, a potem mieć miejsce do wyboru.»
Królestwo Niebieskie
Jest dużo więcej można powiedzieć o piekle, ale teraz będę dzielić tym, co widziałem w Niebie. Jezus powiedział: „córko, teraz mam zamiar pokazać, co przygotowałem dla moich świętych ludzi”. Opuściliśmy to miejsce, wychodząc przez tunel. Podczas podróży przez ten tunel, nagle przyszła do miejsca, gdzie stała się światłość. i nie widział więcej ciemność, męki lub płomienie. On powiedział: „córko, mam zamiar pokazać wam moją chwałę” i zaczęliśmy rosnąco do Królestwa Niebieskiego! Wkrótce dotarliśmy do drzwi z olbrzymimi literami napisane w złocie, to powiedział: „Witamy w Królestwie Niebios.” Jezus powiedział: „Córko, iść, bo jestem drzwiami a kto wejdzie przeze Mnie, będzie wprowadzić, pójdzie i znajdzie pastwiska.” (Jana 10: 9)
Gdy Pan mówi te słowa, otworzyły się drzwi i my weszła. Widziałam aniołów dał chwałę, cześć i chwałę naszego Ojca Niebieskiego! (Objawienie 7: 11-12) Kiedy szedł dalej, że zbliżył się do stołu, którego widziałam na początku, ale nie do końca. (Objawienie 19: 9) zauważyłem dużą tronie i mniejszy tron otoczony tysiącami krzesła. Między krzesłami były ubrania wraz z koronami. Pan powiedział mi: „Córko, korony, które można zobaczyć tam jest koroną życia.” (Objawienie 02:10)
Jezus powiedział: „Słuchaj, córko, to jest to, co przygotowaliśmy dla moich ludzi.” Widziałem, że stół był nakryty białym obrusem ze złotym obramowaniem. Były złote talerze, kielichy, owoce; wszystko było podawane. To było tak piękne. Było bardzo duże naczynie w środku tabeli, która zawierała wino do kolacji. A Jezus powiedział: „Córko, wszystko jest gotowe na przybycie mojego Kościoła”.
Poszliśmy do innego miejsca, gdzie widziałem wielu ludzi w ogrodzie. Były znane osoby z Biblii, ale nie były one w wieku, ale młody. Był to młody człowiek z dużą chustką w ręku, który tańczył i odwrócił się i chwalił Pana. Jezus powiedział: „Córka, że młody człowiek, który widać jest mój sługa, Dawid”. Dawał chwałę naszego Ojca. Nagle, inny młody człowiek przechodzi przez Jezus powiedział mi: „Córko, on jest Joshua; on jest Mojżesz; ten drugi młody człowiek jest Abraham”. Jezus nazwał je po imieniu. Wszyscy mieli takie samo oblicze! Jezus powiedział: „Córko, że kobieta, która widać jest sługa mój, Maria Magdalena, mój sługa, Sara”.
Ale potem mi powiedział: „Córko, ona jest Mary. Mary, która urodziła Jezusa Chrystusa, kim jestem. Córka, chcę powiedzieć, że nie ma wiedzy na temat, co dzieje się na Ziemi. Chcę ci powiedzieć że trzeba iść i powiedzieć ludzkości, powiedz czcicieli idol, że piekło jest prawdziwe, i że bałwochwalcy nie posiądą królestwo moje, ale idź i powiedz im, że jeśli oni się nawrócą, mogą wprowadzić mój niebieski miejsce mieszkania. Idź i powiedz im, że ich kocham i powiedzieć im, że Mary nie ma wiedzy na temat wszystkiego co dzieje się na Ziemi [], a jedynym, który muszą wywyższenia ja, bo ani Maria, ani Grzegorz ani żaden inny święty może zaoferować zbawienie. Jestem jedynym, który zapisuje i poza Me - nikt, nikt, nobody- oszczędza „! Powtórzył on trzy razy - że nikt nie mógł uratować; tylko On zbawia.
Ludzkość została oszukiwani wierząc w zakładanym świętego, który nie jest, ale jest to demon, pracując przez idola wykonany ręką człowieka. Ale powiem ci, że Pan chce, aby dać Ci najlepszy. Chce wam wejść do królestwa niebieskiego; pokutować i zostawić bałwochwalstwo. Ponieważ bałwochwalstwo cię nie uratuje. Jezus Chrystus z Nazaretu jest tym, który zbawia, którzy oddali swoje życie dla ciebie, dla mnie i dla całej ludzkości. Pan ma wielkie przesłanie dla ludzkości. Jak Płakał, powiedział mi: „Proszę, córka, nie milcz, idź i powiedz prawdę, idź i powiedz, co mam wykazały cię”.
Widziałem, jak Mary pokłon Panu, i widziałem bardzo piękne kobiety z długimi włosami. I powiedział: „Panie, jak bardzo droga noszą swoje włosy.” Powiedział mi: „Córko, to, co widzisz, to zasłona, że dałem z kobietą.” Dodał, że „Córka, idź i powiedz kobietom dbać o zasłonę które im dałem.”
Powiedział mi wtedy: „Mam coś do pokazania, że jest bardzo ważne.” Spojrzałam daleko i ujrzał lśniący miasto, miasto złota! I powiedział: „Panie, co to jest? Chcę iść tam.” On odpowiedział: „Córko, pokażę wam, co jest tam. Co widzisz jest niebieski przybytek, niebiańskie rezydencje, które są gotowe do moich ludzi.”
Zaczęliśmy chodzenia, aż dotarliśmy złoty most. Jak weszliśmy nad nim, przyjechaliśmy po ulicach, które zostały wykonane z czystego złota! (Revelations 21:21)
Wszystko było tak piękne, tak genialny, jak lśniące szkło, to było absolutnie nadprzyrodzony, niewytłumaczalne! Widzieliśmy niebiańskie rezydencje i obserwował tysiące aniołów ich konstruowania. Niektórzy z aniołów zbudowany bardzo szybko, inne powoli zbudowane i inni nie buduje wcale. poprosiłem Pana: „Dlaczego niektóre anioły szybko budowy, podczas gdy inni są wolniejsze, a niektóre osoby zatrzymane budowy?” Pan wyjaśnił: „córko, czyli jak Moi ludzie pracują na Ziemi, i anioły pracować jako Moje dzieci działają na Ziemi .... córko, Moi ludzie nie szerzyć ewangelię. Moi ludzie nie są już szybko. Moi ludzie nie iść na ulice, aby rozpowszechniać połacie mówi prawdę. Moi ludzie są teraz wstydzić. Idźcie i oznajmijcie moim ludzi do powrotu do starych ścieżek. Te anioły, które widział, że robili nic należą do tych ludzi, którzy odeszli od moich ścieżkach ... córka, Idźcie i oznajmijcie moim ludzi do powrotu do starych ścieżek”(Jeremiasza 6:16) i mówiąc to zaczął płakać.
słyszałem inni śpiewają, więc spytałem go: „Panie, ja chcę, żebyś zabrał mnie tam, gdzie ci ludzie śpiewają”. Jezus obserwował mnie, mogę powiedzieć, jak On obserwował mnie, ale nie mogłem „t zobaczyć jego twarzy, tylko ruchy twarzy. Podczas gdy jego łzy lała się Jego szaty, zapytałem go, dlaczego płacze. Ale nie będzie mi to wyjaśnić.
Później dotarliśmy w tym pięknym ogrodzie. tam, wśród niebiańskie dwory, widziałem kwiaty, które zostały kołyszące to musiało być śpiew słyszałem Pan wskazał palcem i powiedział: „córko, patrzeć, oni chwalić Me..; czczą Mnie! Moi ludzie nie są już tak jak przedtem. Moi ludzie nie chwalić, nie czczą Mnie; nie szukać mnie jak przedtem. Dlatego ci, córko, aby pójść i powiedzieć moim ludziom Mnie szukać, bo pójdę, pójdę, pójdę - dla ludzi, którzy pragną mnie w duchu iw prawdzie, dla osób, które są gotowe dla świętego ludu!”, i płacząc powiedział:„idę, idę!” Wtedy zrozumieć, dlaczego On płakał, bo nadchodzi, ale nie dla tych, które są połowiczne. Powróci tylko dla ludzi, który ubiega się Go w duchu i prawdzie.
Wtedy Pan powiedział mi, że musiał wrócić na Ziemię. I powiedział: „Panie, nie chcę wracać na Ziemię Co masz na myśli -! Ziemia chcę zostać z Tobą przyprowadził mnie tutaj, a ja nigdzie nie idę, bo Ja jestem z tobą.” Jezus powiedział: „Córko, konieczne jest, aby powrócić na Ziemię, aby iść i świadczyć, że Moja chwała jest realne, że to, co mam zamiar pokazać, jest prawdziwe, to co widzieliście jest prawdziwa - tak, że ludzkość przyjdzie do mnie , pokutować i nie zginie.” Płacz, padłem do nóg jego; nie widziałem rany na nogach. Spytałem: „Panie, co to są te rany tutaj?” On odpowiedział: „Córko, to blizna od tego yester dnia, kiedy dałem życie dla ludzkości.”
On również pokazał mi blizny w dłoniach, zapytałem: „Panie, dlaczego jeszcze tego?” Powiedział mi: „Córko, to blizna, który pozostał”. Więc zapytałem: „Czy tego chcecie odejść?” On odpowiedział: „Córko, to będzie odejść, gdy wszyscy święci są zjednoczone tutaj ... Córka, muszę dostać się do Ziemi. Twoja rodzina i narody czekają na was”
Starałem się odmówić, ale wskazał na Ziemię z palcem i powiedział: „Słuchaj, te osoby, które widzisz tam są twoi krewni, to ciało, które można zobaczyć tam, gdzie trzeba wrócić ... To jest czas, aby opuść to miejsce." Potem wziął mnie ze sobą piękną krystalicznie czystej rzeki i powiedział: „Córko, wprowadź rzekę i zanurzyć się”. Zanim wszedłem że krystalicznej rzeki wody żywej, byłem przeżywa nieopisaną radość, ale po zanurzeniu się i wyszedł, byłam zachwycona. Myślałem, że nie będzie musiał wrócić do domu, lecz Pan mi powiedział: „Córko, trzeba wrócić na Ziemię ... Córka, będę ci coś pokazać. Jak idę do Ziemi świętej ludzi, zamierzam pokazać, jak wygląda dzień Rapture będzie.”
Pochwycenie i Ucisk
Weszliśmy do miejsca z wielkim ekranie, a ja zobaczyłem ludzi w nim. Mogłem obserwować cały świat. Nagle ujrzałem tysiące ludzi ginących. Kobiety w ciąży ciąża mieli zniknąć, i wyglądały jakby zwariował krzyczeć.
Dzieci zniknął z całego. Wielu ludzi biegały stąd tam, krzycząc: „To nie może być, to nie może być! Co się dzieje?”
Widziałem tych, którzy znali Pana, ale zostały pozostawione. (Mt 24: 40-41) Oni mówili, że przyszedł Chrystus, Rapture stało. Krzyczały i chciał się zabić, ale nie mogli. Pan powiedział do mnie: „Córko, w tych dniach, śmierć ucieknie; Córka, w tamtych czasach Duch Święty nie będzie już na Ziemi.” Revelations (9: 6) Były wypadki, ale nie widzę jeden martwy człowiek: wszystkie z nich były żywe, chociaż rannych.
Zauważyłem ogromny ruch z tysiącami ludzi. Powiedział mi: „Córko, patrzeć, jak to wszystko się wydarzy.” I wtedy zobaczyłem ludzi z systemem z jednego miejsca do drugiego, krzycząc: „Chrystus przyszedł, przyszedł Chrystus!” Będą błagać: „Panie, wybacz mi, wybacz mi, zabierz mnie ze sobą!”
Ale niestety Pan powiedział: „To będzie zbyt późno czas do pokuty jest teraz ... Córka, idź powiedzieć ludzkość do Mnie szukać, bo w tym czasie nie będzie już być okazja (Iz 55: 6).. Córka, będzie za późno dla tych wszystkich, że pozostanie w tyle.” Kiedy Jezus zaobserwować jak ludzie zostali pozostawieni, zaczął płakać i powiedział: „Córko, pójdę do ziemi, tak jak mówi w 1 Tes. 4: 16-17:„Albowiem Pan sam zstąpi z nieba na hasło na głos archanioła i trąby Bożej, oraz zmarli w Chrystusie powstaną pierwsi, potem my, którzy pozostaniemy przy życiu zostaje złapany razem z nimi w chmurach, na spotkanie Pana w powietrzu; i tak zawsze będziemy z Panem.”
Ale nie wszyscy będą iść z Panem, tylko ci, którzy robią Jego wolę (Mt 07:21) i żyć świętym życiem. Dla Pana powiedział mi:„tylko te, które są święte wejdzie do królestwa niebieskiego, (Hebrajczyków 12:14), nikt nie wie, ani dnia, ani godziny, w którym pójdę do moich świętych ludzi, nawet aniołowie wiedzą.”(Mt 24:36)
na ekran widziałem ludzie biegają. Czasopisma i wiadomości telewizyjnych powiedział, że „Chrystus miał przyjść”. ekran zamknięte, a Jezus zakończył słowami: „pójdę za świętego ludu”. To było wszystko, co On sho wed mnie. Po tym, Przywiózł mnie tu z powrotem na Ziemię.
Z aniołami skupionych wokół, zaczęliśmy schodzić te piękne schody; białe kroki z kwiatów wokół nich. Płakałam całą drogę w dół, błagając Jezusa: „Panie, proszę, nie zostawiaj mnie tu. Zabierz mnie ze sobą!” On odpowiedział: „Córko, narody, rodziny czekają na Ciebie ... Córka, należy podać, że ciało musi odbierać życia, córka, więc można pójść i zeznawać, co widzieliście wielu nie wierzę..; wielu będzie ci uwierzyć, ale jestem twoim wiernym świadkiem. ja jestem z wami. I nigdy nie opuści.”
Powrót na Ziemię
Kiedy moja córka wróciła, my tam czekali, a ona została wyciągnięta na podłodze. Poszła „uuhmm”, nic innego. I powiedział: „Dziękuję Ci, Panie, bo moja córka jest z powrotem!”
Wszyscy dziękowali Panu. Wkrótce zaczęła oddycha powoli, po trochu. Po około pięciu godzin, była w stanie otworzyć oczy i mówić. Początkowo trudno było zrozumieć, co mówi; to po prostu nie było jasne. Nie miała siły. Musieliśmy zachować okna osłonięte, ponieważ oczy nie mógł obsłużyć światła.
Jest ciekawy, wszyscy chcieli, żeby nam powiedzieć, co widziała. Ale ponieważ była tak słaba, że tylko udało nam się trochę. To było 2 tygodnie, aż była w stanie udostępnić jej pełne świadectwo.
Demony przyszedł dręczyć ją po tym wszystkim. Widziała je wyraźnie, że oni próbują ukryć się w cieniu. Byli tu w ciągu trzech dni od jej powrotu, zanim mogła naprawdę mówić. Poprosiła ich, co chcieli i odpowiedział: „Przybyliśmy, aby pakt ze sobą ... Musisz zamknąć. Nie wolno powiedzieć niczego, co widziałeś tam, bo jeśli powiem, będziemy cię zabić. "
Opisała demony jako brzydkie, duże i tłuszczu, brzydki. Powiedziała, że nie było żadnych słów, aby opisać, jak straszne wyglądały. Ona je skarcić, ale nie chcieli opuścić. Kiedy dotarli oni skakać na niej i spróbuj ją dusić. Będzie walczyć ich upominać, ale nie miała siły. Pewnego razu, kiedy ich zgromił, pojawiła się ogromna światło, a potem uciekł! To Pan.
Co moja córka przeszła nie było łatwe. Dostała głęboki wiadomość do całej ludzkości, aby szukać Boga. Ale ludzkość uważa, że to, co robi jest w porządku. Młodzież, które są w narkotyki i alkohol, ale myślę, że jest OK, ale tak nie jest. Jednym z największych doświadczeń, że moja córka była gdy zobaczyła wielu artystów w piekle, w tym tancerzy, a także papież Jan Paweł II. Nadszedł czas, by szukać Pana, do pokuty i do pokornego sobie przed Nim. Słowo Boże jest prawdą, gdy mówi: „Niebo i ziemia przeminą, ale słowa moje nie przeminą.” (Mk 13:31) Słowo Pana zostaną spełnione w odpowiednim czasie.
Pan pokazał jej także do tunelu, gdzie ludzie szli do piekła. Wielu ludzi jest już w piekle. To jest prawdziwe! Ale nawet lud Boży nie wierzę, wielu po prostu nie wierzę.
Głównym przesłaniem było to, że powinniśmy szukać Pana, nie tylko z naszych ust, ale z najgłębszej części naszego serca, bo przyjście Pana jest w zasięgu ręki. Jezus powiedział: „Nie jestem już przy drzwiach;. Jestem za drzwiami przyjdę niebawem;. Moje przyjście jest blisko Moi ludzie nie zostawili mnie i wrócił do rzeczy ziemskich ... Powiedz Mojemu ludowi, aby powrócić do starego ścieżki „. Dzisiejszy Kościół musi wrócić do starych ścieżek, że to jest miejsce, gdzie jesteśmy w ogniu, szukając Pana. Gdy trąbka brzmi musimy być gotowi na spotkanie Pana, i to będzie wspaniałe!
Pańska Pilna wiadomość
Angelica, przemawiając przed publicznością:
Pan powiedział mi: „Córko, w tamtych czasach Duch Święty nie będzie już na Ziemi w tych dniach, to On nie będzie już na Ziemi..” (2 Tes 2. 7) I ujrzałem ogromny ruch, z wypadkami. Wiele osób chce się zabić, ale Jezus powiedział (Objawienie 9: 6) „Będą szukać śmierci, ale śmierć ucieknie od ludzkości Śmierć nie będzie już w tym czasie.”. Widziałem ludzi na oglądaniu telewizji i czasopism, które czytają, „Tysiące zniknęły”. Wiele już wiedział, że Chrystus przyszedł do Jego świętego ludu. Ci, którzy znali Pana, ale zostały pozostawione, udał płacz ulicami, chcąc popełnić samobójstwo, ale nie mogli nic zrobić.
Angelica Modląc się z publicznością:
Podczas gdy w niebie, Jezus powiedział: „Przyjdę za świętego ludu i przyjdę wkrótce na moim kościele.” Ale dwa tygodnie temu Pan powiedział mi: „Córko, mam upodobanie w tym, co robisz, które spełniają co wam dałem, ale nie powiedzieć moim ludziom, że jestem już wkrótce. Powiedz Moim ludziom, że idę od razu." Znowu Pan powiedział: „Powiedz Moim ludziom, że idę od razu, że idę do świętego ludu. Powiedz Moim ludziom, że tylko święci, tylko święci będą mnie widzieć! ... i nie milcz Przechowywać w sprawie ogłoszenia, co wam powiedziałem „.
Wszyscy, zamknij oczy i połóż prawą dłoń na sercu. Podnieść lewą rękę i jeśli masz ochotę płakać, a potem płakać. Teraz powiem Panu, co czujesz w swoim sercu. Dla tych, którzy chcą przyjąć Pana, powtarzaj za mną. Panie, dziękuję Ci za Twoją miłość i miłosierdzie Twoje, dziękuję Ci, Panie, za słowa, które osiągnęło dzisiaj moje serce. Ojcze, proszę o wybaczenie. Wybacz mi. Obmyj mnie z cennego krwi. Napisać swoje imię w Księdze Życia. Zebrane mnie jako dziecko, Panie. Teraz, wybaczam nikomu, że nie byłem w stanie wybaczyć. Wyrzekam się mojego braku przebaczenia. Wyrzekam się wszystkich rzeczy, które utrudniały przepływ, i proszę Cię, aby przekształcić mnie i napełnij mnie swoją obecnością codziennie. Wysławiam Cię, Ojcze, Synu i Duchu Świętym; w imię Jezusa, Amen.
Angelica:
„To świadectwo nie jest kłamstwem; to nie żart; Nie jest to historia; to nie jest sen, piekło jest prawdziwe! Piekło istnieje! Każdemu, kto nie wierzy, chcę ci powiedzieć, że piekło jest prawdziwe, bardzo prawdziwe. Nie mogę znaleźć słów, aby powiedzieć, jak prawdziwe jest. Żałuję, że można to przeżyć samemu „.
Angelica, rozmawiając z Narrator:
Czas wkrótce Bóg pozwala znaki objawić ludzkości, co ma się wydarzyć. Nie pozostaje skazany; to właśnie diabeł chce. Zadaj sobie pytanie, czy są już przechodząc przez tunel piekła? Dzisiaj jest dzień zbawienia, dzisiaj jest dzień, aby zaprosić Jezusa, Twojego Zbawiciela w swoim życiu. Są to proste, a jednak wielkie słowa powiedzieć: „. Przyjmuję Cię, Jezus jako mojego Pana i mojego jedynego Zbawiciela daję Ci moje życie i duszę z całego serca chcę być z Tobą na wieczność.„.
Wybierz swój ostateczny los . życie lub śmierć, niebo albo piekło, Jezus czy diabeł to jasne, czy należysz do Jezusa czy do diabła albo zrobisz to, co jest dobre czy robisz to, co jest nie tak wybrać swoje przeznaczenie:.. życie wieczne lub jezioro ognia.Pan pokazał mi, ci ludzie nie spać z zakonnic; z wielu kobiet tam! Pan pokazał mi tych ludzi mieszkających w nierządu, a Słowo mówi, że żaden rozpustnik odziedziczą królestwa. Jak oglądałem to wszystko, Pan powiedział do mnie: „Spójrz córko, wszystko to, które ja pokazujący to, co się dzieje, co żył i co ciągle dzieje się wśród wielu ludzi, wśród wielu księży i papieży istniejących”. Wtedy mi powiedział: „Córko, pójść i powiedzieć ludzkości, że nadszedł czas, aby zwrócić się do Mnie.” Pan pokazał mi miejsce, gdzie wielu ludzi szli do piekła. Zapytałem go: „Panie, jak to jest, że idą do tego miejsca?” On odpowiedział: „Pokażę ci”. Pokazał mi tunel z wieloma osobami chodzenia po niej. Ci ludzie zostali przykuci z rąk do stóp. Byli ubrani na czarno i przenoszenia obciążenia na plecach. Jezus powiedział: „Spójrz córko, te osoby, które widzisz tam, ci ludzie nie wiedzą jeszcze mnie. To, co noszą na plecach jest grzechem, ale idź i powiedz im, aby ich ciężar ponad Mnie, a dam im odpocząć, to ja jestem tym, który wybacza wszystkie ich grzechy ... córka, idź i powiedz tym ludziom przyjść do mnie, bo czekają na nich z otwartymi ramionami i przejść im powiedzieć, że są one chodzenia do tego miejsca „. Jak już było oglądać ludzi chodzących, powiedziałem: „Panie, że osoba tam jest mój kuzyn, że młody człowiek jest moim kuzynem, Panie, i że dziewczyna schodzili jest również mój kuzyn, moja rodzina przyjeżdża do tego miejsca! " On odpowiedział: „Córko, oni idą do tego miejsca, ale idź i je tam, gdzie idą, idź i powiedz im, że idą do piekła. Idź i powiedz im, że wybrali cię jako mojego stróża ... Wybrałam ty jak mój stróż, gdyż oznacza to, że jesteś na prawdę. musisz iść i powiedzieć wszystko, co wykazały ciebie. Jeśli nie mówić i coś się dzieje z tą osobą, jego krew będzie wylana nad wami, ale jeśli pójdziesz i czynili, jak ja wam powiedziałem, wtedy ta osoba ma konto ze mną. Jeśli dana osoba nie nawrócicie, wówczas odpowiedzialność spoczywa na was zostaną zniesione, na konto spocznie na tej osobie i jego krew nie będzie . być wylewa na ciebie (Ezechiel 03:18)” (na przykład kliknij tutaj: Michael Jackson był satanistą i Illuminati Lalek Część 1 z 4) (Michael Jackson przyznał, że sprzedał duszę diabłu i innego artysty - kliknij tutaj) Jezusa powiedział mi, że wiele znanych osób chodziliśmy do tego miejsca, znanych i ważnych ludzi. Weźmy na przykład Michaela Jacksona. Człowiek ten był znany na całym świecie, ale był satanistą. Mimo, że wiele osób nie może zobaczyć to w ten sposób, ale to jest prawda. Ten człowiek miał satanistyczne przymierza: Wszedł do umowy z diabłem, aby osiągnąć sławę i przyciągnąć wielu fanów. Kroki te, które pełnił, to sposób, w jaki widziałem podczas walk demony dręczące ludzi w piekle. Będą przesuwać do tyłu i nie iść do przodu, a oni krzyczą; korzystających udrękę oni narzucić ludziom. Powiem wam, że Michael Jackson jest w piekle. Pan pokazał mi go po Michael zmarł. Pozwolił mi zobaczyć Michael Jackson dręczony w płomieniach. Płakałem do Jezusa: „Dlaczego?” Nie było to łatwe, aby zobaczyć, jak ten człowiek był dręczony i jak chciał krzyczeć. Każdy, kto słucha piosenek Michaela Jacksona lub śpiewa je lub kto jest fanem Michaela Jacksona, ostrzegam cię, że Szatan jest schwytanie cię w swojej sieci, dzięki czemu skończy się w piekle. Teraz, wyrzeczenia w imię Jezusa! Jezus chce was wyzwoli, dzięki czemu nie zostaną utracone. Pan powiedział: „Córko, są też ludzie, którzy mnie znają, że idą do tego miejsca.” Spytałem: „Panie, jak można ludzi, którzy wiedzą też przyjść tutaj?” On odpowiedział, że „osoba, która zostawiłem sposoby i osoba, która mieszka podwójne życie.” Zaczął pokazując mi ludzi, którzy szli do piekła. Były one związane z ich rąk na nogi. Każdy z nich miał na sobie białą szatę, ale to było podarte, poplamione i pomarszczona. Jezus powiedział: „Córko, zobacz jak Moi ludzie odeszła ode mnie. Córka, chcę ci powiedzieć, że ja nie idę do tych ludzi. Idę do świętego ludu, gotowy, bez skazy, bez zmarszczek i bez zmazy ... Idź i powiedz im, aby powrócić do starych ścieżek „. (Ef. 5: 26-27) zacząłem widzieć wielu moich wujków i wielu innych ludzi, którzy odeszli od sposobów Pana. „Idź i powiedz im, że czekam na nich, aby poddać ich ładunków do Mnie, a dam im odpocząć.” Jezus płakał: „Córko, oni idą tędy Idź i powiedz wujków;.! Pójść i powiedzieć swoim bliskim, że są one pochodzących tędy Córka, wielu nie wierzę, ale jestem twoim wiernym świadkiem, jestem twoim wiernym świadkiem. nigdy nie opuszczę cię. Nawet jeśli ci nie wierzę, córka, pójść i powiedzieć im prawdę, bo ja jestem z tobą. będę również pokazać, córka, jak ludzie przybywają w to miejsce.” Udaliśmy się do tunelu, gdzie było mnóstwo ludzi spadających w przepaść. Nie 1000, a nie 2000, ale jak wielu jako piasek morski, niezliczone. Oni spadają przez sekundę, jak garście piasku wyrzucane w dół. Dusze zostały gwałtownie spada. Jezus płakał, On powiedział: „Córko, to w jaki sposób ludzkość ginie;! Tak to jest stracone ... Córka, boli mnie, aby zobaczyć, jak ludzkość ginie.” Jezus powiedział: „Demony posiadają również spotkania w tym miejscu.” I powiedział: „Demony organizować spotkania?” Jezus powiedział: „Tak, córka, spełniają one planować, planować, co zrobią dla ludzkości. Posiadają dzienne tajne spotkania.” A z tym, Jezus wziął mnie do celi, gdzie ujrzałem drewniany stół z krzesłami wokół niego. I były demony - Wszystkie typy demonów. Jezus wyjaśnił: „Córko, oni są teraz planuje iść i zniszczyć rodzinom pasterzy misjonarzy ewangelistów i wszystkich tych, którzy znają mnie córka, chcą je zniszczyć;.. Mają wiele rzutki” Demony śmiał i makiety i powiedzieć: „Niech zniszczyć ludzkość i doprowadzić ją do tego miejsca.” Jezus powiedział: „Idź i powiedz im, że jestem z nimi Powiedz im, żeby nie zostawić otwarte drzwi, aby nie pozostawić miejsce do szatana, szatan chodzi o jak lew ryczący, szukając kogo pożreć (1 Piotra 5:.. 8 )”Ale Słowo mówi,«idzie jak», ponieważ jedynym realnym Lew, to Lew Judy, Jezus Chrystus z Nazaretu (Objawienie 5: 5)! Jezus powiedział: „Córko, oni szczególnie chcą zniszczyć pastorów;. Rodzina” Zapytałem: „Dlaczego oni chcą zniszczyć rodzinę pasterzy”? A Jezus odpowiedział: „Bo są za tysiące ludzi, które są owce z owczarni. Owce z owczarni, że Pan im dał Chcą ci ludzie, aby powrócić do świata ponownie, aby spojrzeć wstecz i koniec w piekle ... Idź i powiedz pastorów mówić prawdę. Idź i powiedz im, aby głosić prawdę i mówić wszystko, co mówię, a nie trzymać się do siebie, co mam im powiedzieć!” Jak wyszliśmy tego miejsca, a On mi powiedział: „Chcę ci coś pokazać jeszcze ... Są też dzieci w tym miejscu.” I odpowiedział: „Dzieci w tym miejscu, Panie? Dlaczego są tam dzieci tutaj? Twoje Słowo mówi: „niech dzieciom przychodzić do Mnie, a nie je zatrzymać. Przez Królestwo Boże należy do takich jak one«(Mt 19:14), Jezus odpowiedział:»Córko, to prawda, takich jest Kingdom of Heaven, ale dziecko musi przyjść do mnie, bo kto przychodzi do mnie, nie będzie wyrzucić. "(Jana 6:37) Natychmiast Pan pokazał mi ośmioletni chłopak jest dręczony w ogniu. chłopiec płakał „Panie zmiłuj się ze mnie, zabierz mnie z tego miejsca, nie chcę tu być!” Ciągle płacze i krzyczy. widziałem demony wokół tego chłopca, który przypominał postacie z kreskówek. nie było Smocze Kule z, Ben 10, Pokémon, Doral, itd. „Panie, dlaczego ten chłopiec tutaj?” Jezus pokazał mi duży ekran życia tego chłopca. widziałem, jak będzie spędzał cały swój czas przed telewizorem, oglądając te bajki. Jezus powiedział: „córko, te animowane kreskówki, te filmy, te seriale, które są obserwowane codziennie w telewizji są instrumenty szatana, aby zniszczyć ludzkość ... Spójrz, córko, jak ten stał się”. widziałem, jak chłopiec był Rebell weksle i nieposłuszny wobec rodziców. Gdy jego rodzice rozmawiali z nim, chciał uciekać, rzucanie przedmiotami i ich nieposłuszeństwo. Po to się stało, samochód prowadził nad nim i zakończył swoje życie. Jezus powiedział: „Od tamtej pory, był w tym miejscu.” I spojrzał na chłopca, gdy był dręczony. Jezus powiedział: „Córko, idź i powiedz rodzicom, aby poinstruować swoje dziecko, jak jest napisane w moim Słowie (Przysłów 22: 6).” Słowo Boże jest prawdziwe, to mówi nam, aby skorygować dziecko z pręta, ale nie każda chwila tylko wtedy, gdy dziecko jest nieposłuszne rodzicom. (Przysłów 22:15) Pan powiedział mi coś, co jest bardzo smutne i bardzo bolesne. On powiedział: „Córko, istnieje wiele dzieci w tym miejscu ze względu na animowanych, z powodu buntu.” Zapytałem go: „Panie, dlaczego są animowane bajki winę za to?” On wyjaśnił: „Ponieważ są demony, które przenoszą bunt, nieposłuszeństwo, gorycz i nienawiść do dzieci, i inne demony wprowadzić te dzieci, tak że nie robią dobre rzeczy, ale to, co jest złe: co dzieci widzą w telewizji, chcą zrobić w rzeczywistości.” Istnieje piekło, piekło jest realne, a nawet dzieci muszą zdecydować, z którymi pójdą. I powiedział: „Panie, powiedz mi, dlaczego są tam dzieci w tym miejscu?” Jezus odpowiedział: «Kiedy dzieci mają wiedzę, że istnieje niebo i piekło, a potem mieć miejsce do wyboru.» Królestwo Niebieskie Jest dużo więcej można powiedzieć o piekle, ale teraz będę dzielić tym, co widziałem w Niebie. Jezus powiedział: „córko, teraz mam zamiar pokazać, co przygotowałem dla moich świętych ludzi”. Opuściliśmy to miejsce, wychodząc przez tunel. Podczas podróży przez ten tunel, nagle przyszła do miejsca, gdzie stała się światłość. i nie widział więcej ciemność, męki lub płomienie. On powiedział: „córko, mam zamiar pokazać wam moją chwałę” i zaczęliśmy rosnąco do Królestwa Niebieskiego! Wkrótce dotarliśmy do drzwi z olbrzymimi literami napisane w złocie, to powiedział: „Witamy w Królestwie Niebios.” Jezus powiedział: „Córko, iść, bo jestem drzwiami a kto wejdzie przeze Mnie, będzie wprowadzić, pójdzie i znajdzie pastwiska.” (Jana 10: 9) Gdy Pan mówi te słowa, otworzyły się drzwi i my weszła. Widziałam aniołów dał chwałę, cześć i chwałę naszego Ojca Niebieskiego! (Objawienie 7: 11-12) Kiedy szedł dalej, że zbliżył się do stołu, którego widziałam na początku, ale nie do końca. (Objawienie 19: 9) zauważyłem dużą tronie i mniejszy tron otoczony tysiącami krzesła. Między krzesłami były ubrania wraz z koronami. Pan powiedział mi: „Córko, korony, które można zobaczyć tam jest koroną życia.” (Objawienie 02:10) Jezus powiedział: „Słuchaj, córko, to jest to, co przygotowaliśmy dla moich ludzi.” Widziałem, że stół był nakryty białym obrusem ze złotym obramowaniem. Były złote talerze, kielichy, owoce; wszystko było podawane. To było tak piękne. Było bardzo duże naczynie w środku tabeli, która zawierała wino do kolacji. A Jezus powiedział: „Córko, wszystko jest gotowe na przybycie mojego Kościoła”. Poszliśmy do innego miejsca, gdzie widziałem wielu ludzi w ogrodzie. Były znane osoby z Biblii, ale nie były one w wieku, ale młody. Był to młody człowiek z dużą chustką w ręku, który tańczył i odwrócił się i chwalił Pana. Jezus powiedział: „Córka, że młody człowiek, który widać jest mój sługa, Dawid”. Dawał chwałę naszego Ojca. Nagle, inny młody człowiek przechodzi przez Jezus powiedział mi: „Córko, on jest Joshua; on jest Mojżesz; ten drugi młody człowiek jest Abraham”. Jezus nazwał je po imieniu. Wszyscy mieli takie samo oblicze! Jezus powiedział: „Córko, że kobieta, która widać jest sługa mój, Maria Magdalena, mój sługa, Sara”. Ale potem mi powiedział: „Córko, ona jest Mary. Mary, która urodziła Jezusa Chrystusa, kim jestem. Córka, chcę powiedzieć, że nie ma wiedzy na temat, co dzieje się na Ziemi. Chcę ci powiedzieć że trzeba iść i powiedzieć ludzkości, powiedz czcicieli idol, że piekło jest prawdziwe, i że bałwochwalcy nie posiądą królestwo moje, ale idź i powiedz im, że jeśli oni się nawrócą, mogą wprowadzić mój niebieski miejsce mieszkania. Idź i powiedz im, że ich kocham i powiedzieć im, że Mary nie ma wiedzy na temat wszystkiego co dzieje się na Ziemi [], a jedynym, który muszą wywyższenia ja, bo ani Maria, ani Grzegorz ani żaden inny święty może zaoferować zbawienie. Jestem jedynym, który zapisuje i poza Me - nikt, nikt, nobody- oszczędza „! Powtórzył on trzy razy - że nikt nie mógł uratować; tylko On zbawia. Ludzkość została oszukiwani wierząc w zakładanym świętego, który nie jest, ale jest to demon, pracując przez idola wykonany ręką człowieka. Ale powiem ci, że Pan chce, aby dać Ci najlepszy. Chce wam wejść do królestwa niebieskiego; pokutować i zostawić bałwochwalstwo. Ponieważ bałwochwalstwo cię nie uratuje. Jezus Chrystus z Nazaretu jest tym, który zbawia, którzy oddali swoje życie dla ciebie, dla mnie i dla całej ludzkości. Pan ma wielkie przesłanie dla ludzkości. Jak Płakał, powiedział mi: „Proszę, córka, nie milcz, idź i powiedz prawdę, idź i powiedz, co mam wykazały cię”. Widziałem, jak Mary pokłon Panu, i widziałem bardzo piękne kobiety z długimi włosami. I powiedział: „Panie, jak bardzo droga noszą swoje włosy.” Powiedział mi: „Córko, to, co widzisz, to zasłona, że dałem z kobietą.” Dodał, że „Córka, idź i powiedz kobietom dbać o zasłonę które im dałem.” Powiedział mi wtedy: „Mam coś do pokazania, że jest bardzo ważne.” Spojrzałam daleko i ujrzał lśniący miasto, miasto złota! I powiedział: „Panie, co to jest? Chcę iść tam.” On odpowiedział: „Córko, pokażę wam, co jest tam. Co widzisz jest niebieski przybytek, niebiańskie rezydencje, które są gotowe do moich ludzi.” Zaczęliśmy chodzenia, aż dotarliśmy złoty most. Jak weszliśmy nad nim, przyjechaliśmy po ulicach, które zostały wykonane z czystego złota! (Revelations 21:21) Wszystko było tak piękne, tak genialny, jak lśniące szkło, to było absolutnie nadprzyrodzony, niewytłumaczalne! Widzieliśmy niebiańskie rezydencje i obserwował tysiące aniołów ich konstruowania. Niektórzy z aniołów zbudowany bardzo szybko, inne powoli zbudowane i inni nie buduje wcale. poprosiłem Pana: „Dlaczego niektóre anioły szybko budowy, podczas gdy inni są wolniejsze, a niektóre osoby zatrzymane budowy?” Pan wyjaśnił: „córko, czyli jak Moi ludzie pracują na Ziemi, i anioły pracować jako Moje dzieci działają na Ziemi .... córko, Moi ludzie nie szerzyć ewangelię. Moi ludzie nie są już szybko. Moi ludzie nie iść na ulice, aby rozpowszechniać połacie mówi prawdę. Moi ludzie są teraz wstydzić. Idźcie i oznajmijcie moim ludzi do powrotu do starych ścieżek. Te anioły, które widział, że robili nic należą do tych ludzi, którzy odeszli od moich ścieżkach ... córka, Idźcie i oznajmijcie moim ludzi do powrotu do starych ścieżek”(Jeremiasza 6:16) i mówiąc to zaczął płakać. słyszałem inni śpiewają, więc spytałem go: „Panie, ja chcę, żebyś zabrał mnie tam, gdzie ci ludzie śpiewają”. Jezus obserwował mnie, mogę powiedzieć, jak On obserwował mnie, ale nie mogłem „t zobaczyć jego twarzy, tylko ruchy twarzy. Podczas gdy jego łzy lała się Jego szaty, zapytałem go, dlaczego płacze. Ale nie będzie mi to wyjaśnić. Później dotarliśmy w tym pięknym ogrodzie. tam, wśród niebiańskie dwory, widziałem kwiaty, które zostały kołyszące to musiało być śpiew słyszałem Pan wskazał palcem i powiedział: „córko, patrzeć, oni chwalić Me..; czczą Mnie! Moi ludzie nie są już tak jak przedtem. Moi ludzie nie chwalić, nie czczą Mnie; nie szukać mnie jak przedtem. Dlatego ci, córko, aby pójść i powiedzieć moim ludziom Mnie szukać, bo pójdę, pójdę, pójdę - dla ludzi, którzy pragną mnie w duchu iw prawdzie, dla osób, które są gotowe dla świętego ludu!”, i płacząc powiedział:„idę, idę!” Wtedy zrozumieć, dlaczego On płakał, bo nadchodzi, ale nie dla tych, które są połowiczne. Powróci tylko dla ludzi, który ubiega się Go w duchu i prawdzie. Wtedy Pan powiedział mi, że musiał wrócić na Ziemię. I powiedział: „Panie, nie chcę wracać na Ziemię Co masz na myśli -! Ziemia chcę zostać z Tobą przyprowadził mnie tutaj, a ja nigdzie nie idę, bo Ja jestem z tobą.” Jezus powiedział: „Córko, konieczne jest, aby powrócić na Ziemię, aby iść i świadczyć, że Moja chwała jest realne, że to, co mam zamiar pokazać, jest prawdziwe, to co widzieliście jest prawdziwa - tak, że ludzkość przyjdzie do mnie , pokutować i nie zginie.” Płacz, padłem do nóg jego; nie widziałem rany na nogach. Spytałem: „Panie, co to są te rany tutaj?” On odpowiedział: „Córko, to blizna od tego yester dnia, kiedy dałem życie dla ludzkości.” On również pokazał mi blizny w dłoniach, zapytałem: „Panie, dlaczego jeszcze tego?” Powiedział mi: „Córko, to blizna, który pozostał”. Więc zapytałem: „Czy tego chcecie odejść?” On odpowiedział: „Córko, to będzie odejść, gdy wszyscy święci są zjednoczone tutaj ... Córka, muszę dostać się do Ziemi. Twoja rodzina i narody czekają na was” Starałem się odmówić, ale wskazał na Ziemię z palcem i powiedział: „Słuchaj, te osoby, które widzisz tam są twoi krewni, to ciało, które można zobaczyć tam, gdzie trzeba wrócić ... To jest czas, aby opuść to miejsce." Potem wziął mnie ze sobą piękną krystalicznie czystej rzeki i powiedział: „Córko, wprowadź rzekę i zanurzyć się”. Zanim wszedłem że krystalicznej rzeki wody żywej, byłem przeżywa nieopisaną radość, ale po zanurzeniu się i wyszedł, byłam zachwycona. Myślałem, że nie będzie musiał wrócić do domu, lecz Pan mi powiedział: „Córko, trzeba wrócić na Ziemię ... Córka, będę ci coś pokazać. Jak idę do Ziemi świętej ludzi, zamierzam pokazać, jak wygląda dzień Rapture będzie.” Pochwycenie i Ucisk Weszliśmy do miejsca z wielkim ekranie, a ja zobaczyłem ludzi w nim. Mogłem obserwować cały świat. Nagle ujrzałem tysiące ludzi ginących. Kobiety w ciąży ciąża mieli zniknąć, i wyglądały jakby zwariował krzyczeć. Dzieci zniknął z całego. Wielu ludzi biegały stąd tam, krzycząc: „To nie może być, to nie może być! Co się dzieje?” Widziałem tych, którzy znali Pana, ale zostały pozostawione. (Mt 24: 40-41) Oni mówili, że przyszedł Chrystus, Rapture stało. Krzyczały i chciał się zabić, ale nie mogli. Pan powiedział do mnie: „Córko, w tych dniach, śmierć ucieknie; Córka, w tamtych czasach Duch Święty nie będzie już na Ziemi.” Revelations (9: 6) Były wypadki, ale nie widzę jeden martwy człowiek: wszystkie z nich były żywe, chociaż rannych. Zauważyłem ogromny ruch z tysiącami ludzi. Powiedział mi: „Córko, patrzeć, jak to wszystko się wydarzy.” I wtedy zobaczyłem ludzi z systemem z jednego miejsca do drugiego, krzycząc: „Chrystus przyszedł, przyszedł Chrystus!” Będą błagać: „Panie, wybacz mi, wybacz mi, zabierz mnie ze sobą!” Ale niestety Pan powiedział: „To będzie zbyt późno czas do pokuty jest teraz ... Córka, idź powiedzieć ludzkość do Mnie szukać, bo w tym czasie nie będzie już być okazja (Iz 55: 6).. Córka, będzie za późno dla tych wszystkich, że pozostanie w tyle.” Kiedy Jezus zaobserwować jak ludzie zostali pozostawieni, zaczął płakać i powiedział: „Córko, pójdę do ziemi, tak jak mówi w 1 Tes. 4: 16-17:„Albowiem Pan sam zstąpi z nieba na hasło na głos archanioła i trąby Bożej, oraz zmarli w Chrystusie powstaną pierwsi, potem my, którzy pozostaniemy przy życiu zostaje złapany razem z nimi w chmurach, na spotkanie Pana w powietrzu; i tak zawsze będziemy z Panem.” Ale nie wszyscy będą iść z Panem, tylko ci, którzy robią Jego wolę (Mt 07:21) i żyć świętym życiem. Dla Pana powiedział mi:„tylko te, które są święte wejdzie do królestwa niebieskiego, (Hebrajczyków 12:14), nikt nie wie, ani dnia, ani godziny, w którym pójdę do moich świętych ludzi, nawet aniołowie wiedzą.”(Mt 24:36) na ekran widziałem ludzie biegają. Czasopisma i wiadomości telewizyjnych powiedział, że „Chrystus miał przyjść”. ekran zamknięte, a Jezus zakończył słowami: „pójdę za świętego ludu”. To było wszystko, co On sho wed mnie. Po tym, Przywiózł mnie tu z powrotem na Ziemię. Z aniołami skupionych wokół, zaczęliśmy schodzić te piękne schody; białe kroki z kwiatów wokół nich. Płakałam całą drogę w dół, błagając Jezusa: „Panie, proszę, nie zostawiaj mnie tu. Zabierz mnie ze sobą!” On odpowiedział: „Córko, narody, rodziny czekają na Ciebie ... Córka, należy podać, że ciało musi odbierać życia, córka, więc można pójść i zeznawać, co widzieliście wielu nie wierzę..; wielu będzie ci uwierzyć, ale jestem twoim wiernym świadkiem. ja jestem z wami. I nigdy nie opuści.” Powrót na Ziemię Kiedy moja córka wróciła, my tam czekali, a ona została wyciągnięta na podłodze. Poszła „uuhmm”, nic innego. I powiedział: „Dziękuję Ci, Panie, bo moja córka jest z powrotem!” Wszyscy dziękowali Panu. Wkrótce zaczęła oddycha powoli, po trochu. Po około pięciu godzin, była w stanie otworzyć oczy i mówić. Początkowo trudno było zrozumieć, co mówi; to po prostu nie było jasne. Nie miała siły. Musieliśmy zachować okna osłonięte, ponieważ oczy nie mógł obsłużyć światła. Jest ciekawy, wszyscy chcieli, żeby nam powiedzieć, co widziała. Ale ponieważ była tak słaba, że tylko udało nam się trochę. To było 2 tygodnie, aż była w stanie udostępnić jej pełne świadectwo. Demony przyszedł dręczyć ją po tym wszystkim. Widziała je wyraźnie, że oni próbują ukryć się w cieniu. Byli tu w ciągu trzech dni od jej powrotu, zanim mogła naprawdę mówić. Poprosiła ich, co chcieli i odpowiedział: „Przybyliśmy, aby pakt ze sobą ... Musisz zamknąć. Nie wolno powiedzieć niczego, co widziałeś tam, bo jeśli powiem, będziemy cię zabić. " Opisała demony jako brzydkie, duże i tłuszczu, brzydki. Powiedziała, że nie było żadnych słów, aby opisać, jak straszne wyglądały. Ona je skarcić, ale nie chcieli opuścić. Kiedy dotarli oni skakać na niej i spróbuj ją dusić. Będzie walczyć ich upominać, ale nie miała siły. Pewnego razu, kiedy ich zgromił, pojawiła się ogromna światło, a potem uciekł! To Pan. Co moja córka przeszła nie było łatwe. Dostała głęboki wiadomość do całej ludzkości, aby szukać Boga. Ale ludzkość uważa, że to, co robi jest w porządku. Młodzież, które są w narkotyki i alkohol, ale myślę, że jest OK, ale tak nie jest. Jednym z największych doświadczeń, że moja córka była gdy zobaczyła wielu artystów w piekle, w tym tancerzy, a także papież Jan Paweł II. Nadszedł czas, by szukać Pana, do pokuty i do pokornego sobie przed Nim. Słowo Boże jest prawdą, gdy mówi: „Niebo i ziemia przeminą, ale słowa moje nie przeminą.” (Mk 13:31) Słowo Pana zostaną spełnione w odpowiednim czasie. Pan pokazał jej także do tunelu, gdzie ludzie szli do piekła. Wielu ludzi jest już w piekle. To jest prawdziwe! Ale nawet lud Boży nie wierzę, wielu po prostu nie wierzę. Głównym przesłaniem było to, że powinniśmy szukać Pana, nie tylko z naszych ust, ale z najgłębszej części naszego serca, bo przyjście Pana jest w zasięgu ręki. Jezus powiedział: „Nie jestem już przy drzwiach;. Jestem za drzwiami przyjdę niebawem;. Moje przyjście jest blisko Moi ludzie nie zostawili mnie i wrócił do rzeczy ziemskich ... Powiedz Mojemu ludowi, aby powrócić do starego ścieżki „. Dzisiejszy Kościół musi wrócić do starych ścieżek, że to jest miejsce, gdzie jesteśmy w ogniu, szukając Pana. Gdy trąbka brzmi musimy być gotowi na spotkanie Pana, i to będzie wspaniałe! Pańska Pilna wiadomość Angelica, przemawiając przed publicznością: Pan powiedział mi: „Córko, w tamtych czasach Duch Święty nie będzie już na Ziemi w tych dniach, to On nie będzie już na Ziemi..” (2 Tes 2. 7) I ujrzałem ogromny ruch, z wypadkami. Wiele osób chce się zabić, ale Jezus powiedział (Objawienie 9: 6) „Będą szukać śmierci, ale śmierć ucieknie od ludzkości Śmierć nie będzie już w tym czasie.”. Widziałem ludzi na oglądaniu telewizji i czasopism, które czytają, „Tysiące zniknęły”. Wiele już wiedział, że Chrystus przyszedł do Jego świętego ludu. Ci, którzy znali Pana, ale zostały pozostawione, udał płacz ulicami, chcąc popełnić samobójstwo, ale nie mogli nic zrobić. Angelica Modląc się z publicznością: Podczas gdy w niebie, Jezus powiedział: „Przyjdę za świętego ludu i przyjdę wkrótce na moim kościele.” Ale dwa tygodnie temu Pan powiedział mi: „Córko, mam upodobanie w tym, co robisz, które spełniają co wam dałem, ale nie powiedzieć moim ludziom, że jestem już wkrótce. Powiedz Moim ludziom, że idę od razu." Znowu Pan powiedział: „Powiedz Moim ludziom, że idę od razu, że idę do świętego ludu. Powiedz Moim ludziom, że tylko święci, tylko święci będą mnie widzieć! ... i nie milcz Przechowywać w sprawie ogłoszenia, co wam powiedziałem „. Wszyscy, zamknij oczy i połóż prawą dłoń na sercu. Podnieść lewą rękę i jeśli masz ochotę płakać, a potem płakać. Teraz powiem Panu, co czujesz w swoim sercu. Dla tych, którzy chcą przyjąć Pana, powtarzaj za mną. Panie, dziękuję Ci za Twoją miłość i miłosierdzie Twoje, dziękuję Ci, Panie, za słowa, które osiągnęło dzisiaj moje serce. Ojcze, proszę o wybaczenie. Wybacz mi. Obmyj mnie z cennego krwi. Napisać swoje imię w Księdze Życia. Zebrane mnie jako dziecko, Panie. Teraz, wybaczam nikomu, że nie byłem w stanie wybaczyć. Wyrzekam się mojego braku przebaczenia. Wyrzekam się wszystkich rzeczy, które utrudniały przepływ, i proszę Cię, aby przekształcić mnie i napełnij mnie swoją obecnością codziennie. Wysławiam Cię, Ojcze, Synu i Duchu Świętym; w imię Jezusa, Amen. Angelica: „To świadectwo nie jest kłamstwem; to nie żart; Nie jest to historia; to nie jest sen, piekło jest prawdziwe! Piekło istnieje! Każdemu, kto nie wierzy, chcę ci powiedzieć, że piekło jest prawdziwe, bardzo prawdziwe. Nie mogę znaleźć słów, aby powiedzieć, jak prawdziwe jest. Żałuję, że można to przeżyć samemu „. Angelica, rozmawiając z Narrator: Czas wkrótce Bóg pozwala znaki objawić ludzkości, co ma się wydarzyć. Nie pozostaje skazany; to właśnie diabeł chce. Zadaj sobie pytanie, czy są już przechodząc przez tunel piekła? Dzisiaj jest dzień zbawienia, dzisiaj jest dzień, aby zaprosić Jezusa, Twojego Zbawiciela w swoim życiu. Są to proste, a jednak wielkie słowa powiedzieć: „. Przyjmuję Cię, Jezus jako mojego Pana i mojego jedynego Zbawiciela daję Ci moje życie i duszę z całego serca chcę być z Tobą na wieczność.„. Wybierz swój ostateczny los . życie lub śmierć, niebo albo piekło, Jezus czy diabeł to jasne, czy należysz do Jezusa czy do diabła albo zrobisz to, co jest dobre czy robisz to, co jest nie tak wybrać swoje przeznaczenie:.. życie wieczne lub jezioro ognia.Pan pokazał mi, ci ludzie nie spać z zakonnic; z wielu kobiet tam! Pan pokazał mi tych ludzi mieszkających w nierządu, a Słowo mówi, że żaden rozpustnik odziedziczą królestwa. Jak oglądałem to wszystko, Pan powiedział do mnie: „Spójrz córko, wszystko to, które ja pokazujący to, co się dzieje, co żył i co ciągle dzieje się wśród wielu ludzi, wśród wielu księży i papieży istniejących”. Wtedy mi powiedział: „Córko, pójść i powiedzieć ludzkości, że nadszedł czas, aby zwrócić się do Mnie.” Pan pokazał mi miejsce, gdzie wielu ludzi szli do piekła. Zapytałem go: „Panie, jak to jest, że idą do tego miejsca?” On odpowiedział: „Pokażę ci”. Pokazał mi tunel z wieloma osobami chodzenia po niej. Ci ludzie zostali przykuci z rąk do stóp. Byli ubrani na czarno i przenoszenia obciążenia na plecach. Jezus powiedział: „Spójrz córko, te osoby, które widzisz tam, ci ludzie nie wiedzą jeszcze mnie. To, co noszą na plecach jest grzechem, ale idź i powiedz im, aby ich ciężar ponad Mnie, a dam im odpocząć, to ja jestem tym, który wybacza wszystkie ich grzechy ... córka, idź i powiedz tym ludziom przyjść do mnie, bo czekają na nich z otwartymi ramionami i przejść im powiedzieć, że są one chodzenia do tego miejsca „. Jak już było oglądać ludzi chodzących, powiedziałem: „Panie, że osoba tam jest mój kuzyn, że młody człowiek jest moim kuzynem, Panie, i że dziewczyna schodzili jest również mój kuzyn, moja rodzina przyjeżdża do tego miejsca! " On odpowiedział: „Córko, oni idą do tego miejsca, ale idź i je tam, gdzie idą, idź i powiedz im, że idą do piekła. Idź i powiedz im, że wybrali cię jako mojego stróża ... Wybrałam ty jak mój stróż, gdyż oznacza to, że jesteś na prawdę. musisz iść i powiedzieć wszystko, co wykazały ciebie. Jeśli nie mówić i coś się dzieje z tą osobą, jego krew będzie wylana nad wami, ale jeśli pójdziesz i czynili, jak ja wam powiedziałem, wtedy ta osoba ma konto ze mną. Jeśli dana osoba nie nawrócicie, wówczas odpowiedzialność spoczywa na was zostaną zniesione, na konto spocznie na tej osobie i jego krew nie będzie . być wylewa na ciebie (Ezechiel 03:18)” (na przykład kliknij tutaj: Michael Jackson był satanistą i Illuminati Lalek Część 1 z 4) (Michael Jackson przyznał, że sprzedał duszę diabłu i innego artysty - kliknij tutaj) Jezusa powiedział mi, że wiele znanych osób chodziliśmy do tego miejsca, znanych i ważnych ludzi. Weźmy na przykład Michaela Jacksona. Człowiek ten był znany na całym świecie, ale był satanistą. Mimo, że wiele osób nie może zobaczyć to w ten sposób, ale to jest prawda. Ten człowiek miał satanistyczne przymierza: Wszedł do umowy z diabłem, aby osiągnąć sławę i przyciągnąć wielu fanów. Kroki te, które pełnił, to sposób, w jaki widziałem podczas walk demony dręczące ludzi w piekle. Będą przesuwać do tyłu i nie iść do przodu, a oni krzyczą; korzystających udrękę oni narzucić ludziom. Powiem wam, że Michael Jackson jest w piekle. Pan pokazał mi go po Michael zmarł. Pozwolił mi zobaczyć Michael Jackson dręczony w płomieniach. Płakałem do Jezusa: „Dlaczego?” Nie było to łatwe, aby zobaczyć, jak ten człowiek był dręczony i jak chciał krzyczeć. Każdy, kto słucha piosenek Michaela Jacksona lub śpiewa je lub kto jest fanem Michaela Jacksona, ostrzegam cię, że Szatan jest schwytanie cię w swojej sieci, dzięki czemu skończy się w piekle. Teraz, wyrzeczenia w imię Jezusa! Jezus chce was wyzwoli, dzięki czemu nie zostaną utracone. Pan powiedział: „Córko, są też ludzie, którzy mnie znają, że idą do tego miejsca.” Spytałem: „Panie, jak można ludzi, którzy wiedzą też przyjść tutaj?” On odpowiedział, że „osoba, która zostawiłem sposoby i osoba, która mieszka podwójne życie.” Zaczął pokazując mi ludzi, którzy szli do piekła. Były one związane z ich rąk na nogi. Każdy z nich miał na sobie białą szatę, ale to było podarte, poplamione i pomarszczona. Jezus powiedział: „Córko, zobacz jak Moi ludzie odeszła ode mnie. Córka, chcę ci powiedzieć, że ja nie idę do tych ludzi. Idę do świętego ludu, gotowy, bez skazy, bez zmarszczek i bez zmazy ... Idź i powiedz im, aby powrócić do starych ścieżek „. (Ef. 5: 26-27) zacząłem widzieć wielu moich wujków i wielu innych ludzi, którzy odeszli od sposobów Pana. „Idź i powiedz im, że czekam na nich, aby poddać ich ładunków do Mnie, a dam im odpocząć.” Jezus płakał: „Córko, oni idą tędy Idź i powiedz wujków;.! Pójść i powiedzieć swoim bliskim, że są one pochodzących tędy Córka, wielu nie wierzę, ale jestem twoim wiernym świadkiem, jestem twoim wiernym świadkiem. nigdy nie opuszczę cię. Nawet jeśli ci nie wierzę, córka, pójść i powiedzieć im prawdę, bo ja jestem z tobą. będę również pokazać, córka, jak ludzie przybywają w to miejsce.” Udaliśmy się do tunelu, gdzie było mnóstwo ludzi spadających w przepaść. Nie 1000, a nie 2000, ale jak wielu jako piasek morski, niezliczone. Oni spadają przez sekundę, jak garście piasku wyrzucane w dół. Dusze zostały gwałtownie spada. Jezus płakał, On powiedział: „Córko, to w jaki sposób ludzkość ginie;! Tak to jest stracone ... Córka, boli mnie, aby zobaczyć, jak ludzkość ginie.” Jezus powiedział: „Demony posiadają również spotkania w tym miejscu.” I powiedział: „Demony organizować spotkania?” Jezus powiedział: „Tak, córka, spełniają one planować, planować, co zrobią dla ludzkości. Posiadają dzienne tajne spotkania.” A z tym, Jezus wziął mnie do celi, gdzie ujrzałem drewniany stół z krzesłami wokół niego. I były demony - Wszystkie typy demonów. Jezus wyjaśnił: „Córko, oni są teraz planuje iść i zniszczyć rodzinom pasterzy misjonarzy ewangelistów i wszystkich tych, którzy znają mnie córka, chcą je zniszczyć;.. Mają wiele rzutki” Demony śmiał i makiety i powiedzieć: „Niech zniszczyć ludzkość i doprowadzić ją do tego miejsca.” Jezus powiedział: „Idź i powiedz im, że jestem z nimi Powiedz im, żeby nie zostawić otwarte drzwi, aby nie pozostawić miejsce do szatana, szatan chodzi o jak lew ryczący, szukając kogo pożreć (1 Piotra 5:.. 8 )”Ale Słowo mówi,«idzie jak», ponieważ jedynym realnym Lew, to Lew Judy, Jezus Chrystus z Nazaretu (Objawienie 5: 5)! Jezus powiedział: „Córko, oni szczególnie chcą zniszczyć pastorów;. Rodzina” Zapytałem: „Dlaczego oni chcą zniszczyć rodzinę pasterzy”? A Jezus odpowiedział: „Bo są za tysiące ludzi, które są owce z owczarni. Owce z owczarni, że Pan im dał Chcą ci ludzie, aby powrócić do świata ponownie, aby spojrzeć wstecz i koniec w piekle ... Idź i powiedz pastorów mówić prawdę. Idź i powiedz im, aby głosić prawdę i mówić wszystko, co mówię, a nie trzymać się do siebie, co mam im powiedzieć!” Jak wyszliśmy tego miejsca, a On mi powiedział: „Chcę ci coś pokazać jeszcze ... Są też dzieci w tym miejscu.” I odpowiedział: „Dzieci w tym miejscu, Panie? Dlaczego są tam dzieci tutaj? Twoje Słowo mówi: „niech dzieciom przychodzić do Mnie, a nie je zatrzymać. Przez Królestwo Boże należy do takich jak one«(Mt 19:14), Jezus odpowiedział:»Córko, to prawda, takich jest Kingdom of Heaven, ale dziecko musi przyjść do mnie, bo kto przychodzi do mnie, nie będzie wyrzucić. "(Jana 6:37) Natychmiast Pan pokazał mi ośmioletni chłopak jest dręczony w ogniu. chłopiec płakał „Panie zmiłuj się ze mnie, zabierz mnie z tego miejsca, nie chcę tu być!” Ciągle płacze i krzyczy. widziałem demony wokół tego chłopca, który przypominał postacie z kreskówek. nie było Smocze Kule z, Ben 10, Pokémon, Doral, itd. „Panie, dlaczego ten chłopiec tutaj?” Jezus pokazał mi duży ekran życia tego chłopca. widziałem, jak będzie spędzał cały swój czas przed telewizorem, oglądając te bajki. Jezus powiedział: „córko, te animowane kreskówki, te filmy, te seriale, które są obserwowane codziennie w telewizji są instrumenty szatana, aby zniszczyć ludzkość ... Spójrz, córko, jak ten stał się”. widziałem, jak chłopiec był Rebell weksle i nieposłuszny wobec rodziców. Gdy jego rodzice rozmawiali z nim, chciał uciekać, rzucanie przedmiotami i ich nieposłuszeństwo. Po to się stało, samochód prowadził nad nim i zakończył swoje życie. Jezus powiedział: „Od tamtej pory, był w tym miejscu.” I spojrzał na chłopca, gdy był dręczony. Jezus powiedział: „Córko, idź i powiedz rodzicom, aby poinstruować swoje dziecko, jak jest napisane w moim Słowie (Przysłów 22: 6).” Słowo Boże jest prawdziwe, to mówi nam, aby skorygować dziecko z pręta, ale nie każda chwila tylko wtedy, gdy dziecko jest nieposłuszne rodzicom. (Przysłów 22:15) Pan powiedział mi coś, co jest bardzo smutne i bardzo bolesne. On powiedział: „Córko, istnieje wiele dzieci w tym miejscu ze względu na animowanych, z powodu buntu.” Zapytałem go: „Panie, dlaczego są animowane bajki winę za to?” On wyjaśnił: „Ponieważ są demony, które przenoszą bunt, nieposłuszeństwo, gorycz i nienawiść do dzieci, i inne demony wprowadzić te dzieci, tak że nie robią dobre rzeczy, ale to, co jest złe: co dzieci widzą w telewizji, chcą zrobić w rzeczywistości.” Istnieje piekło, piekło jest realne, a nawet dzieci muszą zdecydować, z którymi pójdą. I powiedział: „Panie, powiedz mi, dlaczego są tam dzieci w tym miejscu?” Jezus odpowiedział: «Kiedy dzieci mają wiedzę, że istnieje niebo i piekło, a potem mieć miejsce do wyboru.» Królestwo Niebieskie Jest dużo więcej można powiedzieć o piekle, ale teraz będę dzielić tym, co widziałem w Niebie. Jezus powiedział: „córko, teraz mam zamiar pokazać, co przygotowałem dla moich świętych ludzi”. Opuściliśmy to miejsce, wychodząc przez tunel. Podczas podróży przez ten tunel, nagle przyszła do miejsca, gdzie stała się światłość. i nie widział więcej ciemność, męki lub płomienie. On powiedział: „córko, mam zamiar pokazać wam moją chwałę” i zaczęliśmy rosnąco do Królestwa Niebieskiego! Wkrótce dotarliśmy do drzwi z olbrzymimi literami napisane w złocie, to powiedział: „Witamy w Królestwie Niebios.” Jezus powiedział: „Córko, iść, bo jestem drzwiami a kto wejdzie przeze Mnie, będzie wprowadzić, pójdzie i znajdzie pastwiska.” (Jana 10: 9) Gdy Pan mówi te słowa, otworzyły się drzwi i my weszła. Widziałam aniołów dał chwałę, cześć i chwałę naszego Ojca Niebieskiego! (Objawienie 7: 11-12) Kiedy szedł dalej, że zbliżył się do stołu, którego widziałam na początku, ale nie do końca. (Objawienie 19: 9) zauważyłem dużą tronie i mniejszy tron otoczony tysiącami krzesła. Między krzesłami były ubrania wraz z koronami. Pan powiedział mi: „Córko, korony, które można zobaczyć tam jest koroną życia.” (Objawienie 02:10) Jezus powiedział: „Słuchaj, córko, to jest to, co przygotowaliśmy dla moich ludzi.” Widziałem, że stół był nakryty białym obrusem ze złotym obramowaniem. Były złote talerze, kielichy, owoce; wszystko było podawane. To było tak piękne. Było bardzo duże naczynie w środku tabeli, która zawierała wino do kolacji. A Jezus powiedział: „Córko, wszystko jest gotowe na przybycie mojego Kościoła”. Poszliśmy do innego miejsca, gdzie widziałem wielu ludzi w ogrodzie. Były znane osoby z Biblii, ale nie były one w wieku, ale młody. Był to młody człowiek z dużą chustką w ręku, który tańczył i odwrócił się i chwalił Pana. Jezus powiedział: „Córka, że młody człowiek, który widać jest mój sługa, Dawid”. Dawał chwałę naszego Ojca. Nagle, inny młody człowiek przechodzi przez Jezus powiedział mi: „Córko, on jest Joshua; on jest Mojżesz; ten drugi młody człowiek jest Abraham”. Jezus nazwał je po imieniu. Wszyscy mieli takie samo oblicze! Jezus powiedział: „Córko, że kobieta, która widać jest sługa mój, Maria Magdalena, mój sługa, Sara”. Ale potem mi powiedział: „Córko, ona jest Mary. Mary, która urodziła Jezusa Chrystusa, kim jestem. Córka, chcę powiedzieć, że nie ma wiedzy na temat, co dzieje się na Ziemi. Chcę ci powiedzieć że trzeba iść i powiedzieć ludzkości, powiedz czcicieli idol, że piekło jest prawdziwe, i że bałwochwalcy nie posiądą królestwo moje, ale idź i powiedz im, że jeśli oni się nawrócą, mogą wprowadzić mój niebieski miejsce mieszkania. Idź i powiedz im, że ich kocham i powiedzieć im, że Mary nie ma wiedzy na temat wszystkiego co dzieje się na Ziemi [], a jedynym, który muszą wywyższenia ja, bo ani Maria, ani Grzegorz ani żaden inny święty może zaoferować zbawienie. Jestem jedynym, który zapisuje i poza Me - nikt, nikt, nobody- oszczędza „! Powtórzył on trzy razy - że nikt nie mógł uratować; tylko On zbawia. Ludzkość została oszukiwani wierząc w zakładanym świętego, który nie jest, ale jest to demon, pracując przez idola wykonany ręką człowieka. Ale powiem ci, że Pan chce, aby dać Ci najlepszy. Chce wam wejść do królestwa niebieskiego; pokutować i zostawić bałwochwalstwo. Ponieważ bałwochwalstwo cię nie uratuje. Jezus Chrystus z Nazaretu jest tym, który zbawia, którzy oddali swoje życie dla ciebie, dla mnie i dla całej ludzkości. Pan ma wielkie przesłanie dla ludzkości. Jak Płakał, powiedział mi: „Proszę, córka, nie milcz, idź i powiedz prawdę, idź i powiedz, co mam wykazały cię”. Widziałem, jak Mary pokłon Panu, i widziałem bardzo piękne kobiety z długimi włosami. I powiedział: „Panie, jak bardzo droga noszą swoje włosy.” Powiedział mi: „Córko, to, co widzisz, to zasłona, że dałem z kobietą.” Dodał, że „Córka, idź i powiedz kobietom dbać o zasłonę które im dałem.” Powiedział mi wtedy: „Mam coś do pokazania, że jest bardzo ważne.” Spojrzałam daleko i ujrzał lśniący miasto, miasto złota! I powiedział: „Panie, co to jest? Chcę iść tam.” On odpowiedział: „Córko, pokażę wam, co jest tam. Co widzisz jest niebieski przybytek, niebiańskie rezydencje, które są gotowe do moich ludzi.” Zaczęliśmy chodzenia, aż dotarliśmy złoty most. Jak weszliśmy nad nim, przyjechaliśmy po ulicach, które zostały wykonane z czystego złota! (Revelations 21:21) Wszystko było tak piękne, tak genialny, jak lśniące szkło, to było absolutnie nadprzyrodzony, niewytłumaczalne! Widzieliśmy niebiańskie rezydencje i obserwował tysiące aniołów ich konstruowania. Niektórzy z aniołów zbudowany bardzo szybko, inne powoli zbudowane i inni nie buduje wcale. poprosiłem Pana: „Dlaczego niektóre anioły szybko budowy, podczas gdy inni są wolniejsze, a niektóre osoby zatrzymane budowy?” Pan wyjaśnił: „córko, czyli jak Moi ludzie pracują na Ziemi, i anioły pracować jako Moje dzieci działają na Ziemi .... córko, Moi ludzie nie szerzyć ewangelię. Moi ludzie nie są już szybko. Moi ludzie nie iść na ulice, aby rozpowszechniać połacie mówi prawdę. Moi ludzie są teraz wstydzić. Idźcie i oznajmijcie moim ludzi do powrotu do starych ścieżek. Te anioły, które widział, że robili nic należą do tych ludzi, którzy odeszli od moich ścieżkach ... córka, Idźcie i oznajmijcie moim ludzi do powrotu do starych ścieżek”(Jeremiasza 6:16) i mówiąc to zaczął płakać. słyszałem inni śpiewają, więc spytałem go: „Panie, ja chcę, żebyś zabrał mnie tam, gdzie ci ludzie śpiewają”. Jezus obserwował mnie, mogę powiedzieć, jak On obserwował mnie, ale nie mogłem „t zobaczyć jego twarzy, tylko ruchy twarzy. Podczas gdy jego łzy lała się Jego szaty, zapytałem go, dlaczego płacze. Ale nie będzie mi to wyjaśnić. Później dotarliśmy w tym pięknym ogrodzie. tam, wśród niebiańskie dwory, widziałem kwiaty, które zostały kołyszące to musiało być śpiew słyszałem Pan wskazał palcem i powiedział: „córko, patrzeć, oni chwalić Me..; czczą Mnie! Moi ludzie nie są już tak jak przedtem. Moi ludzie nie chwalić, nie czczą Mnie; nie szukać mnie jak przedtem. Dlatego ci, córko, aby pójść i powiedzieć moim ludziom Mnie szukać, bo pójdę, pójdę, pójdę - dla ludzi, którzy pragną mnie w duchu iw prawdzie, dla osób, które są gotowe dla świętego ludu!”, i płacząc powiedział:„idę, idę!” Wtedy zrozumieć, dlaczego On płakał, bo nadchodzi, ale nie dla tych, które są połowiczne. Powróci tylko dla ludzi, który ubiega się Go w duchu i prawdzie. Wtedy Pan powiedział mi, że musiał wrócić na Ziemię. I powiedział: „Panie, nie chcę wracać na Ziemię Co masz na myśli -! Ziemia chcę zostać z Tobą przyprowadził mnie tutaj, a ja nigdzie nie idę, bo Ja jestem z tobą.” Jezus powiedział: „Córko, konieczne jest, aby powrócić na Ziemię, aby iść i świadczyć, że Moja chwała jest realne, że to, co mam zamiar pokazać, jest prawdziwe, to co widzieliście jest prawdziwa - tak, że ludzkość przyjdzie do mnie , pokutować i nie zginie.” Płacz, padłem do nóg jego; nie widziałem rany na nogach. Spytałem: „Panie, co to są te rany tutaj?” On odpowiedział: „Córko, to blizna od tego yester dnia, kiedy dałem życie dla ludzkości.” On również pokazał mi blizny w dłoniach, zapytałem: „Panie, dlaczego jeszcze tego?” Powiedział mi: „Córko, to blizna, który pozostał”. Więc zapytałem: „Czy tego chcecie odejść?” On odpowiedział: „Córko, to będzie odejść, gdy wszyscy święci są zjednoczone tutaj ... Córka, muszę dostać się do Ziemi. Twoja rodzina i narody czekają na was” Starałem się odmówić, ale wskazał na Ziemię z palcem i powiedział: „Słuchaj, te osoby, które widzisz tam są twoi krewni, to ciało, które można zobaczyć tam, gdzie trzeba wrócić ... To jest czas, aby opuść to miejsce." Potem wziął mnie ze sobą piękną krystalicznie czystej rzeki i powiedział: „Córko, wprowadź rzekę i zanurzyć się”. Zanim wszedłem że krystalicznej rzeki wody żywej, byłem przeżywa nieopisaną radość, ale po zanurzeniu się i wyszedł, byłam zachwycona. Myślałem, że nie będzie musiał wrócić do domu, lecz Pan mi powiedział: „Córko, trzeba wrócić na Ziemię ... Córka, będę ci coś pokazać. Jak idę do Ziemi świętej ludzi, zamierzam pokazać, jak wygląda dzień Rapture będzie.” Pochwycenie i Ucisk Weszliśmy do miejsca z wielkim ekranie, a ja zobaczyłem ludzi w nim. Mogłem obserwować cały świat. Nagle ujrzałem tysiące ludzi ginących. Kobiety w ciąży ciąża mieli zniknąć, i wyglądały jakby zwariował krzyczeć. Dzieci zniknął z całego. Wielu ludzi biegały stąd tam, krzycząc: „To nie może być, to nie może być! Co się dzieje?” Widziałem tych, którzy znali Pana, ale zostały pozostawione. (Mt 24: 40-41) Oni mówili, że przyszedł Chrystus, Rapture stało. Krzyczały i chciał się zabić, ale nie mogli. Pan powiedział do mnie: „Córko, w tych dniach, śmierć ucieknie; Córka, w tamtych czasach Duch Święty nie będzie już na Ziemi.” Revelations (9: 6) Były wypadki, ale nie widzę jeden martwy człowiek: wszystkie z nich były żywe, chociaż rannych. Zauważyłem ogromny ruch z tysiącami ludzi. Powiedział mi: „Córko, patrzeć, jak to wszystko się wydarzy.” I wtedy zobaczyłem ludzi z systemem z jednego miejsca do drugiego, krzycząc: „Chrystus przyszedł, przyszedł Chrystus!” Będą błagać: „Panie, wybacz mi, wybacz mi, zabierz mnie ze sobą!” Ale niestety Pan powiedział: „To będzie zbyt późno czas do pokuty jest teraz ... Córka, idź powiedzieć ludzkość do Mnie szukać, bo w tym czasie nie będzie już być okazja (Iz 55: 6).. Córka, będzie za późno dla tych wszystkich, że pozostanie w tyle.” Kiedy Jezus zaobserwować jak ludzie zostali pozostawieni, zaczął płakać i powiedział: „Córko, pójdę do ziemi, tak jak mówi w 1 Tes. 4: 16-17:„Albowiem Pan sam zstąpi z nieba na hasło na głos archanioła i trąby Bożej, oraz zmarli w Chrystusie powstaną pierwsi, potem my, którzy pozostaniemy przy życiu zostaje złapany razem z nimi w chmurach, na spotkanie Pana w powietrzu; i tak zawsze będziemy z Panem.” Ale nie wszyscy będą iść z Panem, tylko ci, którzy robią Jego wolę (Mt 07:21) i żyć świętym życiem. Dla Pana powiedział mi:„tylko te, które są święte wejdzie do królestwa niebieskiego, (Hebrajczyków 12:14), nikt nie wie, ani dnia, ani godziny, w którym pójdę do moich świętych ludzi, nawet aniołowie wiedzą.”(Mt 24:36) na ekran widziałem ludzie biegają. Czasopisma i wiadomości telewizyjnych powiedział, że „Chrystus miał przyjść”. ekran zamknięte, a Jezus zakończył słowami: „pójdę za świętego ludu”. To było wszystko, co On sho wed mnie. Po tym, Przywiózł mnie tu z powrotem na Ziemię. Z aniołami skupionych wokół, zaczęliśmy schodzić te piękne schody; białe kroki z kwiatów wokół nich. Płakałam całą drogę w dół, błagając Jezusa: „Panie, proszę, nie zostawiaj mnie tu. Zabierz mnie ze sobą!” On odpowiedział: „Córko, narody, rodziny czekają na Ciebie ... Córka, należy podać, że ciało musi odbierać życia, córka, więc można pójść i zeznawać, co widzieliście wielu nie wierzę..; wielu będzie ci uwierzyć, ale jestem twoim wiernym świadkiem. ja jestem z wami. I nigdy nie opuści.” Powrót na Ziemię Kiedy moja córka wróciła, my tam czekali, a ona została wyciągnięta na podłodze. Poszła „uuhmm”, nic innego. I powiedział: „Dziękuję Ci, Panie, bo moja córka jest z powrotem!” Wszyscy dziękowali Panu. Wkrótce zaczęła oddycha powoli, po trochu. Po około pięciu godzin, była w stanie otworzyć oczy i mówić. Początkowo trudno było zrozumieć, co mówi; to po prostu nie było jasne. Nie miała siły. Musieliśmy zachować okna osłonięte, ponieważ oczy nie mógł obsłużyć światła. Jest ciekawy, wszyscy chcieli, żeby nam powiedzieć, co widziała. Ale ponieważ była tak słaba, że tylko udało nam się trochę. To było 2 tygodnie, aż była w stanie udostępnić jej pełne świadectwo. Demony przyszedł dręczyć ją po tym wszystkim. Widziała je wyraźnie, że oni próbują ukryć się w cieniu. Byli tu w ciągu trzech dni od jej powrotu, zanim mogła naprawdę mówić. Poprosiła ich, co chcieli i odpowiedział: „Przybyliśmy, aby pakt ze sobą ... Musisz zamknąć. Nie wolno powiedzieć niczego, co widziałeś tam, bo jeśli powiem, będziemy cię zabić. " Opisała demony jako brzydkie, duże i tłuszczu, brzydki. Powiedziała, że nie było żadnych słów, aby opisać, jak straszne wyglądały. Ona je skarcić, ale nie chcieli opuścić. Kiedy dotarli oni skakać na niej i spróbuj ją dusić. Będzie walczyć ich upominać, ale nie miała siły. Pewnego razu, kiedy ich zgromił, pojawiła się ogromna światło, a potem uciekł! To Pan. Co moja córka przeszła nie było łatwe. Dostała głęboki wiadomość do całej ludzkości, aby szukać Boga. Ale ludzkość uważa, że to, co robi jest w porządku. Młodzież, które są w narkotyki i alkohol, ale myślę, że jest OK, ale tak nie jest. Jednym z największych doświadczeń, że moja córka była gdy zobaczyła wielu artystów w piekle, w tym tancerzy, a także papież Jan Paweł II. Nadszedł czas, by szukać Pana, do pokuty i do pokornego sobie przed Nim. Słowo Boże jest prawdą, gdy mówi: „Niebo i ziemia przeminą, ale słowa moje nie przeminą.” (Mk 13:31) Słowo Pana zostaną spełnione w odpowiednim czasie. Pan pokazał jej także do tunelu, gdzie ludzie szli do piekła. Wielu ludzi jest już w piekle. To jest prawdziwe! Ale nawet lud Boży nie wierzę, wielu po prostu nie wierzę. Głównym przesłaniem było to, że powinniśmy szukać Pana, nie tylko z naszych ust, ale z najgłębszej części naszego serca, bo przyjście Pana jest w zasięgu ręki. Jezus powiedział: „Nie jestem już przy drzwiach;. Jestem za drzwiami przyjdę niebawem;. Moje przyjście jest blisko Moi ludzie nie zostawili mnie i wrócił do rzeczy ziemskich ... Powiedz Mojemu ludowi, aby powrócić do starego ścieżki „. Dzisiejszy Kościół musi wrócić do starych ścieżek, że to jest miejsce, gdzie jesteśmy w ogniu, szukając Pana. Gdy trąbka brzmi musimy być gotowi na spotkanie Pana, i to będzie wspaniałe! Pańska Pilna wiadomość Angelica, przemawiając przed publicznością: Pan powiedział mi: „Córko, w tamtych czasach Duch Święty nie będzie już na Ziemi w tych dniach, to On nie będzie już na Ziemi..” (2 Tes 2. 7) I ujrzałem ogromny ruch, z wypadkami. Wiele osób chce się zabić, ale Jezus powiedział (Objawienie 9: 6) „Będą szukać śmierci, ale śmierć ucieknie od ludzkości Śmierć nie będzie już w tym czasie.”. Widziałem ludzi na oglądaniu telewizji i czasopism, które czytają, „Tysiące zniknęły”. Wiele już wiedział, że Chrystus przyszedł do Jego świętego ludu. Ci, którzy znali Pana, ale zostały pozostawione, udał płacz ulicami, chcąc popełnić samobójstwo, ale nie mogli nic zrobić. Angelica Modląc się z publicznością: Podczas gdy w niebie, Jezus powiedział: „Przyjdę za świętego ludu i przyjdę wkrótce na moim kościele.” Ale dwa tygodnie temu Pan powiedział mi: „Córko, mam upodobanie w tym, co robisz, które spełniają co wam dałem, ale nie powiedzieć moim ludziom, że jestem już wkrótce. Powiedz Moim ludziom, że idę od razu." Znowu Pan powiedział: „Powiedz Moim ludziom, że idę od razu, że idę do świętego ludu. Powiedz Moim ludziom, że tylko święci, tylko święci będą mnie widzieć! ... i nie milcz Przechowywać w sprawie ogłoszenia, co wam powiedziałem „. Wszyscy, zamknij oczy i połóż prawą dłoń na sercu. Podnieść lewą rękę i jeśli masz ochotę płakać, a potem płakać. Teraz powiem Panu, co czujesz w swoim sercu. Dla tych, którzy chcą przyjąć Pana, powtarzaj za mną. Panie, dziękuję Ci za Twoją miłość i miłosierdzie Twoje, dziękuję Ci, Panie, za słowa, które osiągnęło dzisiaj moje serce. Ojcze, proszę o wybaczenie. Wybacz mi. Obmyj mnie z cennego krwi. Napisać swoje imię w Księdze Życia. Zebrane mnie jako dziecko, Panie. Teraz, wybaczam nikomu, że nie byłem w stanie wybaczyć. Wyrzekam się mojego braku przebaczenia. Wyrzekam się wszystkich rzeczy, które utrudniały przepływ, i proszę Cię, aby przekształcić mnie i napełnij mnie swoją obecnością codziennie. Wysławiam Cię, Ojcze, Synu i Duchu Świętym; w imię Jezusa, Amen. Angelica: „To świadectwo nie jest kłamstwem; to nie żart; Nie jest to historia; to nie jest sen, piekło jest prawdziwe! Piekło istnieje! Każdemu, kto nie wierzy, chcę ci powiedzieć, że piekło jest prawdziwe, bardzo prawdziwe. Nie mogę znaleźć słów, aby powiedzieć, jak prawdziwe jest. Żałuję, że można to przeżyć samemu „. Angelica, rozmawiając z Narrator: Czas wkrótce Bóg pozwala znaki objawić ludzkości, co ma się wydarzyć. Nie pozostaje skazany; to właśnie diabeł chce. Zadaj sobie pytanie, czy są już przechodząc przez tunel piekła? Dzisiaj jest dzień zbawienia, dzisiaj jest dzień, aby zaprosić Jezusa, Twojego Zbawiciela w swoim życiu. Są to proste, a jednak wielkie słowa powiedzieć: „. Przyjmuję Cię, Jezus jako mojego Pana i mojego jedynego Zbawiciela daję Ci moje życie i duszę z całego serca chcę być z Tobą na wieczność.„. Wybierz swój ostateczny los . życie lub śmierć, niebo albo piekło, Jezus czy diabeł to jasne, czy należysz do Jezusa czy do diabła albo zrobisz to, co jest dobre czy robisz to, co jest nie tak wybrać swoje przeznaczenie:.. życie wieczne lub jezioro ognia.na rachunek spocznie na tej osobie i jego krew nie zostanie wylany na ciebie. (Ezechiel 03:18)” (Na przykład kliknij tutaj: Michael Jackson był satanistą i Illuminati Lalek Część 1 z 4) (Michael Jackson przyznał, że sprzedał duszę diabłu i innego artysty - kliknij tutaj) Jezus powiedział mi, że wielu znanych ludzie szli do tego ludzi miejsce, znanych i ważnych. Weźmy na przykład Michael Jackson. Ten człowiek był znany na całym świecie, ale był satanistą. Mimo, że wiele osób nie może zobaczyć go w ten sposób, ale to jest prawda. to mężczyzna miał satanistyczne przymierza: wszedł do umowy z diabłem, aby osiągnąć sławę i przyciągnąć wielu fanów. kroki te, które pełnił, to sposób, w jaki widziałem demony chodzić podczas dręczenia ludzi w piekle będą przesuwać do tyłu i nie iść do przodu,. podczas gdy krzyczą;.... korzystających udrękę oni narzucić ludziom powiem ci, że Michael Jackson jest w piekle Pan pokazał mi go po Michael umarł On pozwolił mi zobaczyć Michael Jackson dręczony w płomieniach płakałem do Jezusa " Dlaczego?”nie było to łatwe, aby zobaczyć, jak ten człowiek jest do rmented i jak chciał krzyczeć. Każdy, kto słucha piosenek Michaela Jacksona lub śpiewa je lub kto jest fanem Michaela Jacksona, ostrzegam cię, że Szatan jest schwytanie cię w swojej sieci, dzięki czemu skończy się w piekle. Teraz, wyrzeczenia w imię Jezusa! Jezus chce was wyzwoli, dzięki czemu nie zostaną utracone. Pan powiedział: „Córko, są też ludzie, którzy mnie znają, że idą do tego miejsca.” Spytałem: „Panie, jak można ludzi, którzy wiedzą też przyjść tutaj?” On odpowiedział, że „osoba, która zostawiłem sposoby i osoba, która mieszka podwójne życie.” Zaczął pokazując mi ludzi, którzy szli do piekła. Były one związane z ich rąk na nogi. Każdy z nich miał na sobie białą szatę, ale to było podarte, poplamione i pomarszczona. Jezus powiedział: „Córko, zobacz jak Moi ludzie odeszła ode mnie. Córka, chcę ci powiedzieć, że ja nie idę do tych ludzi. Idę do świętego ludu, gotowy, bez skazy, bez zmarszczek i bez zmazy ... Idź i powiedz im, aby powrócić do starych ścieżek „. (Ef. 5: 26-27) zacząłem widzieć wielu moich wujków i wielu innych ludzi, którzy odeszli od sposobów Pana. „Idź i powiedz im, że czekam na nich, aby poddać ich ładunków do Mnie, a dam im odpocząć.” Jezus płakał: „Córko, oni idą tędy Idź i powiedz wujków;.! Pójść i powiedzieć swoim bliskim, że są one pochodzących tędy Córka, wielu nie wierzę, ale jestem twoim wiernym świadkiem, jestem twoim wiernym świadkiem. nigdy nie opuszczę cię. Nawet jeśli ci nie wierzę, córka, pójść i powiedzieć im prawdę, bo ja jestem z tobą. będę również pokazać, córka, jak ludzie przybywają w to miejsce.” Udaliśmy się do tunelu, gdzie było mnóstwo ludzi spadających w przepaść. Nie 1000, a nie 2000, ale jak wielu jako piasek morski, niezliczone. Oni spadają przez sekundę, jak garście piasku wyrzucane w dół. Dusze zostały gwałtownie spada. Jezus płakał, On powiedział: „Córko, to w jaki sposób ludzkość ginie;! Tak to jest stracone ... Córka, boli mnie, aby zobaczyć, jak ludzkość ginie.” Jezus powiedział: „Demony posiadają również spotkania w tym miejscu.” I powiedział: „Demony organizować spotkania?” Jezus powiedział: „Tak, córka, spełniają one planować, planować, co zrobią dla ludzkości. Posiadają dzienne tajne spotkania.” A z tym, Jezus wziął mnie do celi, gdzie ujrzałem drewniany stół z krzesłami wokół niego. I były demony - Wszystkie typy demonów. Jezus wyjaśnił: „Córko, oni są teraz planuje iść i zniszczyć rodzinom pasterzy misjonarzy ewangelistów i wszystkich tych, którzy znają mnie córka, chcą je zniszczyć;.. Mają wiele rzutki” Demony śmiał i makiety i powiedzieć: „Niech zniszczyć ludzkość i doprowadzić ją do tego miejsca.” Jezus powiedział: „Idź i powiedz im, że jestem z nimi Powiedz im, żeby nie zostawić otwarte drzwi, aby nie pozostawić miejsce do szatana, szatan chodzi o jak lew ryczący, szukając kogo pożreć (1 Piotra 5:.. 8 )”Ale Słowo mówi,«idzie jak», ponieważ jedynym realnym Lew, to Lew Judy, Jezus Chrystus z Nazaretu (Objawienie 5: 5)! Jezus powiedział: „Córko, oni szczególnie chcą zniszczyć pastorów;. Rodzina” Zapytałem: „Dlaczego oni chcą zniszczyć rodzinę pasterzy”? A Jezus odpowiedział: „Bo są za tysiące ludzi, które są owce z owczarni. Owce z owczarni, że Pan im dał Chcą ci ludzie, aby powrócić do świata ponownie, aby spojrzeć wstecz i koniec w piekle ... Idź i powiedz pastorów mówić prawdę. Idź i powiedz im, aby głosić prawdę i mówić wszystko, co mówię, a nie trzymać się do siebie, co mam im powiedzieć!” Jak wyszliśmy tego miejsca, a On mi powiedział: „Chcę ci coś pokazać jeszcze ... Są też dzieci w tym miejscu.” I odpowiedział: „Dzieci w tym miejscu, Panie? Dlaczego są tam dzieci tutaj? Twoje Słowo mówi: „niech dzieciom przychodzić do Mnie, a nie je zatrzymać. Przez Królestwo Boże należy do takich jak one«(Mt 19:14), Jezus odpowiedział:»Córko, to prawda, takich jest Kingdom of Heaven, ale dziecko musi przyjść do mnie, bo kto przychodzi do mnie, nie będzie wyrzucić. "(Jana 6:37) Natychmiast Pan pokazał mi ośmioletni chłopak jest dręczony w ogniu. chłopiec płakał „Panie zmiłuj się ze mnie, zabierz mnie z tego miejsca, nie chcę tu być!” Ciągle płacze i krzyczy. widziałem demony wokół tego chłopca, który przypominał postacie z kreskówek. nie było Smocze Kule z, Ben 10, Pokémon, Doral, itd. „Panie, dlaczego ten chłopiec tutaj?” Jezus pokazał mi duży ekran życia tego chłopca. widziałem, jak będzie spędzał cały swój czas przed telewizorem, oglądając te bajki. Jezus powiedział: „córko, te animowane kreskówki, te filmy, te seriale, które są obserwowane codziennie w telewizji są instrumenty szatana, aby zniszczyć ludzkość ... Spójrz, córko, jak ten stał się”. widziałem, jak chłopiec był Rebell weksle i nieposłuszny wobec rodziców. Gdy jego rodzice rozmawiali z nim, chciał uciekać, rzucanie przedmiotami i ich nieposłuszeństwo. Po to się stało, samochód prowadził nad nim i zakończył swoje życie. Jezus powiedział: „Od tamtej pory, był w tym miejscu.” I spojrzał na chłopca, gdy był dręczony. Jezus powiedział: „Córko, idź i powiedz rodzicom, aby poinstruować swoje dziecko, jak jest napisane w moim Słowie (Przysłów 22: 6).” Słowo Boże jest prawdziwe, to mówi nam, aby skorygować dziecko z pręta, ale nie każda chwila tylko wtedy, gdy dziecko jest nieposłuszne rodzicom. (Przysłów 22:15) Pan powiedział mi coś, co jest bardzo smutne i bardzo bolesne. On powiedział: „Córko, istnieje wiele dzieci w tym miejscu ze względu na animowanych, z powodu buntu.” Zapytałem go: „Panie, dlaczego są animowane bajki winę za to?” On wyjaśnił: „Ponieważ są demony, które przenoszą bunt, nieposłuszeństwo, gorycz i nienawiść do dzieci, i inne demony wprowadzić te dzieci, tak że nie robią dobre rzeczy, ale to, co jest złe: co dzieci widzą w telewizji, chcą zrobić w rzeczywistości.” Istnieje piekło, piekło jest realne, a nawet dzieci muszą zdecydować, z którymi pójdą. I powiedział: „Panie, powiedz mi, dlaczego są tam dzieci w tym miejscu?” Jezus odpowiedział: «Kiedy dzieci mają wiedzę, że istnieje niebo i piekło, a potem mieć miejsce do wyboru.» Królestwo Niebieskie Jest dużo więcej można powiedzieć o piekle, ale teraz będę dzielić tym, co widziałem w Niebie. Jezus powiedział: „córko, teraz mam zamiar pokazać, co przygotowałem dla moich świętych ludzi”. Opuściliśmy to miejsce, wychodząc przez tunel. Podczas podróży przez ten tunel, nagle przyszła do miejsca, gdzie stała się światłość. i nie widział więcej ciemność, męki lub płomienie. On powiedział: „córko, mam zamiar pokazać wam moją chwałę” i zaczęliśmy rosnąco do Królestwa Niebieskiego! Wkrótce dotarliśmy do drzwi z olbrzymimi literami napisane w złocie, to powiedział: „Witamy w Królestwie Niebios.” Jezus powiedział: „Córko, iść, bo jestem drzwiami a kto wejdzie przeze Mnie, będzie wprowadzić, pójdzie i znajdzie pastwiska.” (Jana 10: 9) Gdy Pan mówi te słowa, otworzyły się drzwi i my weszła. Widziałam aniołów dał chwałę, cześć i chwałę naszego Ojca Niebieskiego! (Objawienie 7: 11-12) Kiedy szedł dalej, że zbliżył się do stołu, którego widziałam na początku, ale nie do końca. (Objawienie 19: 9) zauważyłem dużą tronie i mniejszy tron otoczony tysiącami krzesła. Między krzesłami były ubrania wraz z koronami. Pan powiedział mi: „Córko, korony, które można zobaczyć tam jest koroną życia.” (Objawienie 02:10) Jezus powiedział: „Słuchaj, córko, to jest to, co przygotowaliśmy dla moich ludzi.” Widziałem, że stół był nakryty białym obrusem ze złotym obramowaniem. Były złote talerze, kielichy, owoce; wszystko było podawane. To było tak piękne. Było bardzo duże naczynie w środku tabeli, która zawierała wino do kolacji. A Jezus powiedział: „Córko, wszystko jest gotowe na przybycie mojego Kościoła”. Poszliśmy do innego miejsca, gdzie widziałem wielu ludzi w ogrodzie. Były znane osoby z Biblii, ale nie były one w wieku, ale młody. Był to młody człowiek z dużą chustką w ręku, który tańczył i odwrócił się i chwalił Pana. Jezus powiedział: „Córka, że młody człowiek, który widać jest mój sługa, Dawid”. Dawał chwałę naszego Ojca. Nagle, inny młody człowiek przechodzi przez Jezus powiedział mi: „Córko, on jest Joshua; on jest Mojżesz; ten drugi młody człowiek jest Abraham”. Jezus nazwał je po imieniu. Wszyscy mieli takie samo oblicze! Jezus powiedział: „Córko, że kobieta, która widać jest sługa mój, Maria Magdalena, mój sługa, Sara”. Ale potem mi powiedział: „Córko, ona jest Mary. Mary, która urodziła Jezusa Chrystusa, kim jestem. Córka, chcę powiedzieć, że nie ma wiedzy na temat, co dzieje się na Ziemi. Chcę ci powiedzieć że trzeba iść i powiedzieć ludzkości, powiedz czcicieli idol, że piekło jest prawdziwe, i że bałwochwalcy nie posiądą królestwo moje, ale idź i powiedz im, że jeśli oni się nawrócą, mogą wprowadzić mój niebieski miejsce mieszkania. Idź i powiedz im, że ich kocham i powiedzieć im, że Mary nie ma wiedzy na temat wszystkiego co dzieje się na Ziemi [], a jedynym, który muszą wywyższenia ja, bo ani Maria, ani Grzegorz ani żaden inny święty może zaoferować zbawienie. Jestem jedynym, który zapisuje i poza Me - nikt, nikt, nobody- oszczędza „! Powtórzył on trzy razy - że nikt nie mógł uratować; tylko On zbawia. Ludzkość została oszukiwani wierząc w zakładanym świętego, który nie jest, ale jest to demon, pracując przez idola wykonany ręką człowieka. Ale powiem ci, że Pan chce, aby dać Ci najlepszy. Chce wam wejść do królestwa niebieskiego; pokutować i zostawić bałwochwalstwo. Ponieważ bałwochwalstwo cię nie uratuje. Jezus Chrystus z Nazaretu jest tym, który zbawia, którzy oddali swoje życie dla ciebie, dla mnie i dla całej ludzkości. Pan ma wielkie przesłanie dla ludzkości. Jak Płakał, powiedział mi: „Proszę, córka, nie milcz, idź i powiedz prawdę, idź i powiedz, co mam wykazały cię”. Widziałem, jak Mary pokłon Panu, i widziałem bardzo piękne kobiety z długimi włosami. I powiedział: „Panie, jak bardzo droga noszą swoje włosy.” Powiedział mi: „Córko, to, co widzisz, to zasłona, że dałem z kobietą.” Dodał, że „Córka, idź i powiedz kobietom dbać o zasłonę które im dałem.” Powiedział mi wtedy: „Mam coś do pokazania, że jest bardzo ważne.” Spojrzałam daleko i ujrzał lśniący miasto, miasto złota! I powiedział: „Panie, co to jest? Chcę iść tam.” On odpowiedział: „Córko, pokażę wam, co jest tam. Co widzisz jest niebieski przybytek, niebiańskie rezydencje, które są gotowe do moich ludzi.” Zaczęliśmy chodzenia, aż dotarliśmy złoty most. Jak weszliśmy nad nim, przyjechaliśmy po ulicach, które zostały wykonane z czystego złota! (Revelations 21:21) Wszystko było tak piękne, tak genialny, jak lśniące szkło, to było absolutnie nadprzyrodzony, niewytłumaczalne! Widzieliśmy niebiańskie rezydencje i obserwował tysiące aniołów ich konstruowania. Niektórzy z aniołów zbudowany bardzo szybko, inne powoli zbudowane i inni nie buduje wcale. poprosiłem Pana: „Dlaczego niektóre anioły szybko budowy, podczas gdy inni są wolniejsze, a niektóre osoby zatrzymane budowy?” Pan wyjaśnił: „córko, czyli jak Moi ludzie pracują na Ziemi, i anioły pracować jako Moje dzieci działają na Ziemi .... córko, Moi ludzie nie szerzyć ewangelię. Moi ludzie nie są już szybko. Moi ludzie nie iść na ulice, aby rozpowszechniać połacie mówi prawdę. Moi ludzie są teraz wstydzić. Idźcie i oznajmijcie moim ludzi do powrotu do starych ścieżek. Te anioły, które widział, że robili nic należą do tych ludzi, którzy odeszli od moich ścieżkach ... córka, Idźcie i oznajmijcie moim ludzi do powrotu do starych ścieżek”(Jeremiasza 6:16) i mówiąc to zaczął płakać. słyszałem inni śpiewają, więc spytałem go: „Panie, ja chcę, żebyś zabrał mnie tam, gdzie ci ludzie śpiewają”. Jezus obserwował mnie, mogę powiedzieć, jak On obserwował mnie, ale nie mogłem „t zobaczyć jego twarzy, tylko ruchy twarzy. Podczas gdy jego łzy lała się Jego szaty, zapytałem go, dlaczego płacze. Ale nie będzie mi to wyjaśnić. Później dotarliśmy w tym pięknym ogrodzie. tam, wśród niebiańskie dwory, widziałem kwiaty, które zostały kołyszące to musiało być śpiew słyszałem Pan wskazał palcem i powiedział: „córko, patrzeć, oni chwalić Me..; czczą Mnie! Moi ludzie nie są już tak jak przedtem. Moi ludzie nie chwalić, nie czczą Mnie; nie szukać mnie jak przedtem. Dlatego ci, córko, aby pójść i powiedzieć moim ludziom Mnie szukać, bo pójdę, pójdę, pójdę - dla ludzi, którzy pragną mnie w duchu iw prawdzie, dla osób, które są gotowe dla świętego ludu!”, i płacząc powiedział:„idę, idę!” Wtedy zrozumieć, dlaczego On płakał, bo nadchodzi, ale nie dla tych, które są połowiczne. Powróci tylko dla ludzi, który ubiega się Go w duchu i prawdzie. Wtedy Pan powiedział mi, że musiał wrócić na Ziemię. I powiedział: „Panie, nie chcę wracać na Ziemię Co masz na myśli -! Ziemia chcę zostać z Tobą przyprowadził mnie tutaj, a ja nigdzie nie idę, bo Ja jestem z tobą.” Jezus powiedział: „Córko, konieczne jest, aby powrócić na Ziemię, aby iść i świadczyć, że Moja chwała jest realne, że to, co mam zamiar pokazać, jest prawdziwe, to co widzieliście jest prawdziwa - tak, że ludzkość przyjdzie do mnie , pokutować i nie zginie.” Płacz, padłem do nóg jego; nie widziałem rany na nogach. Spytałem: „Panie, co to są te rany tutaj?” On odpowiedział: „Córko, to blizna od tego yester dnia, kiedy dałem życie dla ludzkości.” On również pokazał mi blizny w dłoniach, zapytałem: „Panie, dlaczego jeszcze tego?” Powiedział mi: „Córko, to blizna, który pozostał”. Więc zapytałem: „Czy tego chcecie odejść?” On odpowiedział: „Córko, to będzie odejść, gdy wszyscy święci są zjednoczone tutaj ... Córka, muszę dostać się do Ziemi. Twoja rodzina i narody czekają na was” Starałem się odmówić, ale wskazał na Ziemię z palcem i powiedział: „Słuchaj, te osoby, które widzisz tam są twoi krewni, to ciało, które można zobaczyć tam, gdzie trzeba wrócić ... To jest czas, aby opuść to miejsce." Potem wziął mnie ze sobą piękną krystalicznie czystej rzeki i powiedział: „Córko, wprowadź rzekę i zanurzyć się”. Zanim wszedłem że krystalicznej rzeki wody żywej, byłem przeżywa nieopisaną radość, ale po zanurzeniu się i wyszedł, byłam zachwycona. Myślałem, że nie będzie musiał wrócić do domu, lecz Pan mi powiedział: „Córko, trzeba wrócić na Ziemię ... Córka, będę ci coś pokazać. Jak idę do Ziemi świętej ludzi, zamierzam pokazać, jak wygląda dzień Rapture będzie.” Pochwycenie i Ucisk Weszliśmy do miejsca z wielkim ekranie, a ja zobaczyłem ludzi w nim. Mogłem obserwować cały świat. Nagle ujrzałem tysiące ludzi ginących. Kobiety w ciąży ciąża mieli zniknąć, i wyglądały jakby zwariował krzyczeć. Dzieci zniknął z całego. Wielu ludzi biegały stąd tam, krzycząc: „To nie może być, to nie może być! Co się dzieje?” Widziałem tych, którzy znali Pana, ale zostały pozostawione. (Mt 24: 40-41) Oni mówili, że przyszedł Chrystus, Rapture stało. Krzyczały i chciał się zabić, ale nie mogli. Pan powiedział do mnie: „Córko, w tych dniach, śmierć ucieknie; Córka, w tamtych czasach Duch Święty nie będzie już na Ziemi.” Revelations (9: 6) Były wypadki, ale nie widzę jeden martwy człowiek: wszystkie z nich były żywe, chociaż rannych. Zauważyłem ogromny ruch z tysiącami ludzi. Powiedział mi: „Córko, patrzeć, jak to wszystko się wydarzy.” I wtedy zobaczyłem ludzi z systemem z jednego miejsca do drugiego, krzycząc: „Chrystus przyszedł, przyszedł Chrystus!” Będą błagać: „Panie, wybacz mi, wybacz mi, zabierz mnie ze sobą!” Ale niestety Pan powiedział: „To będzie zbyt późno czas do pokuty jest teraz ... Córka, idź powiedzieć ludzkość do Mnie szukać, bo w tym czasie nie będzie już być okazja (Iz 55: 6).. Córka, będzie za późno dla tych wszystkich, że pozostanie w tyle.” Kiedy Jezus zaobserwować jak ludzie zostali pozostawieni, zaczął płakać i powiedział: „Córko, pójdę do ziemi, tak jak mówi w 1 Tes. 4: 16-17:„Albowiem Pan sam zstąpi z nieba na hasło na głos archanioła i trąby Bożej, oraz zmarli w Chrystusie powstaną pierwsi, potem my, którzy pozostaniemy przy życiu zostaje złapany razem z nimi w chmurach, na spotkanie Pana w powietrzu; i tak zawsze będziemy z Panem.” Ale nie wszyscy będą iść z Panem, tylko ci, którzy robią Jego wolę (Mt 07:21) i żyć świętym życiem. Dla Pana powiedział mi:„tylko te, które są święte wejdzie do królestwa niebieskiego, (Hebrajczyków 12:14), nikt nie wie, ani dnia, ani godziny, w którym pójdę do moich świętych ludzi, nawet aniołowie wiedzą.”(Mt 24:36) na ekran widziałem ludzie biegają. Czasopisma i wiadomości telewizyjnych powiedział, że „Chrystus miał przyjść”. ekran zamknięte, a Jezus zakończył słowami: „pójdę za świętego ludu”. To było wszystko, co On sho wed mnie. Po tym, Przywiózł mnie tu z powrotem na Ziemię. Z aniołami skupionych wokół, zaczęliśmy schodzić te piękne schody; białe kroki z kwiatów wokół nich. Płakałam całą drogę w dół, błagając Jezusa: „Panie, proszę, nie zostawiaj mnie tu. Zabierz mnie ze sobą!” On odpowiedział: „Córko, narody, rodziny czekają na Ciebie ... Córka, należy podać, że ciało musi odbierać życia, córka, więc można pójść i zeznawać, co widzieliście wielu nie wierzę..; wielu będzie ci uwierzyć, ale jestem twoim wiernym świadkiem. ja jestem z wami. I nigdy nie opuści.” Powrót na Ziemię Kiedy moja córka wróciła, my tam czekali, a ona została wyciągnięta na podłodze. Poszła „uuhmm”, nic innego. I powiedział: „Dziękuję Ci, Panie, bo moja córka jest z powrotem!” Wszyscy dziękowali Panu. Wkrótce zaczęła oddycha powoli, po trochu. Po około pięciu godzin, była w stanie otworzyć oczy i mówić. Początkowo trudno było zrozumieć, co mówi; to po prostu nie było jasne. Nie miała siły. Musieliśmy zachować okna osłonięte, ponieważ oczy nie mógł obsłużyć światła. Jest ciekawy, wszyscy chcieli, żeby nam powiedzieć, co widziała. Ale ponieważ była tak słaba, że tylko udało nam się trochę. To było 2 tygodnie, aż była w stanie udostępnić jej pełne świadectwo. Demony przyszedł dręczyć ją po tym wszystkim. Widziała je wyraźnie, że oni próbują ukryć się w cieniu. Byli tu w ciągu trzech dni od jej powrotu, zanim mogła naprawdę mówić. Poprosiła ich, co chcieli i odpowiedział: „Przybyliśmy, aby pakt ze sobą ... Musisz zamknąć. Nie wolno powiedzieć niczego, co widziałeś tam, bo jeśli powiem, będziemy cię zabić. " Opisała demony jako brzydkie, duże i tłuszczu, brzydki. Powiedziała, że nie było żadnych słów, aby opisać, jak straszne wyglądały. Ona je skarcić, ale nie chcieli opuścić. Kiedy dotarli oni skakać na niej i spróbuj ją dusić. Będzie walczyć ich upominać, ale nie miała siły. Pewnego razu, kiedy ich zgromił, pojawiła się ogromna światło, a potem uciekł! To Pan. Co moja córka przeszła nie było łatwe. Dostała głęboki wiadomość do całej ludzkości, aby szukać Boga. Ale ludzkość uważa, że to, co robi jest w porządku. Młodzież, które są w narkotyki i alkohol, ale myślę, że jest OK, ale tak nie jest. Jednym z największych doświadczeń, że moja córka była gdy zobaczyła wielu artystów w piekle, w tym tancerzy, a także papież Jan Paweł II. Nadszedł czas, by szukać Pana, do pokuty i do pokornego sobie przed Nim. Słowo Boże jest prawdą, gdy mówi: „Niebo i ziemia przeminą, ale słowa moje nie przeminą.” (Mk 13:31) Słowo Pana zostaną spełnione w odpowiednim czasie. Pan pokazał jej także do tunelu, gdzie ludzie szli do piekła. Wielu ludzi jest już w piekle. To jest prawdziwe! Ale nawet lud Boży nie wierzę, wielu po prostu nie wierzę. Głównym przesłaniem było to, że powinniśmy szukać Pana, nie tylko z naszych ust, ale z najgłębszej części naszego serca, bo przyjście Pana jest w zasięgu ręki. Jezus powiedział: „Nie jestem już przy drzwiach;. Jestem za drzwiami przyjdę niebawem;. Moje przyjście jest blisko Moi ludzie nie zostawili mnie i wrócił do rzeczy ziemskich ... Powiedz Mojemu ludowi, aby powrócić do starego ścieżki „. Dzisiejszy Kościół musi wrócić do starych ścieżek, że to jest miejsce, gdzie jesteśmy w ogniu, szukając Pana. Gdy trąbka brzmi musimy być gotowi na spotkanie Pana, i to będzie wspaniałe! Pańska Pilna wiadomość Angelica, przemawiając przed publicznością: Pan powiedział mi: „Córko, w tamtych czasach Duch Święty nie będzie już na Ziemi w tych dniach, to On nie będzie już na Ziemi..” (2 Tes 2. 7) I ujrzałem ogromny ruch, z wypadkami. Wiele osób chce się zabić, ale Jezus powiedział (Objawienie 9: 6) „Będą szukać śmierci, ale śmierć ucieknie od ludzkości Śmierć nie będzie już w tym czasie.”. Widziałem ludzi na oglądaniu telewizji i czasopism, które czytają, „Tysiące zniknęły”. Wiele już wiedział, że Chrystus przyszedł do Jego świętego ludu. Ci, którzy znali Pana, ale zostały pozostawione, udał płacz ulicami, chcąc popełnić samobójstwo, ale nie mogli nic zrobić. Angelica Modląc się z publicznością: Podczas gdy w niebie, Jezus powiedział: „Przyjdę za świętego ludu i przyjdę wkrótce na moim kościele.” Ale dwa tygodnie temu Pan powiedział mi: „Córko, mam upodobanie w tym, co robisz, które spełniają co wam dałem, ale nie powiedzieć moim ludziom, że jestem już wkrótce. Powiedz Moim ludziom, że idę od razu." Znowu Pan powiedział: „Powiedz Moim ludziom, że idę od razu, że idę do świętego ludu. Powiedz Moim ludziom, że tylko święci, tylko święci będą mnie widzieć! ... i nie milcz Przechowywać w sprawie ogłoszenia, co wam powiedziałem „. Wszyscy, zamknij oczy i połóż prawą dłoń na sercu. Podnieść lewą rękę i jeśli masz ochotę płakać, a potem płakać. Teraz powiem Panu, co czujesz w swoim sercu. Dla tych, którzy chcą przyjąć Pana, powtarzaj za mną. Panie, dziękuję Ci za Twoją miłość i miłosierdzie Twoje, dziękuję Ci, Panie, za słowa, które osiągnęło dzisiaj moje serce. Ojcze, proszę o wybaczenie. Wybacz mi. Obmyj mnie z cennego krwi. Napisać swoje imię w Księdze Życia. Zebrane mnie jako dziecko, Panie. Teraz, wybaczam nikomu, że nie byłem w stanie wybaczyć. Wyrzekam się mojego braku przebaczenia. Wyrzekam się wszystkich rzeczy, które utrudniały przepływ, i proszę Cię, aby przekształcić mnie i napełnij mnie swoją obecnością codziennie. Wysławiam Cię, Ojcze, Synu i Duchu Świętym; w imię Jezusa, Amen. Angelica: „To świadectwo nie jest kłamstwem; to nie żart; Nie jest to historia; to nie jest sen, piekło jest prawdziwe! Piekło istnieje! Każdemu, kto nie wierzy, chcę ci powiedzieć, że piekło jest prawdziwe, bardzo prawdziwe. Nie mogę znaleźć słów, aby powiedzieć, jak prawdziwe jest. Żałuję, że można to przeżyć samemu „. Angelica, rozmawiając z Narrator: Czas wkrótce Bóg pozwala znaki objawić ludzkości, co ma się wydarzyć. Nie pozostaje skazany; to właśnie diabeł chce. Zadaj sobie pytanie, czy są już przechodząc przez tunel piekła? Dzisiaj jest dzień zbawienia, dzisiaj jest dzień, aby zaprosić Jezusa, Twojego Zbawiciela w swoim życiu. Są to proste, a jednak wielkie słowa powiedzieć: „. Przyjmuję Cię, Jezus jako mojego Pana i mojego jedynego Zbawiciela daję Ci moje życie i duszę z całego serca chcę być z Tobą na wieczność.„. Wybierz swój ostateczny los . życie lub śmierć, niebo albo piekło, Jezus czy diabeł to jasne, czy należysz do Jezusa czy do diabła albo zrobisz to, co jest dobre czy robisz to, co jest nie tak wybrać swoje przeznaczenie:.. życie wieczne lub jezioro ognia.na rachunek spocznie na tej osobie i jego krew nie zostanie wylany na ciebie. (Ezechiel 03:18)” (Na przykład kliknij tutaj: Michael Jackson był satanistą i Illuminati Lalek Część 1 z 4) (Michael Jackson przyznał, że sprzedał duszę diabłu i innego artysty - kliknij tutaj) Jezus powiedział mi, że wielu znanych ludzie szli do tego ludzi miejsce, znanych i ważnych. Weźmy na przykład Michael Jackson. Ten człowiek był znany na całym świecie, ale był satanistą. Mimo, że wiele osób nie może zobaczyć go w ten sposób, ale to jest prawda. to mężczyzna miał satanistyczne przymierza: wszedł do umowy z diabłem, aby osiągnąć sławę i przyciągnąć wielu fanów. kroki te, które pełnił, to sposób, w jaki widziałem demony chodzić podczas dręczenia ludzi w piekle będą przesuwać do tyłu i nie iść do przodu,. podczas gdy krzyczą;.... korzystających udrękę oni narzucić ludziom powiem ci, że Michael Jackson jest w piekle Pan pokazał mi go po Michael umarł On pozwolił mi zobaczyć Michael Jackson dręczony w płomieniach płakałem do Jezusa " Dlaczego?”nie było to łatwe, aby zobaczyć, jak ten człowiek jest do rmented i jak chciał krzyczeć. Każdy, kto słucha piosenek Michaela Jacksona lub śpiewa je lub kto jest fanem Michaela Jacksona, ostrzegam cię, że Szatan jest schwytanie cię w swojej sieci, dzięki czemu skończy się w piekle. Teraz, wyrzeczenia w imię Jezusa! Jezus chce was wyzwoli, dzięki czemu nie zostaną utracone. Pan powiedział: „Córko, są też ludzie, którzy mnie znają, że idą do tego miejsca.” Spytałem: „Panie, jak można ludzi, którzy wiedzą też przyjść tutaj?” On odpowiedział, że „osoba, która zostawiłem sposoby i osoba, która mieszka podwójne życie.” Zaczął pokazując mi ludzi, którzy szli do piekła. Były one związane z ich rąk na nogi. Każdy z nich miał na sobie białą szatę, ale to było podarte, poplamione i pomarszczona. Jezus powiedział: „Córko, zobacz jak Moi ludzie odeszła ode mnie. Córka, chcę ci powiedzieć, że ja nie idę do tych ludzi. Idę do świętego ludu, gotowy, bez skazy, bez zmarszczek i bez zmazy ... Idź i powiedz im, aby powrócić do starych ścieżek „. (Ef. 5: 26-27) zacząłem widzieć wielu moich wujków i wielu innych ludzi, którzy odeszli od sposobów Pana. „Idź i powiedz im, że czekam na nich, aby poddać ich ładunków do Mnie, a dam im odpocząć.” Jezus płakał: „Córko, oni idą tędy Idź i powiedz wujków;.! Pójść i powiedzieć swoim bliskim, że są one pochodzących tędy Córka, wielu nie wierzę, ale jestem twoim wiernym świadkiem, jestem twoim wiernym świadkiem. nigdy nie opuszczę cię. Nawet jeśli ci nie wierzę, córka, pójść i powiedzieć im prawdę, bo ja jestem z tobą. będę również pokazać, córka, jak ludzie przybywają w to miejsce.” Udaliśmy się do tunelu, gdzie było mnóstwo ludzi spadających w przepaść. Nie 1000, a nie 2000, ale jak wielu jako piasek morski, niezliczone. Oni spadają przez sekundę, jak garście piasku wyrzucane w dół. Dusze zostały gwałtownie spada. Jezus płakał, On powiedział: „Córko, to w jaki sposób ludzkość ginie;! Tak to jest stracone ... Córka, boli mnie, aby zobaczyć, jak ludzkość ginie.” Jezus powiedział: „Demony posiadają również spotkania w tym miejscu.” I powiedział: „Demony organizować spotkania?” Jezus powiedział: „Tak, córka, spełniają one planować, planować, co zrobią dla ludzkości. Posiadają dzienne tajne spotkania.” A z tym, Jezus wziął mnie do celi, gdzie ujrzałem drewniany stół z krzesłami wokół niego. I były demony - Wszystkie typy demonów. Jezus wyjaśnił: „Córko, oni są teraz planuje iść i zniszczyć rodzinom pasterzy misjonarzy ewangelistów i wszystkich tych, którzy znają mnie córka, chcą je zniszczyć;.. Mają wiele rzutki” Demony śmiał i makiety i powiedzieć: „Niech zniszczyć ludzkość i doprowadzić ją do tego miejsca.” Jezus powiedział: „Idź i powiedz im, że jestem z nimi Powiedz im, żeby nie zostawić otwarte drzwi, aby nie pozostawić miejsce do szatana, szatan chodzi o jak lew ryczący, szukając kogo pożreć (1 Piotra 5:.. 8 )”Ale Słowo mówi,«idzie jak», ponieważ jedynym realnym Lew, to Lew Judy, Jezus Chrystus z Nazaretu (Objawienie 5: 5)! Jezus powiedział: „Córko, oni szczególnie chcą zniszczyć pastorów;. Rodzina” Zapytałem: „Dlaczego oni chcą zniszczyć rodzinę pasterzy”? A Jezus odpowiedział: „Bo są za tysiące ludzi, które są owce z owczarni. Owce z owczarni, że Pan im dał Chcą ci ludzie, aby powrócić do świata ponownie, aby spojrzeć wstecz i koniec w piekle ... Idź i powiedz pastorów mówić prawdę. Idź i powiedz im, aby głosić prawdę i mówić wszystko, co mówię, a nie trzymać się do siebie, co mam im powiedzieć!” Jak wyszliśmy tego miejsca, a On mi powiedział: „Chcę ci coś pokazać jeszcze ... Są też dzieci w tym miejscu.” I odpowiedział: „Dzieci w tym miejscu, Panie? Dlaczego są tam dzieci tutaj? Twoje Słowo mówi: „niech dzieciom przychodzić do Mnie, a nie je zatrzymać. Przez Królestwo Boże należy do takich jak one«(Mt 19:14), Jezus odpowiedział:»Córko, to prawda, takich jest Kingdom of Heaven, ale dziecko musi przyjść do mnie, bo kto przychodzi do mnie, nie będzie wyrzucić. "(Jana 6:37) Natychmiast Pan pokazał mi ośmioletni chłopak jest dręczony w ogniu. chłopiec płakał „Panie zmiłuj się ze mnie, zabierz mnie z tego miejsca, nie chcę tu być!” Ciągle płacze i krzyczy. widziałem demony wokół tego chłopca, który przypominał postacie z kreskówek. nie było Smocze Kule z, Ben 10, Pokémon, Doral, itd. „Panie, dlaczego ten chłopiec tutaj?” Jezus pokazał mi duży ekran życia tego chłopca. widziałem, jak będzie spędzał cały swój czas przed telewizorem, oglądając te bajki. Jezus powiedział: „córko, te animowane kreskówki, te filmy, te seriale, które są obserwowane codziennie w telewizji są instrumenty szatana, aby zniszczyć ludzkość ... Spójrz, córko, jak ten stał się”. widziałem, jak chłopiec był Rebell weksle i nieposłuszny wobec rodziców. Gdy jego rodzice rozmawiali z nim, chciał uciekać, rzucanie przedmiotami i ich nieposłuszeństwo. Po to się stało, samochód prowadził nad nim i zakończył swoje życie. Jezus powiedział: „Od tamtej pory, był w tym miejscu.” I spojrzał na chłopca, gdy był dręczony. Jezus powiedział: „Córko, idź i powiedz rodzicom, aby poinstruować swoje dziecko, jak jest napisane w moim Słowie (Przysłów 22: 6).” Słowo Boże jest prawdziwe, to mówi nam, aby skorygować dziecko z pręta, ale nie każda chwila tylko wtedy, gdy dziecko jest nieposłuszne rodzicom. (Przysłów 22:15) Pan powiedział mi coś, co jest bardzo smutne i bardzo bolesne. On powiedział: „Córko, istnieje wiele dzieci w tym miejscu ze względu na animowanych, z powodu buntu.” Zapytałem go: „Panie, dlaczego są animowane bajki winę za to?” On wyjaśnił: „Ponieważ są demony, które przenoszą bunt, nieposłuszeństwo, gorycz i nienawiść do dzieci, i inne demony wprowadzić te dzieci, tak że nie robią dobre rzeczy, ale to, co jest złe: co dzieci widzą w telewizji, chcą zrobić w rzeczywistości.” Istnieje piekło, piekło jest realne, a nawet dzieci muszą zdecydować, z którymi pójdą. I powiedział: „Panie, powiedz mi, dlaczego są tam dzieci w tym miejscu?” Jezus odpowiedział: «Kiedy dzieci mają wiedzę, że istnieje niebo i piekło, a potem mieć miejsce do wyboru.» Królestwo Niebieskie Jest dużo więcej można powiedzieć o piekle, ale teraz będę dzielić tym, co widziałem w Niebie. Jezus powiedział: „córko, teraz mam zamiar pokazać, co przygotowałem dla moich świętych ludzi”. Opuściliśmy to miejsce, wychodząc przez tunel. Podczas podróży przez ten tunel, nagle przyszła do miejsca, gdzie stała się światłość. i nie widział więcej ciemność, męki lub płomienie. On powiedział: „córko, mam zamiar pokazać wam moją chwałę” i zaczęliśmy rosnąco do Królestwa Niebieskiego! Wkrótce dotarliśmy do drzwi z olbrzymimi literami napisane w złocie, to powiedział: „Witamy w Królestwie Niebios.” Jezus powiedział: „Córko, iść, bo jestem drzwiami a kto wejdzie przeze Mnie, będzie wprowadzić, pójdzie i znajdzie pastwiska.” (Jana 10: 9) Gdy Pan mówi te słowa, otworzyły się drzwi i my weszła. Widziałam aniołów dał chwałę, cześć i chwałę naszego Ojca Niebieskiego! (Objawienie 7: 11-12) Kiedy szedł dalej, że zbliżył się do stołu, którego widziałam na początku, ale nie do końca. (Objawienie 19: 9) zauważyłem dużą tronie i mniejszy tron otoczony tysiącami krzesła. Między krzesłami były ubrania wraz z koronami. Pan powiedział mi: „Córko, korony, które można zobaczyć tam jest koroną życia.” (Objawienie 02:10) Jezus powiedział: „Słuchaj, córko, to jest to, co przygotowaliśmy dla moich ludzi.” Widziałem, że stół był nakryty białym obrusem ze złotym obramowaniem. Były złote talerze, kielichy, owoce; wszystko było podawane. To było tak piękne. Było bardzo duże naczynie w środku tabeli, która zawierała wino do kolacji. A Jezus powiedział: „Córko, wszystko jest gotowe na przybycie mojego Kościoła”. Poszliśmy do innego miejsca, gdzie widziałem wielu ludzi w ogrodzie. Były znane osoby z Biblii, ale nie były one w wieku, ale młody. Był to młody człowiek z dużą chustką w ręku, który tańczył i odwrócił się i chwalił Pana. Jezus powiedział: „Córka, że młody człowiek, który widać jest mój sługa, Dawid”. Dawał chwałę naszego Ojca. Nagle, inny młody człowiek przechodzi przez Jezus powiedział mi: „Córko, on jest Joshua; on jest Mojżesz; ten drugi młody człowiek jest Abraham”. Jezus nazwał je po imieniu. Wszyscy mieli takie samo oblicze! Jezus powiedział: „Córko, że kobieta, która widać jest sługa mój, Maria Magdalena, mój sługa, Sara”. Ale potem mi powiedział: „Córko, ona jest Mary. Mary, która urodziła Jezusa Chrystusa, kim jestem. Córka, chcę powiedzieć, że nie ma wiedzy na temat, co dzieje się na Ziemi. Chcę ci powiedzieć że trzeba iść i powiedzieć ludzkości, powiedz czcicieli idol, że piekło jest prawdziwe, i że bałwochwalcy nie posiądą królestwo moje, ale idź i powiedz im, że jeśli oni się nawrócą, mogą wprowadzić mój niebieski miejsce mieszkania. Idź i powiedz im, że ich kocham i powiedzieć im, że Mary nie ma wiedzy na temat wszystkiego co dzieje się na Ziemi [], a jedynym, który muszą wywyższenia ja, bo ani Maria, ani Grzegorz ani żaden inny święty może zaoferować zbawienie. Jestem jedynym, który zapisuje i poza Me - nikt, nikt, nobody- oszczędza „! Powtórzył on trzy razy - że nikt nie mógł uratować; tylko On zbawia. Ludzkość została oszukiwani wierząc w zakładanym świętego, który nie jest, ale jest to demon, pracując przez idola wykonany ręką człowieka. Ale powiem ci, że Pan chce, aby dać Ci najlepszy. Chce wam wejść do królestwa niebieskiego; pokutować i zostawić bałwochwalstwo. Ponieważ bałwochwalstwo cię nie uratuje. Jezus Chrystus z Nazaretu jest tym, który zbawia, którzy oddali swoje życie dla ciebie, dla mnie i dla całej ludzkości. Pan ma wielkie przesłanie dla ludzkości. Jak Płakał, powiedział mi: „Proszę, córka, nie milcz, idź i powiedz prawdę, idź i powiedz, co mam wykazały cię”. Widziałem, jak Mary pokłon Panu, i widziałem bardzo piękne kobiety z długimi włosami. I powiedział: „Panie, jak bardzo droga noszą swoje włosy.” Powiedział mi: „Córko, to, co widzisz, to zasłona, że dałem z kobietą.” Dodał, że „Córka, idź i powiedz kobietom dbać o zasłonę które im dałem.” Powiedział mi wtedy: „Mam coś do pokazania, że jest bardzo ważne.” Spojrzałam daleko i ujrzał lśniący miasto, miasto złota! I powiedział: „Panie, co to jest? Chcę iść tam.” On odpowiedział: „Córko, pokażę wam, co jest tam. Co widzisz jest niebieski przybytek, niebiańskie rezydencje, które są gotowe do moich ludzi.” Zaczęliśmy chodzenia, aż dotarliśmy złoty most. Jak weszliśmy nad nim, przyjechaliśmy po ulicach, które zostały wykonane z czystego złota! (Revelations 21:21) Wszystko było tak piękne, tak genialny, jak lśniące szkło, to było absolutnie nadprzyrodzony, niewytłumaczalne! Widzieliśmy niebiańskie rezydencje i obserwował tysiące aniołów ich konstruowania. Niektórzy z aniołów zbudowany bardzo szybko, inne powoli zbudowane i inni nie buduje wcale. poprosiłem Pana: „Dlaczego niektóre anioły szybko budowy, podczas gdy inni są wolniejsze, a niektóre osoby zatrzymane budowy?” Pan wyjaśnił: „córko, czyli jak Moi ludzie pracują na Ziemi, i anioły pracować jako Moje dzieci działają na Ziemi .... córko, Moi ludzie nie szerzyć ewangelię. Moi ludzie nie są już szybko. Moi ludzie nie iść na ulice, aby rozpowszechniać połacie mówi prawdę. Moi ludzie są teraz wstydzić. Idźcie i oznajmijcie moim ludzi do powrotu do starych ścieżek. Te anioły, które widział, że robili nic należą do tych ludzi, którzy odeszli od moich ścieżkach ... córka, Idźcie i oznajmijcie moim ludzi do powrotu do starych ścieżek”(Jeremiasza 6:16) i mówiąc to zaczął płakać. słyszałem inni śpiewają, więc spytałem go: „Panie, ja chcę, żebyś zabrał mnie tam, gdzie ci ludzie śpiewają”. Jezus obserwował mnie, mogę powiedzieć, jak On obserwował mnie, ale nie mogłem „t zobaczyć jego twarzy, tylko ruchy twarzy. Podczas gdy jego łzy lała się Jego szaty, zapytałem go, dlaczego płacze. Ale nie będzie mi to wyjaśnić. Później dotarliśmy w tym pięknym ogrodzie. tam, wśród niebiańskie dwory, widziałem kwiaty, które zostały kołyszące to musiało być śpiew słyszałem Pan wskazał palcem i powiedział: „córko, patrzeć, oni chwalić Me..; czczą Mnie! Moi ludzie nie są już tak jak przedtem. Moi ludzie nie chwalić, nie czczą Mnie; nie szukać mnie jak przedtem. Dlatego ci, córko, aby pójść i powiedzieć moim ludziom Mnie szukać, bo pójdę, pójdę, pójdę - dla ludzi, którzy pragną mnie w duchu iw prawdzie, dla osób, które są gotowe dla świętego ludu!”, i płacząc powiedział:„idę, idę!” Wtedy zrozumieć, dlaczego On płakał, bo nadchodzi, ale nie dla tych, które są połowiczne. Powróci tylko dla ludzi, który ubiega się Go w duchu i prawdzie. Wtedy Pan powiedział mi, że musiał wrócić na Ziemię. I powiedział: „Panie, nie chcę wracać na Ziemię Co masz na myśli -! Ziemia chcę zostać z Tobą przyprowadził mnie tutaj, a ja nigdzie nie idę, bo Ja jestem z tobą.” Jezus powiedział: „Córko, konieczne jest, aby powrócić na Ziemię, aby iść i świadczyć, że Moja chwała jest realne, że to, co mam zamiar pokazać, jest prawdziwe, to co widzieliście jest prawdziwa - tak, że ludzkość przyjdzie do mnie , pokutować i nie zginie.” Płacz, padłem do nóg jego; nie widziałem rany na nogach. Spytałem: „Panie, co to są te rany tutaj?” On odpowiedział: „Córko, to blizna od tego yester dnia, kiedy dałem życie dla ludzkości.” On również pokazał mi blizny w dłoniach, zapytałem: „Panie, dlaczego jeszcze tego?” Powiedział mi: „Córko, to blizna, który pozostał”. Więc zapytałem: „Czy tego chcecie odejść?” On odpowiedział: „Córko, to będzie odejść, gdy wszyscy święci są zjednoczone tutaj ... Córka, muszę dostać się do Ziemi. Twoja rodzina i narody czekają na was” Starałem się odmówić, ale wskazał na Ziemię z palcem i powiedział: „Słuchaj, te osoby, które widzisz tam są twoi krewni, to ciało, które można zobaczyć tam, gdzie trzeba wrócić ... To jest czas, aby opuść to miejsce." Potem wziął mnie ze sobą piękną krystalicznie czystej rzeki i powiedział: „Córko, wprowadź rzekę i zanurzyć się”. Zanim wszedłem że krystalicznej rzeki wody żywej, byłem przeżywa nieopisaną radość, ale po zanurzeniu się i wyszedł, byłam zachwycona. Myślałem, że nie będzie musiał wrócić do domu, lecz Pan mi powiedział: „Córko, trzeba wrócić na Ziemię ... Córka, będę ci coś pokazać. Jak idę do Ziemi świętej ludzi, zamierzam pokazać, jak wygląda dzień Rapture będzie.” Pochwycenie i Ucisk Weszliśmy do miejsca z wielkim ekranie, a ja zobaczyłem ludzi w nim. Mogłem obserwować cały świat. Nagle ujrzałem tysiące ludzi ginących. Kobiety w ciąży ciąża mieli zniknąć, i wyglądały jakby zwariował krzyczeć. Dzieci zniknął z całego. Wielu ludzi biegały stąd tam, krzycząc: „To nie może być, to nie może być! Co się dzieje?” Widziałem tych, którzy znali Pana, ale zostały pozostawione. (Mt 24: 40-41) Oni mówili, że przyszedł Chrystus, Rapture stało. Krzyczały i chciał się zabić, ale nie mogli. Pan powiedział do mnie: „Córko, w tych dniach, śmierć ucieknie; Córka, w tamtych czasach Duch Święty nie będzie już na Ziemi.” Revelations (9: 6) Były wypadki, ale nie widzę jeden martwy człowiek: wszystkie z nich były żywe, chociaż rannych. Zauważyłem ogromny ruch z tysiącami ludzi. Powiedział mi: „Córko, patrzeć, jak to wszystko się wydarzy.” I wtedy zobaczyłem ludzi z systemem z jednego miejsca do drugiego, krzycząc: „Chrystus przyszedł, przyszedł Chrystus!” Będą błagać: „Panie, wybacz mi, wybacz mi, zabierz mnie ze sobą!” Ale niestety Pan powiedział: „To będzie zbyt późno czas do pokuty jest teraz ... Córka, idź powiedzieć ludzkość do Mnie szukać, bo w tym czasie nie będzie już być okazja (Iz 55: 6).. Córka, będzie za późno dla tych wszystkich, że pozostanie w tyle.” Kiedy Jezus zaobserwować jak ludzie zostali pozostawieni, zaczął płakać i powiedział: „Córko, pójdę do ziemi, tak jak mówi w 1 Tes. 4: 16-17:„Albowiem Pan sam zstąpi z nieba na hasło na głos archanioła i trąby Bożej, oraz zmarli w Chrystusie powstaną pierwsi, potem my, którzy pozostaniemy przy życiu zostaje złapany razem z nimi w chmurach, na spotkanie Pana w powietrzu; i tak zawsze będziemy z Panem.” Ale nie wszyscy będą iść z Panem, tylko ci, którzy robią Jego wolę (Mt 07:21) i żyć świętym życiem. Dla Pana powiedział mi:„tylko te, które są święte wejdzie do królestwa niebieskiego, (Hebrajczyków 12:14), nikt nie wie, ani dnia, ani godziny, w którym pójdę do moich świętych ludzi, nawet aniołowie wiedzą.”(Mt 24:36) na ekran widziałem ludzie biegają. Czasopisma i wiadomości telewizyjnych powiedział, że „Chrystus miał przyjść”. ekran zamknięte, a Jezus zakończył słowami: „pójdę za świętego ludu”. To było wszystko, co On sho wed mnie. Po tym, Przywiózł mnie tu z powrotem na Ziemię. Z aniołami skupionych wokół, zaczęliśmy schodzić te piękne schody; białe kroki z kwiatów wokół nich. Płakałam całą drogę w dół, błagając Jezusa: „Panie, proszę, nie zostawiaj mnie tu. Zabierz mnie ze sobą!” On odpowiedział: „Córko, narody, rodziny czekają na Ciebie ... Córka, należy podać, że ciało musi odbierać życia, córka, więc można pójść i zeznawać, co widzieliście wielu nie wierzę..; wielu będzie ci uwierzyć, ale jestem twoim wiernym świadkiem. ja jestem z wami. I nigdy nie opuści.” Powrót na Ziemię Kiedy moja córka wróciła, my tam czekali, a ona została wyciągnięta na podłodze. Poszła „uuhmm”, nic innego. I powiedział: „Dziękuję Ci, Panie, bo moja córka jest z powrotem!” Wszyscy dziękowali Panu. Wkrótce zaczęła oddycha powoli, po trochu. Po około pięciu godzin, była w stanie otworzyć oczy i mówić. Początkowo trudno było zrozumieć, co mówi; to po prostu nie było jasne. Nie miała siły. Musieliśmy zachować okna osłonięte, ponieważ oczy nie mógł obsłużyć światła. Jest ciekawy, wszyscy chcieli, żeby nam powiedzieć, co widziała. Ale ponieważ była tak słaba, że tylko udało nam się trochę. To było 2 tygodnie, aż była w stanie udostępnić jej pełne świadectwo. Demony przyszedł dręczyć ją po tym wszystkim. Widziała je wyraźnie, że oni próbują ukryć się w cieniu. Byli tu w ciągu trzech dni od jej powrotu, zanim mogła naprawdę mówić. Poprosiła ich, co chcieli i odpowiedział: „Przybyliśmy, aby pakt ze sobą ... Musisz zamknąć. Nie wolno powiedzieć niczego, co widziałeś tam, bo jeśli powiem, będziemy cię zabić. " Opisała demony jako brzydkie, duże i tłuszczu, brzydki. Powiedziała, że nie było żadnych słów, aby opisać, jak straszne wyglądały. Ona je skarcić, ale nie chcieli opuścić. Kiedy dotarli oni skakać na niej i spróbuj ją dusić. Będzie walczyć ich upominać, ale nie miała siły. Pewnego razu, kiedy ich zgromił, pojawiła się ogromna światło, a potem uciekł! To Pan. Co moja córka przeszła nie było łatwe. Dostała głęboki wiadomość do całej ludzkości, aby szukać Boga. Ale ludzkość uważa, że to, co robi jest w porządku. Młodzież, które są w narkotyki i alkohol, ale myślę, że jest OK, ale tak nie jest. Jednym z największych doświadczeń, że moja córka była gdy zobaczyła wielu artystów w piekle, w tym tancerzy, a także papież Jan Paweł II. Nadszedł czas, by szukać Pana, do pokuty i do pokornego sobie przed Nim. Słowo Boże jest prawdą, gdy mówi: „Niebo i ziemia przeminą, ale słowa moje nie przeminą.” (Mk 13:31) Słowo Pana zostaną spełnione w odpowiednim czasie. Pan pokazał jej także do tunelu, gdzie ludzie szli do piekła. Wielu ludzi jest już w piekle. To jest prawdziwe! Ale nawet lud Boży nie wierzę, wielu po prostu nie wierzę. Głównym przesłaniem było to, że powinniśmy szukać Pana, nie tylko z naszych ust, ale z najgłębszej części naszego serca, bo przyjście Pana jest w zasięgu ręki. Jezus powiedział: „Nie jestem już przy drzwiach;. Jestem za drzwiami przyjdę niebawem;. Moje przyjście jest blisko Moi ludzie nie zostawili mnie i wrócił do rzeczy ziemskich ... Powiedz Mojemu ludowi, aby powrócić do starego ścieżki „. Dzisiejszy Kościół musi wrócić do starych ścieżek, że to jest miejsce, gdzie jesteśmy w ogniu, szukając Pana. Gdy trąbka brzmi musimy być gotowi na spotkanie Pana, i to będzie wspaniałe! Pańska Pilna wiadomość Angelica, przemawiając przed publicznością: Pan powiedział mi: „Córko, w tamtych czasach Duch Święty nie będzie już na Ziemi w tych dniach, to On nie będzie już na Ziemi..” (2 Tes 2. 7) I ujrzałem ogromny ruch, z wypadkami. Wiele osób chce się zabić, ale Jezus powiedział (Objawienie 9: 6) „Będą szukać śmierci, ale śmierć ucieknie od ludzkości Śmierć nie będzie już w tym czasie.”. Widziałem ludzi na oglądaniu telewizji i czasopism, które czytają, „Tysiące zniknęły”. Wiele już wiedział, że Chrystus przyszedł do Jego świętego ludu. Ci, którzy znali Pana, ale zostały pozostawione, udał płacz ulicami, chcąc popełnić samobójstwo, ale nie mogli nic zrobić. Angelica Modląc się z publicznością: Podczas gdy w niebie, Jezus powiedział: „Przyjdę za świętego ludu i przyjdę wkrótce na moim kościele.” Ale dwa tygodnie temu Pan powiedział mi: „Córko, mam upodobanie w tym, co robisz, które spełniają co wam dałem, ale nie powiedzieć moim ludziom, że jestem już wkrótce. Powiedz Moim ludziom, że idę od razu." Znowu Pan powiedział: „Powiedz Moim ludziom, że idę od razu, że idę do świętego ludu. Powiedz Moim ludziom, że tylko święci, tylko święci będą mnie widzieć! ... i nie milcz Przechowywać w sprawie ogłoszenia, co wam powiedziałem „. Wszyscy, zamknij oczy i połóż prawą dłoń na sercu. Podnieść lewą rękę i jeśli masz ochotę płakać, a potem płakać. Teraz powiem Panu, co czujesz w swoim sercu. Dla tych, którzy chcą przyjąć Pana, powtarzaj za mną. Panie, dziękuję Ci za Twoją miłość i miłosierdzie Twoje, dziękuję Ci, Panie, za słowa, które osiągnęło dzisiaj moje serce. Ojcze, proszę o wybaczenie. Wybacz mi. Obmyj mnie z cennego krwi. Napisać swoje imię w Księdze Życia. Zebrane mnie jako dziecko, Panie. Teraz, wybaczam nikomu, że nie byłem w stanie wybaczyć. Wyrzekam się mojego braku przebaczenia. Wyrzekam się wszystkich rzeczy, które utrudniały przepływ, i proszę Cię, aby przekształcić mnie i napełnij mnie swoją obecnością codziennie. Wysławiam Cię, Ojcze, Synu i Duchu Świętym; w imię Jezusa, Amen. Angelica: „To świadectwo nie jest kłamstwem; to nie żart; Nie jest to historia; to nie jest sen, piekło jest prawdziwe! Piekło istnieje! Każdemu, kto nie wierzy, chcę ci powiedzieć, że piekło jest prawdziwe, bardzo prawdziwe. Nie mogę znaleźć słów, aby powiedzieć, jak prawdziwe jest. Żałuję, że można to przeżyć samemu „. Angelica, rozmawiając z Narrator: Czas wkrótce Bóg pozwala znaki objawić ludzkości, co ma się wydarzyć. Nie pozostaje skazany; to właśnie diabeł chce. Zadaj sobie pytanie, czy są już przechodząc przez tunel piekła? Dzisiaj jest dzień zbawienia, dzisiaj jest dzień, aby zaprosić Jezusa, Twojego Zbawiciela w swoim życiu. Są to proste, a jednak wielkie słowa powiedzieć: „. Przyjmuję Cię, Jezus jako mojego Pana i mojego jedynego Zbawiciela daję Ci moje życie i duszę z całego serca chcę być z Tobą na wieczność.„. Wybierz swój ostateczny los . życie lub śmierć, niebo albo piekło, Jezus czy diabeł to jasne, czy należysz do Jezusa czy do diabła albo zrobisz to, co jest dobre czy robisz to, co jest nie tak wybrać swoje przeznaczenie:.. życie wieczne lub jezioro ognia.Jezus Chrystus z Nazaretu (Objawienie 5: 5)! Jezus powiedział: „Córko, oni szczególnie chcą zniszczyć pastorów;. Rodzina” Zapytałem: „Dlaczego oni chcą zniszczyć rodzinę pasterzy”? A Jezus odpowiedział: „Bo są za tysiące ludzi, które są owce z owczarni. Owce z owczarni, że Pan im dał Chcą ci ludzie, aby powrócić do świata ponownie, aby spojrzeć wstecz i koniec w piekle ... Idź i powiedz pastorów mówić prawdę. Idź i powiedz im, aby głosić prawdę i mówić wszystko, co mówię, a nie trzymać się do siebie, co mam im powiedzieć!” Jak wyszliśmy tego miejsca, a On mi powiedział: „Chcę ci coś pokazać jeszcze ... Są też dzieci w tym miejscu.” I odpowiedział: „Dzieci w tym miejscu, Panie? Dlaczego są tam dzieci tutaj? Twoje Słowo mówi: „niech dzieciom przychodzić do Mnie, a nie je zatrzymać. Przez Królestwo Boże należy do takich jak one«(Mt 19:14), Jezus odpowiedział:»Córko, to prawda, takich jest Kingdom of Heaven, ale dziecko musi przyjść do mnie, bo kto przychodzi do mnie, nie będzie wyrzucić. "(Jana 6:37) Natychmiast Pan pokazał mi ośmioletni chłopak jest dręczony w ogniu. chłopiec płakał „Panie zmiłuj się ze mnie, zabierz mnie z tego miejsca, nie chcę tu być!” Ciągle płacze i krzyczy. widziałem demony wokół tego chłopca, który przypominał postacie z kreskówek. nie było Smocze Kule z, Ben 10, Pokémon, Doral, itd. „Panie, dlaczego ten chłopiec tutaj?” Jezus pokazał mi duży ekran życia tego chłopca. widziałem, jak będzie spędzał cały swój czas przed telewizorem, oglądając te bajki. Jezus powiedział: „córko, te animowane kreskówki, te filmy, te seriale, które są obserwowane codziennie w telewizji są instrumenty szatana, aby zniszczyć ludzkość ... Spójrz, córko, jak ten stał się”. widziałem, jak chłopiec był Rebell weksle i nieposłuszny wobec rodziców. Gdy jego rodzice rozmawiali z nim, chciał uciekać, rzucanie przedmiotami i ich nieposłuszeństwo. Po to się stało, samochód prowadził nad nim i zakończył swoje życie. Jezus powiedział: „Od tamtej pory, był w tym miejscu.” I spojrzał na chłopca, gdy był dręczony. Jezus powiedział: „Córko, idź i powiedz rodzicom, aby poinstruować swoje dziecko, jak jest napisane w moim Słowie (Przysłów 22: 6).” Słowo Boże jest prawdziwe, to mówi nam, aby skorygować dziecko z pręta, ale nie każda chwila tylko wtedy, gdy dziecko jest nieposłuszne rodzicom. (Przysłów 22:15) Pan powiedział mi coś, co jest bardzo smutne i bardzo bolesne. On powiedział: „Córko, istnieje wiele dzieci w tym miejscu ze względu na animowanych, z powodu buntu.” Zapytałem go: „Panie, dlaczego są animowane bajki winę za to?” On wyjaśnił: „Ponieważ są demony, które przenoszą bunt, nieposłuszeństwo, gorycz i nienawiść do dzieci, i inne demony wprowadzić te dzieci, tak że nie robią dobre rzeczy, ale to, co jest złe: co dzieci widzą w telewizji, chcą zrobić w rzeczywistości.” Istnieje piekło, piekło jest realne, a nawet dzieci muszą zdecydować, z którymi pójdą. I powiedział: „Panie, powiedz mi, dlaczego są tam dzieci w tym miejscu?” Jezus odpowiedział: «Kiedy dzieci mają wiedzę, że istnieje niebo i piekło, a potem mieć miejsce do wyboru.» Królestwo Niebieskie Jest dużo więcej można powiedzieć o piekle, ale teraz będę dzielić tym, co widziałem w Niebie. Jezus powiedział: „córko, teraz mam zamiar pokazać, co przygotowałem dla moich świętych ludzi”. Opuściliśmy to miejsce, wychodząc przez tunel. Podczas podróży przez ten tunel, nagle przyszła do miejsca, gdzie stała się światłość. i nie widział więcej ciemność, męki lub płomienie. On powiedział: „córko, mam zamiar pokazać wam moją chwałę” i zaczęliśmy rosnąco do Królestwa Niebieskiego! Wkrótce dotarliśmy do drzwi z olbrzymimi literami napisane w złocie, to powiedział: „Witamy w Królestwie Niebios.” Jezus powiedział: „Córko, iść, bo jestem drzwiami a kto wejdzie przeze Mnie, będzie wprowadzić, pójdzie i znajdzie pastwiska.” (Jana 10: 9) Gdy Pan mówi te słowa, otworzyły się drzwi i my weszła. Widziałam aniołów dał chwałę, cześć i chwałę naszego Ojca Niebieskiego! (Objawienie 7: 11-12) Kiedy szedł dalej, że zbliżył się do stołu, którego widziałam na początku, ale nie do końca. (Objawienie 19: 9) zauważyłem dużą tronie i mniejszy tron otoczony tysiącami krzesła. Między krzesłami były ubrania wraz z koronami. Pan powiedział mi: „Córko, korony, które można zobaczyć tam jest koroną życia.” (Objawienie 02:10) Jezus powiedział: „Słuchaj, córko, to jest to, co przygotowaliśmy dla moich ludzi.” Widziałem, że stół był nakryty białym obrusem ze złotym obramowaniem. Były złote talerze, kielichy, owoce; wszystko było podawane. To było tak piękne. Było bardzo duże naczynie w środku tabeli, która zawierała wino do kolacji. A Jezus powiedział: „Córko, wszystko jest gotowe na przybycie mojego Kościoła”. Poszliśmy do innego miejsca, gdzie widziałem wielu ludzi w ogrodzie. Były znane osoby z Biblii, ale nie były one w wieku, ale młody. Był to młody człowiek z dużą chustką w ręku, który tańczył i odwrócił się i chwalił Pana. Jezus powiedział: „Córka, że młody człowiek, który widać jest mój sługa, Dawid”. Dawał chwałę naszego Ojca. Nagle, inny młody człowiek przechodzi przez Jezus powiedział mi: „Córko, on jest Joshua; on jest Mojżesz; ten drugi młody człowiek jest Abraham”. Jezus nazwał je po imieniu. Wszyscy mieli takie samo oblicze! Jezus powiedział: „Córko, że kobieta, która widać jest sługa mój, Maria Magdalena, mój sługa, Sara”. Ale potem mi powiedział: „Córko, ona jest Mary. Mary, która urodziła Jezusa Chrystusa, kim jestem. Córka, chcę powiedzieć, że nie ma wiedzy na temat, co dzieje się na Ziemi. Chcę ci powiedzieć że trzeba iść i powiedzieć ludzkości, powiedz czcicieli idol, że piekło jest prawdziwe, i że bałwochwalcy nie posiądą królestwo moje, ale idź i powiedz im, że jeśli oni się nawrócą, mogą wprowadzić mój niebieski miejsce mieszkania. Idź i powiedz im, że ich kocham i powiedzieć im, że Mary nie ma wiedzy na temat wszystkiego co dzieje się na Ziemi [], a jedynym, który muszą wywyższenia ja, bo ani Maria, ani Grzegorz ani żaden inny święty może zaoferować zbawienie. Jestem jedynym, który zapisuje i poza Me - nikt, nikt, nobody- oszczędza „! Powtórzył on trzy razy - że nikt nie mógł uratować; tylko On zbawia. Ludzkość została oszukiwani wierząc w zakładanym świętego, który nie jest, ale jest to demon, pracując przez idola wykonany ręką człowieka. Ale powiem ci, że Pan chce, aby dać Ci najlepszy. Chce wam wejść do królestwa niebieskiego; pokutować i zostawić bałwochwalstwo. Ponieważ bałwochwalstwo cię nie uratuje. Jezus Chrystus z Nazaretu jest tym, który zbawia, którzy oddali swoje życie dla ciebie, dla mnie i dla całej ludzkości. Pan ma wielkie przesłanie dla ludzkości. Jak Płakał, powiedział mi: „Proszę, córka, nie milcz, idź i powiedz prawdę, idź i powiedz, co mam wykazały cię”. Widziałem, jak Mary pokłon Panu, i widziałem bardzo piękne kobiety z długimi włosami. I powiedział: „Panie, jak bardzo droga noszą swoje włosy.” Powiedział mi: „Córko, to, co widzisz, to zasłona, że dałem z kobietą.” Dodał, że „Córka, idź i powiedz kobietom dbać o zasłonę które im dałem.” Powiedział mi wtedy: „Mam coś do pokazania, że jest bardzo ważne.” Spojrzałam daleko i ujrzał lśniący miasto, miasto złota! I powiedział: „Panie, co to jest? Chcę iść tam.” On odpowiedział: „Córko, pokażę wam, co jest tam. Co widzisz jest niebieski przybytek, niebiańskie rezydencje, które są gotowe do moich ludzi.” Zaczęliśmy chodzenia, aż dotarliśmy złoty most. Jak weszliśmy nad nim, przyjechaliśmy po ulicach, które zostały wykonane z czystego złota! (Revelations 21:21) Wszystko było tak piękne, tak genialny, jak lśniące szkło, to było absolutnie nadprzyrodzony, niewytłumaczalne! Widzieliśmy niebiańskie rezydencje i obserwował tysiące aniołów ich konstruowania. Niektórzy z aniołów zbudowany bardzo szybko, inne powoli zbudowane i inni nie buduje wcale. poprosiłem Pana: „Dlaczego niektóre anioły szybko budowy, podczas gdy inni są wolniejsze, a niektóre osoby zatrzymane budowy?” Pan wyjaśnił: „córko, czyli jak Moi ludzie pracują na Ziemi, i anioły pracować jako Moje dzieci działają na Ziemi .... córko, Moi ludzie nie szerzyć ewangelię. Moi ludzie nie są już szybko. Moi ludzie nie iść na ulice, aby rozpowszechniać połacie mówi prawdę. Moi ludzie są teraz wstydzić. Idźcie i oznajmijcie moim ludzi do powrotu do starych ścieżek. Te anioły, które widział, że robili nic należą do tych ludzi, którzy odeszli od moich ścieżkach ... córka, Idźcie i oznajmijcie moim ludzi do powrotu do starych ścieżek”(Jeremiasza 6:16) i mówiąc to zaczął płakać. słyszałem inni śpiewają, więc spytałem go: „Panie, ja chcę, żebyś zabrał mnie tam, gdzie ci ludzie śpiewają”. Jezus obserwował mnie, mogę powiedzieć, jak On obserwował mnie, ale nie mogłem „t zobaczyć jego twarzy, tylko ruchy twarzy. Podczas gdy jego łzy lała się Jego szaty, zapytałem go, dlaczego płacze. Ale nie będzie mi to wyjaśnić. Później dotarliśmy w tym pięknym ogrodzie. tam, wśród niebiańskie dwory, widziałem kwiaty, które zostały kołyszące to musiało być śpiew słyszałem Pan wskazał palcem i powiedział: „córko, patrzeć, oni chwalić Me..; czczą Mnie! Moi ludzie nie są już tak jak przedtem. Moi ludzie nie chwalić, nie czczą Mnie; nie szukać mnie jak przedtem. Dlatego ci, córko, aby pójść i powiedzieć moim ludziom Mnie szukać, bo pójdę, pójdę, pójdę - dla ludzi, którzy pragną mnie w duchu iw prawdzie, dla osób, które są gotowe dla świętego ludu!”, i płacząc powiedział:„idę, idę!” Wtedy zrozumieć, dlaczego On płakał, bo nadchodzi, ale nie dla tych, które są połowiczne. Powróci tylko dla ludzi, który ubiega się Go w duchu i prawdzie. Wtedy Pan powiedział mi, że musiał wrócić na Ziemię. I powiedział: „Panie, nie chcę wracać na Ziemię Co masz na myśli -! Ziemia chcę zostać z Tobą przyprowadził mnie tutaj, a ja nigdzie nie idę, bo Ja jestem z tobą.” Jezus powiedział: „Córko, konieczne jest, aby powrócić na Ziemię, aby iść i świadczyć, że Moja chwała jest realne, że to, co mam zamiar pokazać, jest prawdziwe, to co widzieliście jest prawdziwa - tak, że ludzkość przyjdzie do mnie , pokutować i nie zginie.” Płacz, padłem do nóg jego; nie widziałem rany na nogach. Spytałem: „Panie, co to są te rany tutaj?” On odpowiedział: „Córko, to blizna od tego yester dnia, kiedy dałem życie dla ludzkości.” On również pokazał mi blizny w dłoniach, zapytałem: „Panie, dlaczego jeszcze tego?” Powiedział mi: „Córko, to blizna, który pozostał”. Więc zapytałem: „Czy tego chcecie odejść?” On odpowiedział: „Córko, to będzie odejść, gdy wszyscy święci są zjednoczone tutaj ... Córka, muszę dostać się do Ziemi. Twoja rodzina i narody czekają na was” Starałem się odmówić, ale wskazał na Ziemię z palcem i powiedział: „Słuchaj, te osoby, które widzisz tam są twoi krewni, to ciało, które można zobaczyć tam, gdzie trzeba wrócić ... To jest czas, aby opuść to miejsce." Potem wziął mnie ze sobą piękną krystalicznie czystej rzeki i powiedział: „Córko, wprowadź rzekę i zanurzyć się”. Zanim wszedłem że krystalicznej rzeki wody żywej, byłem przeżywa nieopisaną radość, ale po zanurzeniu się i wyszedł, byłam zachwycona. Myślałem, że nie będzie musiał wrócić do domu, lecz Pan mi powiedział: „Córko, trzeba wrócić na Ziemię ... Córka, będę ci coś pokazać. Jak idę do Ziemi świętej ludzi, zamierzam pokazać, jak wygląda dzień Rapture będzie.” Pochwycenie i Ucisk Weszliśmy do miejsca z wielkim ekranie, a ja zobaczyłem ludzi w nim. Mogłem obserwować cały świat. Nagle ujrzałem tysiące ludzi ginących. Kobiety w ciąży ciąża mieli zniknąć, i wyglądały jakby zwariował krzyczeć. Dzieci zniknął z całego. Wielu ludzi biegały stąd tam, krzycząc: „To nie może być, to nie może być! Co się dzieje?” Widziałem tych, którzy znali Pana, ale zostały pozostawione. (Mt 24: 40-41) Oni mówili, że przyszedł Chrystus, Rapture stało. Krzyczały i chciał się zabić, ale nie mogli. Pan powiedział do mnie: „Córko, w tych dniach, śmierć ucieknie; Córka, w tamtych czasach Duch Święty nie będzie już na Ziemi.” Revelations (9: 6) Były wypadki, ale nie widzę jeden martwy człowiek: wszystkie z nich były żywe, chociaż rannych. Zauważyłem ogromny ruch z tysiącami ludzi. Powiedział mi: „Córko, patrzeć, jak to wszystko się wydarzy.” I wtedy zobaczyłem ludzi z systemem z jednego miejsca do drugiego, krzycząc: „Chrystus przyszedł, przyszedł Chrystus!” Będą błagać: „Panie, wybacz mi, wybacz mi, zabierz mnie ze sobą!” Ale niestety Pan powiedział: „To będzie zbyt późno czas do pokuty jest teraz ... Córka, idź powiedzieć ludzkość do Mnie szukać, bo w tym czasie nie będzie już być okazja (Iz 55: 6).. Córka, będzie za późno dla tych wszystkich, że pozostanie w tyle.” Kiedy Jezus zaobserwować jak ludzie zostali pozostawieni, zaczął płakać i powiedział: „Córko, pójdę do ziemi, tak jak mówi w 1 Tes. 4: 16-17:„Albowiem Pan sam zstąpi z nieba na hasło na głos archanioła i trąby Bożej, oraz zmarli w Chrystusie powstaną pierwsi, potem my, którzy pozostaniemy przy życiu zostaje złapany razem z nimi w chmurach, na spotkanie Pana w powietrzu; i tak zawsze będziemy z Panem.” Ale nie wszyscy będą iść z Panem, tylko ci, którzy robią Jego wolę (Mt 07:21) i żyć świętym życiem. Dla Pana powiedział mi:„tylko te, które są święte wejdzie do królestwa niebieskiego, (Hebrajczyków 12:14), nikt nie wie, ani dnia, ani godziny, w którym pójdę do moich świętych ludzi, nawet aniołowie wiedzą.”(Mt 24:36) na ekran widziałem ludzie biegają. Czasopisma i wiadomości telewizyjnych powiedział, że „Chrystus miał przyjść”. ekran zamknięte, a Jezus zakończył słowami: „pójdę za świętego ludu”. To było wszystko, co On sho wed mnie. Po tym, Przywiózł mnie tu z powrotem na Ziemię. Z aniołami skupionych wokół, zaczęliśmy schodzić te piękne schody; białe kroki z kwiatów wokół nich. Płakałam całą drogę w dół, błagając Jezusa: „Panie, proszę, nie zostawiaj mnie tu. Zabierz mnie ze sobą!” On odpowiedział: „Córko, narody, rodziny czekają na Ciebie ... Córka, należy podać, że ciało musi odbierać życia, córka, więc można pójść i zeznawać, co widzieliście wielu nie wierzę..; wielu będzie ci uwierzyć, ale jestem twoim wiernym świadkiem. ja jestem z wami. I nigdy nie opuści.” Powrót na Ziemię Kiedy moja córka wróciła, my tam czekali, a ona została wyciągnięta na podłodze. Poszła „uuhmm”, nic innego. I powiedział: „Dziękuję Ci, Panie, bo moja córka jest z powrotem!” Wszyscy dziękowali Panu. Wkrótce zaczęła oddycha powoli, po trochu. Po około pięciu godzin, była w stanie otworzyć oczy i mówić. Początkowo trudno było zrozumieć, co mówi; to po prostu nie było jasne. Nie miała siły. Musieliśmy zachować okna osłonięte, ponieważ oczy nie mógł obsłużyć światła. Jest ciekawy, wszyscy chcieli, żeby nam powiedzieć, co widziała. Ale ponieważ była tak słaba, że tylko udało nam się trochę. To było 2 tygodnie, aż była w stanie udostępnić jej pełne świadectwo. Demony przyszedł dręczyć ją po tym wszystkim. Widziała je wyraźnie, że oni próbują ukryć się w cieniu. Byli tu w ciągu trzech dni od jej powrotu, zanim mogła naprawdę mówić. Poprosiła ich, co chcieli i odpowiedział: „Przybyliśmy, aby pakt ze sobą ... Musisz zamknąć. Nie wolno powiedzieć niczego, co widziałeś tam, bo jeśli powiem, będziemy cię zabić. " Opisała demony jako brzydkie, duże i tłuszczu, brzydki. Powiedziała, że nie było żadnych słów, aby opisać, jak straszne wyglądały. Ona je skarcić, ale nie chcieli opuścić. Kiedy dotarli oni skakać na niej i spróbuj ją dusić. Będzie walczyć ich upominać, ale nie miała siły. Pewnego razu, kiedy ich zgromił, pojawiła się ogromna światło, a potem uciekł! To Pan. Co moja córka przeszła nie było łatwe. Dostała głęboki wiadomość do całej ludzkości, aby szukać Boga. Ale ludzkość uważa, że to, co robi jest w porządku. Młodzież, które są w narkotyki i alkohol, ale myślę, że jest OK, ale tak nie jest. Jednym z największych doświadczeń, że moja córka była gdy zobaczyła wielu artystów w piekle, w tym tancerzy, a także papież Jan Paweł II. Nadszedł czas, by szukać Pana, do pokuty i do pokornego sobie przed Nim. Słowo Boże jest prawdą, gdy mówi: „Niebo i ziemia przeminą, ale słowa moje nie przeminą.” (Mk 13:31) Słowo Pana zostaną spełnione w odpowiednim czasie. Pan pokazał jej także do tunelu, gdzie ludzie szli do piekła. Wielu ludzi jest już w piekle. To jest prawdziwe! Ale nawet lud Boży nie wierzę, wielu po prostu nie wierzę. Głównym przesłaniem było to, że powinniśmy szukać Pana, nie tylko z naszych ust, ale z najgłębszej części naszego serca, bo przyjście Pana jest w zasięgu ręki. Jezus powiedział: „Nie jestem już przy drzwiach;. Jestem za drzwiami przyjdę niebawem;. Moje przyjście jest blisko Moi ludzie nie zostawili mnie i wrócił do rzeczy ziemskich ... Powiedz Mojemu ludowi, aby powrócić do starego ścieżki „. Dzisiejszy Kościół musi wrócić do starych ścieżek, że to jest miejsce, gdzie jesteśmy w ogniu, szukając Pana. Gdy trąbka brzmi musimy być gotowi na spotkanie Pana, i to będzie wspaniałe! Pańska Pilna wiadomość Angelica, przemawiając przed publicznością: Pan powiedział mi: „Córko, w tamtych czasach Duch Święty nie będzie już na Ziemi w tych dniach, to On nie będzie już na Ziemi..” (2 Tes 2. 7) I ujrzałem ogromny ruch, z wypadkami. Wiele osób chce się zabić, ale Jezus powiedział (Objawienie 9: 6) „Będą szukać śmierci, ale śmierć ucieknie od ludzkości Śmierć nie będzie już w tym czasie.”. Widziałem ludzi na oglądaniu telewizji i czasopism, które czytają, „Tysiące zniknęły”. Wiele już wiedział, że Chrystus przyszedł do Jego świętego ludu. Ci, którzy znali Pana, ale zostały pozostawione, udał płacz ulicami, chcąc popełnić samobójstwo, ale nie mogli nic zrobić. Angelica Modląc się z publicznością: Podczas gdy w niebie, Jezus powiedział: „Przyjdę za świętego ludu i przyjdę wkrótce na moim kościele.” Ale dwa tygodnie temu Pan powiedział mi: „Córko, mam upodobanie w tym, co robisz, które spełniają co wam dałem, ale nie powiedzieć moim ludziom, że jestem już wkrótce. Powiedz Moim ludziom, że idę od razu." Znowu Pan powiedział: „Powiedz Moim ludziom, że idę od razu, że idę do świętego ludu. Powiedz Moim ludziom, że tylko święci, tylko święci będą mnie widzieć! ... i nie milcz Przechowywać w sprawie ogłoszenia, co wam powiedziałem „. Wszyscy, zamknij oczy i połóż prawą dłoń na sercu. Podnieść lewą rękę i jeśli masz ochotę płakać, a potem płakać. Teraz powiem Panu, co czujesz w swoim sercu. Dla tych, którzy chcą przyjąć Pana, powtarzaj za mną. Panie, dziękuję Ci za Twoją miłość i miłosierdzie Twoje, dziękuję Ci, Panie, za słowa, które osiągnęło dzisiaj moje serce. Ojcze, proszę o wybaczenie. Wybacz mi. Obmyj mnie z cennego krwi. Napisać swoje imię w Księdze Życia. Zebrane mnie jako dziecko, Panie. Teraz, wybaczam nikomu, że nie byłem w stanie wybaczyć. Wyrzekam się mojego braku przebaczenia. Wyrzekam się wszystkich rzeczy, które utrudniały przepływ, i proszę Cię, aby przekształcić mnie i napełnij mnie swoją obecnością codziennie. Wysławiam Cię, Ojcze, Synu i Duchu Świętym; w imię Jezusa, Amen. Angelica: „To świadectwo nie jest kłamstwem; to nie żart; Nie jest to historia; to nie jest sen, piekło jest prawdziwe! Piekło istnieje! Każdemu, kto nie wierzy, chcę ci powiedzieć, że piekło jest prawdziwe, bardzo prawdziwe. Nie mogę znaleźć słów, aby powiedzieć, jak prawdziwe jest. Żałuję, że można to przeżyć samemu „. Angelica, rozmawiając z Narrator: Czas wkrótce Bóg pozwala znaki objawić ludzkości, co ma się wydarzyć. Nie pozostaje skazany; to właśnie diabeł chce. Zadaj sobie pytanie, czy są już przechodząc przez tunel piekła? Dzisiaj jest dzień zbawienia, dzisiaj jest dzień, aby zaprosić Jezusa, Twojego Zbawiciela w swoim życiu. Są to proste, a jednak wielkie słowa powiedzieć: „. Przyjmuję Cię, Jezus jako mojego Pana i mojego jedynego Zbawiciela daję Ci moje życie i duszę z całego serca chcę być z Tobą na wieczność.„. Wybierz swój ostateczny los . życie lub śmierć, niebo albo piekło, Jezus czy diabeł to jasne, czy należysz do Jezusa czy do diabła albo zrobisz to, co jest dobre czy robisz to, co jest nie tak wybrać swoje przeznaczenie:.. życie wieczne lub jezioro ognia.Jezus Chrystus z Nazaretu (Objawienie 5: 5)! Jezus powiedział: „Córko, oni szczególnie chcą zniszczyć pastorów;. Rodzina” Zapytałem: „Dlaczego oni chcą zniszczyć rodzinę pasterzy”? A Jezus odpowiedział: „Bo są za tysiące ludzi, które są owce z owczarni. Owce z owczarni, że Pan im dał Chcą ci ludzie, aby powrócić do świata ponownie, aby spojrzeć wstecz i koniec w piekle ... Idź i powiedz pastorów mówić prawdę. Idź i powiedz im, aby głosić prawdę i mówić wszystko, co mówię, a nie trzymać się do siebie, co mam im powiedzieć!” Jak wyszliśmy tego miejsca, a On mi powiedział: „Chcę ci coś pokazać jeszcze ... Są też dzieci w tym miejscu.” I odpowiedział: „Dzieci w tym miejscu, Panie? Dlaczego są tam dzieci tutaj? Twoje Słowo mówi: „niech dzieciom przychodzić do Mnie, a nie je zatrzymać. Przez Królestwo Boże należy do takich jak one«(Mt 19:14), Jezus odpowiedział:»Córko, to prawda, takich jest Kingdom of Heaven, ale dziecko musi przyjść do mnie, bo kto przychodzi do mnie, nie będzie wyrzucić. "(Jana 6:37) Natychmiast Pan pokazał mi ośmioletni chłopak jest dręczony w ogniu. chłopiec płakał „Panie zmiłuj się ze mnie, zabierz mnie z tego miejsca, nie chcę tu być!” Ciągle płacze i krzyczy. widziałem demony wokół tego chłopca, który przypominał postacie z kreskówek. nie było Smocze Kule z, Ben 10, Pokémon, Doral, itd. „Panie, dlaczego ten chłopiec tutaj?” Jezus pokazał mi duży ekran życia tego chłopca. widziałem, jak będzie spędzał cały swój czas przed telewizorem, oglądając te bajki. Jezus powiedział: „córko, te animowane kreskówki, te filmy, te seriale, które są obserwowane codziennie w telewizji są instrumenty szatana, aby zniszczyć ludzkość ... Spójrz, córko, jak ten stał się”. widziałem, jak chłopiec był Rebell weksle i nieposłuszny wobec rodziców. Gdy jego rodzice rozmawiali z nim, chciał uciekać, rzucanie przedmiotami i ich nieposłuszeństwo. Po to się stało, samochód prowadził nad nim i zakończył swoje życie. Jezus powiedział: „Od tamtej pory, był w tym miejscu.” I spojrzał na chłopca, gdy był dręczony. Jezus powiedział: „Córko, idź i powiedz rodzicom, aby poinstruować swoje dziecko, jak jest napisane w moim Słowie (Przysłów 22: 6).” Słowo Boże jest prawdziwe, to mówi nam, aby skorygować dziecko z pręta, ale nie każda chwila tylko wtedy, gdy dziecko jest nieposłuszne rodzicom. (Przysłów 22:15) Pan powiedział mi coś, co jest bardzo smutne i bardzo bolesne. On powiedział: „Córko, istnieje wiele dzieci w tym miejscu ze względu na animowanych, z powodu buntu.” Zapytałem go: „Panie, dlaczego są animowane bajki winę za to?” On wyjaśnił: „Ponieważ są demony, które przenoszą bunt, nieposłuszeństwo, gorycz i nienawiść do dzieci, i inne demony wprowadzić te dzieci, tak że nie robią dobre rzeczy, ale to, co jest złe: co dzieci widzą w telewizji, chcą zrobić w rzeczywistości.” Istnieje piekło, piekło jest realne, a nawet dzieci muszą zdecydować, z którymi pójdą. I powiedział: „Panie, powiedz mi, dlaczego są tam dzieci w tym miejscu?” Jezus odpowiedział: «Kiedy dzieci mają wiedzę, że istnieje niebo i piekło, a potem mieć miejsce do wyboru.» Królestwo Niebieskie Jest dużo więcej można powiedzieć o piekle, ale teraz będę dzielić tym, co widziałem w Niebie. Jezus powiedział: „córko, teraz mam zamiar pokazać, co przygotowałem dla moich świętych ludzi”. Opuściliśmy to miejsce, wychodząc przez tunel. Podczas podróży przez ten tunel, nagle przyszła do miejsca, gdzie stała się światłość. i nie widział więcej ciemność, męki lub płomienie. On powiedział: „córko, mam zamiar pokazać wam moją chwałę” i zaczęliśmy rosnąco do Królestwa Niebieskiego! Wkrótce dotarliśmy do drzwi z olbrzymimi literami napisane w złocie, to powiedział: „Witamy w Królestwie Niebios.” Jezus powiedział: „Córko, iść, bo jestem drzwiami a kto wejdzie przeze Mnie, będzie wprowadzić, pójdzie i znajdzie pastwiska.” (Jana 10: 9) Gdy Pan mówi te słowa, otworzyły się drzwi i my weszła. Widziałam aniołów dał chwałę, cześć i chwałę naszego Ojca Niebieskiego! (Objawienie 7: 11-12) Kiedy szedł dalej, że zbliżył się do stołu, którego widziałam na początku, ale nie do końca. (Objawienie 19: 9) zauważyłem dużą tronie i mniejszy tron otoczony tysiącami krzesła. Między krzesłami były ubrania wraz z koronami. Pan powiedział mi: „Córko, korony, które można zobaczyć tam jest koroną życia.” (Objawienie 02:10) Jezus powiedział: „Słuchaj, córko, to jest to, co przygotowaliśmy dla moich ludzi.” Widziałem, że stół był nakryty białym obrusem ze złotym obramowaniem. Były złote talerze, kielichy, owoce; wszystko było podawane. To było tak piękne. Było bardzo duże naczynie w środku tabeli, która zawierała wino do kolacji. A Jezus powiedział: „Córko, wszystko jest gotowe na przybycie mojego Kościoła”. Poszliśmy do innego miejsca, gdzie widziałem wielu ludzi w ogrodzie. Były znane osoby z Biblii, ale nie były one w wieku, ale młody. Był to młody człowiek z dużą chustką w ręku, który tańczył i odwrócił się i chwalił Pana. Jezus powiedział: „Córka, że młody człowiek, który widać jest mój sługa, Dawid”. Dawał chwałę naszego Ojca. Nagle, inny młody człowiek przechodzi przez Jezus powiedział mi: „Córko, on jest Joshua; on jest Mojżesz; ten drugi młody człowiek jest Abraham”. Jezus nazwał je po imieniu. Wszyscy mieli takie samo oblicze! Jezus powiedział: „Córko, że kobieta, która widać jest sługa mój, Maria Magdalena, mój sługa, Sara”. Ale potem mi powiedział: „Córko, ona jest Mary. Mary, która urodziła Jezusa Chrystusa, kim jestem. Córka, chcę powiedzieć, że nie ma wiedzy na temat, co dzieje się na Ziemi. Chcę ci powiedzieć że trzeba iść i powiedzieć ludzkości, powiedz czcicieli idol, że piekło jest prawdziwe, i że bałwochwalcy nie posiądą królestwo moje, ale idź i powiedz im, że jeśli oni się nawrócą, mogą wprowadzić mój niebieski miejsce mieszkania. Idź i powiedz im, że ich kocham i powiedzieć im, że Mary nie ma wiedzy na temat wszystkiego co dzieje się na Ziemi [], a jedynym, który muszą wywyższenia ja, bo ani Maria, ani Grzegorz ani żaden inny święty może zaoferować zbawienie. Jestem jedynym, który zapisuje i poza Me - nikt, nikt, nobody- oszczędza „! Powtórzył on trzy razy - że nikt nie mógł uratować; tylko On zbawia. Ludzkość została oszukiwani wierząc w zakładanym świętego, który nie jest, ale jest to demon, pracując przez idola wykonany ręką człowieka. Ale powiem ci, że Pan chce, aby dać Ci najlepszy. Chce wam wejść do królestwa niebieskiego; pokutować i zostawić bałwochwalstwo. Ponieważ bałwochwalstwo cię nie uratuje. Jezus Chrystus z Nazaretu jest tym, który zbawia, którzy oddali swoje życie dla ciebie, dla mnie i dla całej ludzkości. Pan ma wielkie przesłanie dla ludzkości. Jak Płakał, powiedział mi: „Proszę, córka, nie milcz, idź i powiedz prawdę, idź i powiedz, co mam wykazały cię”. Widziałem, jak Mary pokłon Panu, i widziałem bardzo piękne kobiety z długimi włosami. I powiedział: „Panie, jak bardzo droga noszą swoje włosy.” Powiedział mi: „Córko, to, co widzisz, to zasłona, że dałem z kobietą.” Dodał, że „Córka, idź i powiedz kobietom dbać o zasłonę które im dałem.” Powiedział mi wtedy: „Mam coś do pokazania, że jest bardzo ważne.” Spojrzałam daleko i ujrzał lśniący miasto, miasto złota! I powiedział: „Panie, co to jest? Chcę iść tam.” On odpowiedział: „Córko, pokażę wam, co jest tam. Co widzisz jest niebieski przybytek, niebiańskie rezydencje, które są gotowe do moich ludzi.” Zaczęliśmy chodzenia, aż dotarliśmy złoty most. Jak weszliśmy nad nim, przyjechaliśmy po ulicach, które zostały wykonane z czystego złota! (Revelations 21:21) Wszystko było tak piękne, tak genialny, jak lśniące szkło, to było absolutnie nadprzyrodzony, niewytłumaczalne! Widzieliśmy niebiańskie rezydencje i obserwował tysiące aniołów ich konstruowania. Niektórzy z aniołów zbudowany bardzo szybko, inne powoli zbudowane i inni nie buduje wcale. poprosiłem Pana: „Dlaczego niektóre anioły szybko budowy, podczas gdy inni są wolniejsze, a niektóre osoby zatrzymane budowy?” Pan wyjaśnił: „córko, czyli jak Moi ludzie pracują na Ziemi, i anioły pracować jako Moje dzieci działają na Ziemi .... córko, Moi ludzie nie szerzyć ewangelię. Moi ludzie nie są już szybko. Moi ludzie nie iść na ulice, aby rozpowszechniać połacie mówi prawdę. Moi ludzie są teraz wstydzić. Idźcie i oznajmijcie moim ludzi do powrotu do starych ścieżek. Te anioły, które widział, że robili nic należą do tych ludzi, którzy odeszli od moich ścieżkach ... córka, Idźcie i oznajmijcie moim ludzi do powrotu do starych ścieżek”(Jeremiasza 6:16) i mówiąc to zaczął płakać. słyszałem inni śpiewają, więc spytałem go: „Panie, ja chcę, żebyś zabrał mnie tam, gdzie ci ludzie śpiewają”. Jezus obserwował mnie, mogę powiedzieć, jak On obserwował mnie, ale nie mogłem „t zobaczyć jego twarzy, tylko ruchy twarzy. Podczas gdy jego łzy lała się Jego szaty, zapytałem go, dlaczego płacze. Ale nie będzie mi to wyjaśnić. Później dotarliśmy w tym pięknym ogrodzie. tam, wśród niebiańskie dwory, widziałem kwiaty, które zostały kołyszące to musiało być śpiew słyszałem Pan wskazał palcem i powiedział: „córko, patrzeć, oni chwalić Me..; czczą Mnie! Moi ludzie nie są już tak jak przedtem. Moi ludzie nie chwalić, nie czczą Mnie; nie szukać mnie jak przedtem. Dlatego ci, córko, aby pójść i powiedzieć moim ludziom Mnie szukać, bo pójdę, pójdę, pójdę - dla ludzi, którzy pragną mnie w duchu iw prawdzie, dla osób, które są gotowe dla świętego ludu!”, i płacząc powiedział:„idę, idę!” Wtedy zrozumieć, dlaczego On płakał, bo nadchodzi, ale nie dla tych, które są połowiczne. Powróci tylko dla ludzi, który ubiega się Go w duchu i prawdzie. Wtedy Pan powiedział mi, że musiał wrócić na Ziemię. I powiedział: „Panie, nie chcę wracać na Ziemię Co masz na myśli -! Ziemia chcę zostać z Tobą przyprowadził mnie tutaj, a ja nigdzie nie idę, bo Ja jestem z tobą.” Jezus powiedział: „Córko, konieczne jest, aby powrócić na Ziemię, aby iść i świadczyć, że Moja chwała jest realne, że to, co mam zamiar pokazać, jest prawdziwe, to co widzieliście jest prawdziwa - tak, że ludzkość przyjdzie do mnie , pokutować i nie zginie.” Płacz, padłem do nóg jego; nie widziałem rany na nogach. Spytałem: „Panie, co to są te rany tutaj?” On odpowiedział: „Córko, to blizna od tego yester dnia, kiedy dałem życie dla ludzkości.” On również pokazał mi blizny w dłoniach, zapytałem: „Panie, dlaczego jeszcze tego?” Powiedział mi: „Córko, to blizna, który pozostał”. Więc zapytałem: „Czy tego chcecie odejść?” On odpowiedział: „Córko, to będzie odejść, gdy wszyscy święci są zjednoczone tutaj ... Córka, muszę dostać się do Ziemi. Twoja rodzina i narody czekają na was” Starałem się odmówić, ale wskazał na Ziemię z palcem i powiedział: „Słuchaj, te osoby, które widzisz tam są twoi krewni, to ciało, które można zobaczyć tam, gdzie trzeba wrócić ... To jest czas, aby opuść to miejsce." Potem wziął mnie ze sobą piękną krystalicznie czystej rzeki i powiedział: „Córko, wprowadź rzekę i zanurzyć się”. Zanim wszedłem że krystalicznej rzeki wody żywej, byłem przeżywa nieopisaną radość, ale po zanurzeniu się i wyszedł, byłam zachwycona. Myślałem, że nie będzie musiał wrócić do domu, lecz Pan mi powiedział: „Córko, trzeba wrócić na Ziemię ... Córka, będę ci coś pokazać. Jak idę do Ziemi świętej ludzi, zamierzam pokazać, jak wygląda dzień Rapture będzie.” Pochwycenie i Ucisk Weszliśmy do miejsca z wielkim ekranie, a ja zobaczyłem ludzi w nim. Mogłem obserwować cały świat. Nagle ujrzałem tysiące ludzi ginących. Kobiety w ciąży ciąża mieli zniknąć, i wyglądały jakby zwariował krzyczeć. Dzieci zniknął z całego. Wielu ludzi biegały stąd tam, krzycząc: „To nie może być, to nie może być! Co się dzieje?” Widziałem tych, którzy znali Pana, ale zostały pozostawione. (Mt 24: 40-41) Oni mówili, że przyszedł Chrystus, Rapture stało. Krzyczały i chciał się zabić, ale nie mogli. Pan powiedział do mnie: „Córko, w tych dniach, śmierć ucieknie; Córka, w tamtych czasach Duch Święty nie będzie już na Ziemi.” Revelations (9: 6) Były wypadki, ale nie widzę jeden martwy człowiek: wszystkie z nich były żywe, chociaż rannych. Zauważyłem ogromny ruch z tysiącami ludzi. Powiedział mi: „Córko, patrzeć, jak to wszystko się wydarzy.” I wtedy zobaczyłem ludzi z systemem z jednego miejsca do drugiego, krzycząc: „Chrystus przyszedł, przyszedł Chrystus!” Będą błagać: „Panie, wybacz mi, wybacz mi, zabierz mnie ze sobą!” Ale niestety Pan powiedział: „To będzie zbyt późno czas do pokuty jest teraz ... Córka, idź powiedzieć ludzkość do Mnie szukać, bo w tym czasie nie będzie już być okazja (Iz 55: 6).. Córka, będzie za późno dla tych wszystkich, że pozostanie w tyle.” Kiedy Jezus zaobserwować jak ludzie zostali pozostawieni, zaczął płakać i powiedział: „Córko, pójdę do ziemi, tak jak mówi w 1 Tes. 4: 16-17:„Albowiem Pan sam zstąpi z nieba na hasło na głos archanioła i trąby Bożej, oraz zmarli w Chrystusie powstaną pierwsi, potem my, którzy pozostaniemy przy życiu zostaje złapany razem z nimi w chmurach, na spotkanie Pana w powietrzu; i tak zawsze będziemy z Panem.” Ale nie wszyscy będą iść z Panem, tylko ci, którzy robią Jego wolę (Mt 07:21) i żyć świętym życiem. Dla Pana powiedział mi:„tylko te, które są święte wejdzie do królestwa niebieskiego, (Hebrajczyków 12:14), nikt nie wie, ani dnia, ani godziny, w którym pójdę do moich świętych ludzi, nawet aniołowie wiedzą.”(Mt 24:36) na ekran widziałem ludzie biegają. Czasopisma i wiadomości telewizyjnych powiedział, że „Chrystus miał przyjść”. ekran zamknięte, a Jezus zakończył słowami: „pójdę za świętego ludu”. To było wszystko, co On sho wed mnie. Po tym, Przywiózł mnie tu z powrotem na Ziemię. Z aniołami skupionych wokół, zaczęliśmy schodzić te piękne schody; białe kroki z kwiatów wokół nich. Płakałam całą drogę w dół, błagając Jezusa: „Panie, proszę, nie zostawiaj mnie tu. Zabierz mnie ze sobą!” On odpowiedział: „Córko, narody, rodziny czekają na Ciebie ... Córka, należy podać, że ciało musi odbierać życia, córka, więc można pójść i zeznawać, co widzieliście wielu nie wierzę..; wielu będzie ci uwierzyć, ale jestem twoim wiernym świadkiem. ja jestem z wami. I nigdy nie opuści.” Powrót na Ziemię Kiedy moja córka wróciła, my tam czekali, a ona została wyciągnięta na podłodze. Poszła „uuhmm”, nic innego. I powiedział: „Dziękuję Ci, Panie, bo moja córka jest z powrotem!” Wszyscy dziękowali Panu. Wkrótce zaczęła oddycha powoli, po trochu. Po około pięciu godzin, była w stanie otworzyć oczy i mówić. Początkowo trudno było zrozumieć, co mówi; to po prostu nie było jasne. Nie miała siły. Musieliśmy zachować okna osłonięte, ponieważ oczy nie mógł obsłużyć światła. Jest ciekawy, wszyscy chcieli, żeby nam powiedzieć, co widziała. Ale ponieważ była tak słaba, że tylko udało nam się trochę. To było 2 tygodnie, aż była w stanie udostępnić jej pełne świadectwo. Demony przyszedł dręczyć ją po tym wszystkim. Widziała je wyraźnie, że oni próbują ukryć się w cieniu. Byli tu w ciągu trzech dni od jej powrotu, zanim mogła naprawdę mówić. Poprosiła ich, co chcieli i odpowiedział: „Przybyliśmy, aby pakt ze sobą ... Musisz zamknąć. Nie wolno powiedzieć niczego, co widziałeś tam, bo jeśli powiem, będziemy cię zabić. " Opisała demony jako brzydkie, duże i tłuszczu, brzydki. Powiedziała, że nie było żadnych słów, aby opisać, jak straszne wyglądały. Ona je skarcić, ale nie chcieli opuścić. Kiedy dotarli oni skakać na niej i spróbuj ją dusić. Będzie walczyć ich upominać, ale nie miała siły. Pewnego razu, kiedy ich zgromił, pojawiła się ogromna światło, a potem uciekł! To Pan. Co moja córka przeszła nie było łatwe. Dostała głęboki wiadomość do całej ludzkości, aby szukać Boga. Ale ludzkość uważa, że to, co robi jest w porządku. Młodzież, które są w narkotyki i alkohol, ale myślę, że jest OK, ale tak nie jest. Jednym z największych doświadczeń, że moja córka była gdy zobaczyła wielu artystów w piekle, w tym tancerzy, a także papież Jan Paweł II. Nadszedł czas, by szukać Pana, do pokuty i do pokornego sobie przed Nim. Słowo Boże jest prawdą, gdy mówi: „Niebo i ziemia przeminą, ale słowa moje nie przeminą.” (Mk 13:31) Słowo Pana zostaną spełnione w odpowiednim czasie. Pan pokazał jej także do tunelu, gdzie ludzie szli do piekła. Wielu ludzi jest już w piekle. To jest prawdziwe! Ale nawet lud Boży nie wierzę, wielu po prostu nie wierzę. Głównym przesłaniem było to, że powinniśmy szukać Pana, nie tylko z naszych ust, ale z najgłębszej części naszego serca, bo przyjście Pana jest w zasięgu ręki. Jezus powiedział: „Nie jestem już przy drzwiach;. Jestem za drzwiami przyjdę niebawem;. Moje przyjście jest blisko Moi ludzie nie zostawili mnie i wrócił do rzeczy ziemskich ... Powiedz Mojemu ludowi, aby powrócić do starego ścieżki „. Dzisiejszy Kościół musi wrócić do starych ścieżek, że to jest miejsce, gdzie jesteśmy w ogniu, szukając Pana. Gdy trąbka brzmi musimy być gotowi na spotkanie Pana, i to będzie wspaniałe! Pańska Pilna wiadomość Angelica, przemawiając przed publicznością: Pan powiedział mi: „Córko, w tamtych czasach Duch Święty nie będzie już na Ziemi w tych dniach, to On nie będzie już na Ziemi..” (2 Tes 2. 7) I ujrzałem ogromny ruch, z wypadkami. Wiele osób chce się zabić, ale Jezus powiedział (Objawienie 9: 6) „Będą szukać śmierci, ale śmierć ucieknie od ludzkości Śmierć nie będzie już w tym czasie.”. Widziałem ludzi na oglądaniu telewizji i czasopism, które czytają, „Tysiące zniknęły”. Wiele już wiedział, że Chrystus przyszedł do Jego świętego ludu. Ci, którzy znali Pana, ale zostały pozostawione, udał płacz ulicami, chcąc popełnić samobójstwo, ale nie mogli nic zrobić. Angelica Modląc się z publicznością: Podczas gdy w niebie, Jezus powiedział: „Przyjdę za świętego ludu i przyjdę wkrótce na moim kościele.” Ale dwa tygodnie temu Pan powiedział mi: „Córko, mam upodobanie w tym, co robisz, które spełniają co wam dałem, ale nie powiedzieć moim ludziom, że jestem już wkrótce. Powiedz Moim ludziom, że idę od razu." Znowu Pan powiedział: „Powiedz Moim ludziom, że idę od razu, że idę do świętego ludu. Powiedz Moim ludziom, że tylko święci, tylko święci będą mnie widzieć! ... i nie milcz Przechowywać w sprawie ogłoszenia, co wam powiedziałem „. Wszyscy, zamknij oczy i połóż prawą dłoń na sercu. Podnieść lewą rękę i jeśli masz ochotę płakać, a potem płakać. Teraz powiem Panu, co czujesz w swoim sercu. Dla tych, którzy chcą przyjąć Pana, powtarzaj za mną. Panie, dziękuję Ci za Twoją miłość i miłosierdzie Twoje, dziękuję Ci, Panie, za słowa, które osiągnęło dzisiaj moje serce. Ojcze, proszę o wybaczenie. Wybacz mi. Obmyj mnie z cennego krwi. Napisać swoje imię w Księdze Życia. Zebrane mnie jako dziecko, Panie. Teraz, wybaczam nikomu, że nie byłem w stanie wybaczyć. Wyrzekam się mojego braku przebaczenia. Wyrzekam się wszystkich rzeczy, które utrudniały przepływ, i proszę Cię, aby przekształcić mnie i napełnij mnie swoją obecnością codziennie. Wysławiam Cię, Ojcze, Synu i Duchu Świętym; w imię Jezusa, Amen. Angelica: „To świadectwo nie jest kłamstwem; to nie żart; Nie jest to historia; to nie jest sen, piekło jest prawdziwe! Piekło istnieje! Każdemu, kto nie wierzy, chcę ci powiedzieć, że piekło jest prawdziwe, bardzo prawdziwe. Nie mogę znaleźć słów, aby powiedzieć, jak prawdziwe jest. Żałuję, że można to przeżyć samemu „. Angelica, rozmawiając z Narrator: Czas wkrótce Bóg pozwala znaki objawić ludzkości, co ma się wydarzyć. Nie pozostaje skazany; to właśnie diabeł chce. Zadaj sobie pytanie, czy są już przechodząc przez tunel piekła? Dzisiaj jest dzień zbawienia, dzisiaj jest dzień, aby zaprosić Jezusa, Twojego Zbawiciela w swoim życiu. Są to proste, a jednak wielkie słowa powiedzieć: „. Przyjmuję Cię, Jezus jako mojego Pana i mojego jedynego Zbawiciela daję Ci moje życie i duszę z całego serca chcę być z Tobą na wieczność.„. Wybierz swój ostateczny los . życie lub śmierć, niebo albo piekło, Jezus czy diabeł to jasne, czy należysz do Jezusa czy do diabła albo zrobisz to, co jest dobre czy robisz to, co jest nie tak wybrać swoje przeznaczenie:.. życie wieczne lub jezioro ognia.i aniołów pracować jako Moje dzieci działają na Ziemi .... córko, Moi ludzie nie szerzyć ewangelię. Moi ludzie nie są już szybko. Moi ludzie nie iść na ulice, aby rozpowszechniać połacie mówi prawdę. Moi ludzie są teraz wstydzić. Idźcie i oznajmijcie moim ludzi do powrotu do starych ścieżek. Te anioły, które widział, że robili nic należą do tych ludzi, którzy odeszli od moich ścieżkach ... córka, Idźcie i oznajmijcie moim ludzi do powrotu do starych ścieżek”(Jeremiasza 6:16) i mówiąc to zaczął płakać. słyszałem inni śpiewają, więc spytałem go: „Panie, ja chcę, żebyś zabrał mnie tam, gdzie ci ludzie śpiewają”. Jezus obserwował mnie, mogę powiedzieć, jak On obserwował mnie, ale nie mogłem „t zobaczyć jego twarzy, tylko ruchy twarzy. Podczas gdy jego łzy lała się Jego szaty, zapytałem go, dlaczego płacze. Ale nie będzie mi to wyjaśnić. Później dotarliśmy w tym pięknym ogrodzie. tam, wśród niebiańskie dwory, widziałem kwiaty, które zostały kołyszące to musiało być śpiew słyszałem Pan wskazał palcem i powiedział: „córko, patrzeć, oni chwalić Me..; czczą Mnie! Moi ludzie nie są już tak jak przedtem. Moi ludzie nie chwalić, nie czczą Mnie; nie szukać mnie jak przedtem. Dlatego ci, córko, aby pójść i powiedzieć moim ludziom Mnie szukać, bo pójdę, pójdę, pójdę - dla ludzi, którzy pragną mnie w duchu iw prawdzie, dla osób, które są gotowe dla świętego ludu!”, i płacząc powiedział:„idę, idę!” Wtedy zrozumieć, dlaczego On płakał, bo nadchodzi, ale nie dla tych, które są połowiczne. Powróci tylko dla ludzi, który ubiega się Go w duchu i prawdzie. Wtedy Pan powiedział mi, że musiał wrócić na Ziemię. I powiedział: „Panie, nie chcę wracać na Ziemię Co masz na myśli -! Ziemia chcę zostać z Tobą przyprowadził mnie tutaj, a ja nigdzie nie idę, bo Ja jestem z tobą.” Jezus powiedział: „Córko, konieczne jest, aby powrócić na Ziemię, aby iść i świadczyć, że Moja chwała jest realne, że to, co mam zamiar pokazać, jest prawdziwe, to co widzieliście jest prawdziwa - tak, że ludzkość przyjdzie do mnie , pokutować i nie zginie.” Płacz, padłem do nóg jego; nie widziałem rany na nogach. Spytałem: „Panie, co to są te rany tutaj?” On odpowiedział: „Córko, to blizna od tego yester dnia, kiedy dałem życie dla ludzkości.” On również pokazał mi blizny w dłoniach, zapytałem: „Panie, dlaczego jeszcze tego?” Powiedział mi: „Córko, to blizna, który pozostał”. Więc zapytałem: „Czy tego chcecie odejść?” On odpowiedział: „Córko, to będzie odejść, gdy wszyscy święci są zjednoczone tutaj ... Córka, muszę dostać się do Ziemi. Twoja rodzina i narody czekają na was” Starałem się odmówić, ale wskazał na Ziemię z palcem i powiedział: „Słuchaj, te osoby, które widzisz tam są twoi krewni, to ciało, które można zobaczyć tam, gdzie trzeba wrócić ... To jest czas, aby opuść to miejsce." Potem wziął mnie ze sobą piękną krystalicznie czystej rzeki i powiedział: „Córko, wprowadź rzekę i zanurzyć się”. Zanim wszedłem że krystalicznej rzeki wody żywej, byłem przeżywa nieopisaną radość, ale po zanurzeniu się i wyszedł, byłam zachwycona. Myślałem, że nie będzie musiał wrócić do domu, lecz Pan mi powiedział: „Córko, trzeba wrócić na Ziemię ... Córka, będę ci coś pokazać. Jak idę do Ziemi świętej ludzi, zamierzam pokazać, jak wygląda dzień Rapture będzie.” Pochwycenie i Ucisk Weszliśmy do miejsca z wielkim ekranie, a ja zobaczyłem ludzi w nim. Mogłem obserwować cały świat. Nagle ujrzałem tysiące ludzi ginących. Kobiety w ciąży ciąża mieli zniknąć, i wyglądały jakby zwariował krzyczeć. Dzieci zniknął z całego. Wielu ludzi biegały stąd tam, krzycząc: „To nie może być, to nie może być! Co się dzieje?” Widziałem tych, którzy znali Pana, ale zostały pozostawione. (Mt 24: 40-41) Oni mówili, że przyszedł Chrystus, Rapture stało. Krzyczały i chciał się zabić, ale nie mogli. Pan powiedział do mnie: „Córko, w tych dniach, śmierć ucieknie; Córka, w tamtych czasach Duch Święty nie będzie już na Ziemi.” Revelations (9: 6) Były wypadki, ale nie widzę jeden martwy człowiek: wszystkie z nich były żywe, chociaż rannych. Zauważyłem ogromny ruch z tysiącami ludzi. Powiedział mi: „Córko, patrzeć, jak to wszystko się wydarzy.” I wtedy zobaczyłem ludzi z systemem z jednego miejsca do drugiego, krzycząc: „Chrystus przyszedł, przyszedł Chrystus!” Będą błagać: „Panie, wybacz mi, wybacz mi, zabierz mnie ze sobą!” Ale niestety Pan powiedział: „To będzie zbyt późno czas do pokuty jest teraz ... Córka, idź powiedzieć ludzkość do Mnie szukać, bo w tym czasie nie będzie już być okazja (Iz 55: 6).. Córka, będzie za późno dla tych wszystkich, że pozostanie w tyle.” Kiedy Jezus zaobserwować jak ludzie zostali pozostawieni, zaczął płakać i powiedział: „Córko, pójdę do ziemi, tak jak mówi w 1 Tes. 4: 16-17:„Albowiem Pan sam zstąpi z nieba na hasło na głos archanioła i trąby Bożej, oraz zmarli w Chrystusie powstaną pierwsi, potem my, którzy pozostaniemy przy życiu zostaje złapany razem z nimi w chmurach, na spotkanie Pana w powietrzu; i tak zawsze będziemy z Panem.” Ale nie wszyscy będą iść z Panem, tylko ci, którzy robią Jego wolę (Mt 07:21) i żyć świętym życiem. Dla Pana powiedział mi:„tylko te, które są święte wejdzie do królestwa niebieskiego, (Hebrajczyków 12:14), nikt nie wie, ani dnia, ani godziny, w którym pójdę do moich świętych ludzi, nawet aniołowie wiedzą.”(Mt 24:36) na ekran widziałem ludzie biegają. Czasopisma i wiadomości telewizyjnych powiedział, że „Chrystus miał przyjść”. ekran zamknięte, a Jezus zakończył słowami: „pójdę za świętego ludu”. To było wszystko, co On sho wed mnie. Po tym, Przywiózł mnie tu z powrotem na Ziemię. Z aniołami skupionych wokół, zaczęliśmy schodzić te piękne schody; białe kroki z kwiatów wokół nich. Płakałam całą drogę w dół, błagając Jezusa: „Panie, proszę, nie zostawiaj mnie tu. Zabierz mnie ze sobą!” On odpowiedział: „Córko, narody, rodziny czekają na Ciebie ... Córka, należy podać, że ciało musi odbierać życia, córka, więc można pójść i zeznawać, co widzieliście wielu nie wierzę..; wielu będzie ci uwierzyć, ale jestem twoim wiernym świadkiem. ja jestem z wami. I nigdy nie opuści.” Powrót na Ziemię Kiedy moja córka wróciła, my tam czekali, a ona została wyciągnięta na podłodze. Poszła „uuhmm”, nic innego. I powiedział: „Dziękuję Ci, Panie, bo moja córka jest z powrotem!” Wszyscy dziękowali Panu. Wkrótce zaczęła oddycha powoli, po trochu. Po około pięciu godzin, była w stanie otworzyć oczy i mówić. Początkowo trudno było zrozumieć, co mówi; to po prostu nie było jasne. Nie miała siły. Musieliśmy zachować okna osłonięte, ponieważ oczy nie mógł obsłużyć światła. Jest ciekawy, wszyscy chcieli, żeby nam powiedzieć, co widziała. Ale ponieważ była tak słaba, że tylko udało nam się trochę. To było 2 tygodnie, aż była w stanie udostępnić jej pełne świadectwo. Demony przyszedł dręczyć ją po tym wszystkim. Widziała je wyraźnie, że oni próbują ukryć się w cieniu. Byli tu w ciągu trzech dni od jej powrotu, zanim mogła naprawdę mówić. Poprosiła ich, co chcieli i odpowiedział: „Przybyliśmy, aby pakt ze sobą ... Musisz zamknąć. Nie wolno powiedzieć niczego, co widziałeś tam, bo jeśli powiem, będziemy cię zabić. " Opisała demony jako brzydkie, duże i tłuszczu, brzydki. Powiedziała, że nie było żadnych słów, aby opisać, jak straszne wyglądały. Ona je skarcić, ale nie chcieli opuścić. Kiedy dotarli oni skakać na niej i spróbuj ją dusić. Będzie walczyć ich upominać, ale nie miała siły. Pewnego razu, kiedy ich zgromił, pojawiła się ogromna światło, a potem uciekł! To Pan. Co moja córka przeszła nie było łatwe. Dostała głęboki wiadomość do całej ludzkości, aby szukać Boga. Ale ludzkość uważa, że to, co robi jest w porządku. Młodzież, które są w narkotyki i alkohol, ale myślę, że jest OK, ale tak nie jest. Jednym z największych doświadczeń, że moja córka była gdy zobaczyła wielu artystów w piekle, w tym tancerzy, a także papież Jan Paweł II. Nadszedł czas, by szukać Pana, do pokuty i do pokornego sobie przed Nim. Słowo Boże jest prawdą, gdy mówi: „Niebo i ziemia przeminą, ale słowa moje nie przeminą.” (Mk 13:31) Słowo Pana zostaną spełnione w odpowiednim czasie. Pan pokazał jej także do tunelu, gdzie ludzie szli do piekła. Wielu ludzi jest już w piekle. To jest prawdziwe! Ale nawet lud Boży nie wierzę, wielu po prostu nie wierzę. Głównym przesłaniem było to, że powinniśmy szukać Pana, nie tylko z naszych ust, ale z najgłębszej części naszego serca, bo przyjście Pana jest w zasięgu ręki. Jezus powiedział: „Nie jestem już przy drzwiach;. Jestem za drzwiami przyjdę niebawem;. Moje przyjście jest blisko Moi ludzie nie zostawili mnie i wrócił do rzeczy ziemskich ... Powiedz Mojemu ludowi, aby powrócić do starego ścieżki „. Dzisiejszy Kościół musi wrócić do starych ścieżek, że to jest miejsce, gdzie jesteśmy w ogniu, szukając Pana. Gdy trąbka brzmi musimy być gotowi na spotkanie Pana, i to będzie wspaniałe! Pańska Pilna wiadomość Angelica, przemawiając przed publicznością: Pan powiedział mi: „Córko, w tamtych czasach Duch Święty nie będzie już na Ziemi w tych dniach, to On nie będzie już na Ziemi..” (2 Tes 2. 7) I ujrzałem ogromny ruch, z wypadkami. Wiele osób chce się zabić, ale Jezus powiedział (Objawienie 9: 6) „Będą szukać śmierci, ale śmierć ucieknie od ludzkości Śmierć nie będzie już w tym czasie.”. Widziałem ludzi na oglądaniu telewizji i czasopism, które czytają, „Tysiące zniknęły”. Wiele już wiedział, że Chrystus przyszedł do Jego świętego ludu. Ci, którzy znali Pana, ale zostały pozostawione, udał płacz ulicami, chcąc popełnić samobójstwo, ale nie mogli nic zrobić. Angelica Modląc się z publicznością: Podczas gdy w niebie, Jezus powiedział: „Przyjdę za świętego ludu i przyjdę wkrótce na moim kościele.” Ale dwa tygodnie temu Pan powiedział mi: „Córko, mam upodobanie w tym, co robisz, które spełniają co wam dałem, ale nie powiedzieć moim ludziom, że jestem już wkrótce. Powiedz Moim ludziom, że idę od razu." Znowu Pan powiedział: „Powiedz Moim ludziom, że idę od razu, że idę do świętego ludu. Powiedz Moim ludziom, że tylko święci, tylko święci będą mnie widzieć! ... i nie milcz Przechowywać w sprawie ogłoszenia, co wam powiedziałem „. Wszyscy, zamknij oczy i połóż prawą dłoń na sercu. Podnieść lewą rękę i jeśli masz ochotę płakać, a potem płakać. Teraz powiem Panu, co czujesz w swoim sercu. Dla tych, którzy chcą przyjąć Pana, powtarzaj za mną. Panie, dziękuję Ci za Twoją miłość i miłosierdzie Twoje, dziękuję Ci, Panie, za słowa, które osiągnęło dzisiaj moje serce. Ojcze, proszę o wybaczenie. Wybacz mi. Obmyj mnie z cennego krwi. Napisać swoje imię w Księdze Życia. Zebrane mnie jako dziecko, Panie. Teraz, wybaczam nikomu, że nie byłem w stanie wybaczyć. Wyrzekam się mojego braku przebaczenia. Wyrzekam się wszystkich rzeczy, które utrudniały przepływ, i proszę Cię, aby przekształcić mnie i napełnij mnie swoją obecnością codziennie. Wysławiam Cię, Ojcze, Synu i Duchu Świętym; w imię Jezusa, Amen. Angelica: „To świadectwo nie jest kłamstwem; to nie żart; Nie jest to historia; to nie jest sen, piekło jest prawdziwe! Piekło istnieje! Każdemu, kto nie wierzy, chcę ci powiedzieć, że piekło jest prawdziwe, bardzo prawdziwe. Nie mogę znaleźć słów, aby powiedzieć, jak prawdziwe jest. Żałuję, że można to przeżyć samemu „. Angelica, rozmawiając z Narrator: Czas wkrótce Bóg pozwala znaki objawić ludzkości, co ma się wydarzyć. Nie pozostaje skazany; to właśnie diabeł chce. Zadaj sobie pytanie, czy są już przechodząc przez tunel piekła? Dzisiaj jest dzień zbawienia, dzisiaj jest dzień, aby zaprosić Jezusa, Twojego Zbawiciela w swoim życiu. Są to proste, a jednak wielkie słowa powiedzieć: „. Przyjmuję Cię, Jezus jako mojego Pana i mojego jedynego Zbawiciela daję Ci moje życie i duszę z całego serca chcę być z Tobą na wieczność.„. Wybierz swój ostateczny los . życie lub śmierć, niebo albo piekło, Jezus czy diabeł to jasne, czy należysz do Jezusa czy do diabła albo zrobisz to, co jest dobre czy robisz to, co jest nie tak wybrać swoje przeznaczenie:.. życie wieczne lub jezioro ognia.i aniołów pracować jako Moje dzieci działają na Ziemi .... córko, Moi ludzie nie szerzyć ewangelię. Moi ludzie nie są już szybko. Moi ludzie nie iść na ulice, aby rozpowszechniać połacie mówi prawdę. Moi ludzie są teraz wstydzić. Idźcie i oznajmijcie moim ludzi do powrotu do starych ścieżek. Te anioły, które widział, że robili nic należą do tych ludzi, którzy odeszli od moich ścieżkach ... córka, Idźcie i oznajmijcie moim ludzi do powrotu do starych ścieżek”(Jeremiasza 6:16) i mówiąc to zaczął płakać. słyszałem inni śpiewają, więc spytałem go: „Panie, ja chcę, żebyś zabrał mnie tam, gdzie ci ludzie śpiewają”. Jezus obserwował mnie, mogę powiedzieć, jak On obserwował mnie, ale nie mogłem „t zobaczyć jego twarzy, tylko ruchy twarzy. Podczas gdy jego łzy lała się Jego szaty, zapytałem go, dlaczego płacze. Ale nie będzie mi to wyjaśnić. Później dotarliśmy w tym pięknym ogrodzie. tam, wśród niebiańskie dwory, widziałem kwiaty, które zostały kołyszące to musiało być śpiew słyszałem Pan wskazał palcem i powiedział: „córko, patrzeć, oni chwalić Me..; czczą Mnie! Moi ludzie nie są już tak jak przedtem. Moi ludzie nie chwalić, nie czczą Mnie; nie szukać mnie jak przedtem. Dlatego ci, córko, aby pójść i powiedzieć moim ludziom Mnie szukać, bo pójdę, pójdę, pójdę - dla ludzi, którzy pragną mnie w duchu iw prawdzie, dla osób, które są gotowe dla świętego ludu!”, i płacząc powiedział:„idę, idę!” Wtedy zrozumieć, dlaczego On płakał, bo nadchodzi, ale nie dla tych, które są połowiczne. Powróci tylko dla ludzi, który ubiega się Go w duchu i prawdzie. Wtedy Pan powiedział mi, że musiał wrócić na Ziemię. I powiedział: „Panie, nie chcę wracać na Ziemię Co masz na myśli -! Ziemia chcę zostać z Tobą przyprowadził mnie tutaj, a ja nigdzie nie idę, bo Ja jestem z tobą.” Jezus powiedział: „Córko, konieczne jest, aby powrócić na Ziemię, aby iść i świadczyć, że Moja chwała jest realne, że to, co mam zamiar pokazać, jest prawdziwe, to co widzieliście jest prawdziwa - tak, że ludzkość przyjdzie do mnie , pokutować i nie zginie.” Płacz, padłem do nóg jego; nie widziałem rany na nogach. Spytałem: „Panie, co to są te rany tutaj?” On odpowiedział: „Córko, to blizna od tego yester dnia, kiedy dałem życie dla ludzkości.” On również pokazał mi blizny w dłoniach, zapytałem: „Panie, dlaczego jeszcze tego?” Powiedział mi: „Córko, to blizna, który pozostał”. Więc zapytałem: „Czy tego chcecie odejść?” On odpowiedział: „Córko, to będzie odejść, gdy wszyscy święci są zjednoczone tutaj ... Córka, muszę dostać się do Ziemi. Twoja rodzina i narody czekają na was” Starałem się odmówić, ale wskazał na Ziemię z palcem i powiedział: „Słuchaj, te osoby, które widzisz tam są twoi krewni, to ciało, które można zobaczyć tam, gdzie trzeba wrócić ... To jest czas, aby opuść to miejsce." Potem wziął mnie ze sobą piękną krystalicznie czystej rzeki i powiedział: „Córko, wprowadź rzekę i zanurzyć się”. Zanim wszedłem że krystalicznej rzeki wody żywej, byłem przeżywa nieopisaną radość, ale po zanurzeniu się i wyszedł, byłam zachwycona. Myślałem, że nie będzie musiał wrócić do domu, lecz Pan mi powiedział: „Córko, trzeba wrócić na Ziemię ... Córka, będę ci coś pokazać. Jak idę do Ziemi świętej ludzi, zamierzam pokazać, jak wygląda dzień Rapture będzie.” Pochwycenie i Ucisk Weszliśmy do miejsca z wielkim ekranie, a ja zobaczyłem ludzi w nim. Mogłem obserwować cały świat. Nagle ujrzałem tysiące ludzi ginących. Kobiety w ciąży ciąża mieli zniknąć, i wyglądały jakby zwariował krzyczeć. Dzieci zniknął z całego. Wielu ludzi biegały stąd tam, krzycząc: „To nie może być, to nie może być! Co się dzieje?” Widziałem tych, którzy znali Pana, ale zostały pozostawione. (Mt 24: 40-41) Oni mówili, że przyszedł Chrystus, Rapture stało. Krzyczały i chciał się zabić, ale nie mogli. Pan powiedział do mnie: „Córko, w tych dniach, śmierć ucieknie; Córka, w tamtych czasach Duch Święty nie będzie już na Ziemi.” Revelations (9: 6) Były wypadki, ale nie widzę jeden martwy człowiek: wszystkie z nich były żywe, chociaż rannych. Zauważyłem ogromny ruch z tysiącami ludzi. Powiedział mi: „Córko, patrzeć, jak to wszystko się wydarzy.” I wtedy zobaczyłem ludzi z systemem z jednego miejsca do drugiego, krzycząc: „Chrystus przyszedł, przyszedł Chrystus!” Będą błagać: „Panie, wybacz mi, wybacz mi, zabierz mnie ze sobą!” Ale niestety Pan powiedział: „To będzie zbyt późno czas do pokuty jest teraz ... Córka, idź powiedzieć ludzkość do Mnie szukać, bo w tym czasie nie będzie już być okazja (Iz 55: 6).. Córka, będzie za późno dla tych wszystkich, że pozostanie w tyle.” Kiedy Jezus zaobserwować jak ludzie zostali pozostawieni, zaczął płakać i powiedział: „Córko, pójdę do ziemi, tak jak mówi w 1 Tes. 4: 16-17:„Albowiem Pan sam zstąpi z nieba na hasło na głos archanioła i trąby Bożej, oraz zmarli w Chrystusie powstaną pierwsi, potem my, którzy pozostaniemy przy życiu zostaje złapany razem z nimi w chmurach, na spotkanie Pana w powietrzu; i tak zawsze będziemy z Panem.” Ale nie wszyscy będą iść z Panem, tylko ci, którzy robią Jego wolę (Mt 07:21) i żyć świętym życiem. Dla Pana powiedział mi:„tylko te, które są święte wejdzie do królestwa niebieskiego, (Hebrajczyków 12:14), nikt nie wie, ani dnia, ani godziny, w którym pójdę do moich świętych ludzi, nawet aniołowie wiedzą.”(Mt 24:36) na ekran widziałem ludzie biegają. Czasopisma i wiadomości telewizyjnych powiedział, że „Chrystus miał przyjść”. ekran zamknięte, a Jezus zakończył słowami: „pójdę za świętego ludu”. To było wszystko, co On sho wed mnie. Po tym, Przywiózł mnie tu z powrotem na Ziemię. Z aniołami skupionych wokół, zaczęliśmy schodzić te piękne schody; białe kroki z kwiatów wokół nich. Płakałam całą drogę w dół, błagając Jezusa: „Panie, proszę, nie zostawiaj mnie tu. Zabierz mnie ze sobą!” On odpowiedział: „Córko, narody, rodziny czekają na Ciebie ... Córka, należy podać, że ciało musi odbierać życia, córka, więc można pójść i zeznawać, co widzieliście wielu nie wierzę..; wielu będzie ci uwierzyć, ale jestem twoim wiernym świadkiem. ja jestem z wami. I nigdy nie opuści.” Powrót na Ziemię Kiedy moja córka wróciła, my tam czekali, a ona została wyciągnięta na podłodze. Poszła „uuhmm”, nic innego. I powiedział: „Dziękuję Ci, Panie, bo moja córka jest z powrotem!” Wszyscy dziękowali Panu. Wkrótce zaczęła oddycha powoli, po trochu. Po około pięciu godzin, była w stanie otworzyć oczy i mówić. Początkowo trudno było zrozumieć, co mówi; to po prostu nie było jasne. Nie miała siły. Musieliśmy zachować okna osłonięte, ponieważ oczy nie mógł obsłużyć światła. Jest ciekawy, wszyscy chcieli, żeby nam powiedzieć, co widziała. Ale ponieważ była tak słaba, że tylko udało nam się trochę. To było 2 tygodnie, aż była w stanie udostępnić jej pełne świadectwo. Demony przyszedł dręczyć ją po tym wszystkim. Widziała je wyraźnie, że oni próbują ukryć się w cieniu. Byli tu w ciągu trzech dni od jej powrotu, zanim mogła naprawdę mówić. Poprosiła ich, co chcieli i odpowiedział: „Przybyliśmy, aby pakt ze sobą ... Musisz zamknąć. Nie wolno powiedzieć niczego, co widziałeś tam, bo jeśli powiem, będziemy cię zabić. " Opisała demony jako brzydkie, duże i tłuszczu, brzydki. Powiedziała, że nie było żadnych słów, aby opisać, jak straszne wyglądały. Ona je skarcić, ale nie chcieli opuścić. Kiedy dotarli oni skakać na niej i spróbuj ją dusić. Będzie walczyć ich upominać, ale nie miała siły. Pewnego razu, kiedy ich zgromił, pojawiła się ogromna światło, a potem uciekł! To Pan. Co moja córka przeszła nie było łatwe. Dostała głęboki wiadomość do całej ludzkości, aby szukać Boga. Ale ludzkość uważa, że to, co robi jest w porządku. Młodzież, które są w narkotyki i alkohol, ale myślę, że jest OK, ale tak nie jest. Jednym z największych doświadczeń, że moja córka była gdy zobaczyła wielu artystów w piekle, w tym tancerzy, a także papież Jan Paweł II. Nadszedł czas, by szukać Pana, do pokuty i do pokornego sobie przed Nim. Słowo Boże jest prawdą, gdy mówi: „Niebo i ziemia przeminą, ale słowa moje nie przeminą.” (Mk 13:31) Słowo Pana zostaną spełnione w odpowiednim czasie. Pan pokazał jej także do tunelu, gdzie ludzie szli do piekła. Wielu ludzi jest już w piekle. To jest prawdziwe! Ale nawet lud Boży nie wierzę, wielu po prostu nie wierzę. Głównym przesłaniem było to, że powinniśmy szukać Pana, nie tylko z naszych ust, ale z najgłębszej części naszego serca, bo przyjście Pana jest w zasięgu ręki. Jezus powiedział: „Nie jestem już przy drzwiach;. Jestem za drzwiami przyjdę niebawem;. Moje przyjście jest blisko Moi ludzie nie zostawili mnie i wrócił do rzeczy ziemskich ... Powiedz Mojemu ludowi, aby powrócić do starego ścieżki „. Dzisiejszy Kościół musi wrócić do starych ścieżek, że to jest miejsce, gdzie jesteśmy w ogniu, szukając Pana. Gdy trąbka brzmi musimy być gotowi na spotkanie Pana, i to będzie wspaniałe! Pańska Pilna wiadomość Angelica, przemawiając przed publicznością: Pan powiedział mi: „Córko, w tamtych czasach Duch Święty nie będzie już na Ziemi w tych dniach, to On nie będzie już na Ziemi..” (2 Tes 2. 7) I ujrzałem ogromny ruch, z wypadkami. Wiele osób chce się zabić, ale Jezus powiedział (Objawienie 9: 6) „Będą szukać śmierci, ale śmierć ucieknie od ludzkości Śmierć nie będzie już w tym czasie.”. Widziałem ludzi na oglądaniu telewizji i czasopism, które czytają, „Tysiące zniknęły”. Wiele już wiedział, że Chrystus przyszedł do Jego świętego ludu. Ci, którzy znali Pana, ale zostały pozostawione, udał płacz ulicami, chcąc popełnić samobójstwo, ale nie mogli nic zrobić. Angelica Modląc się z publicznością: Podczas gdy w niebie, Jezus powiedział: „Przyjdę za świętego ludu i przyjdę wkrótce na moim kościele.” Ale dwa tygodnie temu Pan powiedział mi: „Córko, mam upodobanie w tym, co robisz, które spełniają co wam dałem, ale nie powiedzieć moim ludziom, że jestem już wkrótce. Powiedz Moim ludziom, że idę od razu." Znowu Pan powiedział: „Powiedz Moim ludziom, że idę od razu, że idę do świętego ludu. Powiedz Moim ludziom, że tylko święci, tylko święci będą mnie widzieć! ... i nie milcz Przechowywać w sprawie ogłoszenia, co wam powiedziałem „. Wszyscy, zamknij oczy i połóż prawą dłoń na sercu. Podnieść lewą rękę i jeśli masz ochotę płakać, a potem płakać. Teraz powiem Panu, co czujesz w swoim sercu. Dla tych, którzy chcą przyjąć Pana, powtarzaj za mną. Panie, dziękuję Ci za Twoją miłość i miłosierdzie Twoje, dziękuję Ci, Panie, za słowa, które osiągnęło dzisiaj moje serce. Ojcze, proszę o wybaczenie. Wybacz mi. Obmyj mnie z cennego krwi. Napisać swoje imię w Księdze Życia. Zebrane mnie jako dziecko, Panie. Teraz, wybaczam nikomu, że nie byłem w stanie wybaczyć. Wyrzekam się mojego braku przebaczenia. Wyrzekam się wszystkich rzeczy, które utrudniały przepływ, i proszę Cię, aby przekształcić mnie i napełnij mnie swoją obecnością codziennie. Wysławiam Cię, Ojcze, Synu i Duchu Świętym; w imię Jezusa, Amen. Angelica: „To świadectwo nie jest kłamstwem; to nie żart; Nie jest to historia; to nie jest sen, piekło jest prawdziwe! Piekło istnieje! Każdemu, kto nie wierzy, chcę ci powiedzieć, że piekło jest prawdziwe, bardzo prawdziwe. Nie mogę znaleźć słów, aby powiedzieć, jak prawdziwe jest. Żałuję, że można to przeżyć samemu „. Angelica, rozmawiając z Narrator: Czas wkrótce Bóg pozwala znaki objawić ludzkości, co ma się wydarzyć. Nie pozostaje skazany; to właśnie diabeł chce. Zadaj sobie pytanie, czy są już przechodząc przez tunel piekła? Dzisiaj jest dzień zbawienia, dzisiaj jest dzień, aby zaprosić Jezusa, Twojego Zbawiciela w swoim życiu. Są to proste, a jednak wielkie słowa powiedzieć: „. Przyjmuję Cię, Jezus jako mojego Pana i mojego jedynego Zbawiciela daję Ci moje życie i duszę z całego serca chcę być z Tobą na wieczność.„. Wybierz swój ostateczny los . życie lub śmierć, niebo albo piekło, Jezus czy diabeł to jasne, czy należysz do Jezusa czy do diabła albo zrobisz to, co jest dobre czy robisz to, co jest nie tak wybrać swoje przeznaczenie:.. życie wieczne lub jezioro ognia. Pomyśl o tym.Zdecydować teraz. Jezus Chrystus umarł na krzyżu dla każdego z nas, za nasze grzechy, a On dał nam możliwość zbawienia przez Jego miłosierdzie. Przyjąć Chrystusa jako jedynego Zbawiciela!
Teraz, że słyszałeś to świadectwo, nie pozwól tej chwili być jeden żałować wiecznie w piekle.”